Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Budynek gildii

Go down 
+6
Zireael
Vanhanian
jiyam
Sadzio
Eomund
groith
10 posters
AutorWiadomość
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 4:00 pm

Jak wiecie każda gildia będzie miała swoją siedzibę...Zgłaszajcie propozycje w postaci screenów lub save'ow.Mam czas je przejrzeć ze spokojem...Nie wiem jak wasz pan.Razz
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 5:04 pm

Już praktycznie budynek mam gotowy. Został tylko środek. Pewnie jutro wrzucę już screeny Smile
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 8:34 pm

https://2img.net/r/ihimg/g/839/sgt1.jpg/

Podczas robienia wnętrz, uznałem, że nie mam do tego talentu, więc środek zostawiam wam Smile Na parterze ma być coś na styl karczmy z dużym stołem. Na pierwszym piętrze są pokoje. Wiele z nimi się już nie da zrobić. Na jednym ze screenów jest pokazany przykładowy pokój, z podstawowym wyposażeniem. Na 2 piętrze planowałem pomieszczenia dla lidera i zastępcy/generała. Można pokusić się jeszcze o 3 piętro, gdzie można zrobić przykładowo magazyn lub piwnice, gdzie będą kolejne pokoje i magazyn. O ile będzie można, to chciałbym też odwzorować mur. Można oczywiście dokonywać zmian w wyglądzie zewnętrznym i proponować własne pomysły na wykorzystanie wnętrza (oprócz karczmy i pokoi Smile). Mam nadzieje, że budynek się przyjmie Smile

http://www.speedyshare.com/file/Hkgjd/New-World.rar - link do budynku.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 8:35 pm

Są pewne zasady budowania. W Yerdyn dominuję Cobblestone i deski.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 8:39 pm

Zawsze będzie można zamienić sandstone na cobbla. Estetyka mam nadzieje się nie zmieni. Jutro wszystko zamienię.
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 8:57 pm

Bardziej myślałem, że tropiciele to będzie taka skryta gildia, ale wolę wszystko pozostawić do obmyslania przywódcy gildii Razz
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 9:12 pm

Spoko, ja też postaram się coś zrobić na jutro Wink.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 9:23 pm

Nasza działalność jak najbardziej, ale zleceniodawcy będą musieli nas jakoś znaleźć Smile btw. nikt jeszcze się nie wypowiedział na temat tego, czy budynek jest ładny Razz
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 9:30 pm

Świetny, tylko ten Sandstone. Czekam na drugą wersję Wink.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 10:51 pm

Stone bricks czy cobblestone?
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 10:55 pm

https://imgur.com/a/o2bcE#9 Wersja alpha tego co buduję, zacząłem 1h temu, z czego najwięcej czasu zajął mi ofc dach, mam nadzieję, że się komuś podoba. Sorry za pierwsze zdjęcie, przedstawia coś innego ;D.
Powrót do góry Go down
Daiqe

Daiqe


Liczba postów : 93
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 10:56 pm

Ja robie z stonebrick zawsze budunki
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 10:20 am

Mi się podoba . Można było by zrobić piwnice na "artefakty" Very Happy
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 2:01 pm

Piwnica na artefakty to dobry pomysł ale musiałaby być jakoś zabezpieczona żeby nikt nie ukradł Very Happy
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 2:08 pm

cóz jako inżynier mogę zrobić tajne przejście i inne zabezpieczenia Smile
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 2:10 pm

https://2img.net/r/ihimg/g/31/20111225143916.png/ Zdjęcia mojego projektu. Z zewnątrz praktycznie wszystko skończone, zmieniłem dach na kamienny i dodałem parę ficzerów ;p. Budynek całkiem duży, zawsze można dodać pomieszczenia w piwnicach itd.
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 2:25 pm

Też umiem zrobić niezłe zabezpieczenia ^^ Ale zostawię to dla DreN'a ;]
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 4:12 pm

Sandstone zamieniony na stone bricks. Wydaje mi się, że na tle śniegu będzie wyglądać dużo lepiej, bo cały kontrast się zmieni. Sam budynek wydaje się bardziej klimatyczny, pasujący do nacji
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/194/srtbs.jpg/

Co do pułapek to na pewno kogoś wynajmiemy, ale najpierw zbudujmy budynek i znajdźmy artefakty, coby można było je bronić Smile

EDIT:
trochę śniegu Smile https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/64/sgts.jpg/
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 8:34 pm

Mi tam się podoba Wink. Podrzuć projekt lub save.
Powrót do góry Go down
DreN

DreN


Liczba postów : 180
Join date : 02/12/2011
Age : 28

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeNie Gru 25, 2011 8:46 pm

@Siepa

Nawet jakbyś chciał to byś nie zrobił ponieważ tylko u nas Inżynierzy będą mieli dostęp do redstone i falsebooka
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 11:11 am

Nie wszystko w środku jest zamienione. http://www.speedyshare.com/file/MNGrV/New-World.rar
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:43 pm

Siedziba gildii prawdopodobnie bedzie wygladac wlasnie tak. Tak i bedzie polozona na wodzie, a raczej na lodzie Wink.

https://imgur.com/a/fmd7v#2

Jako czysta ciekawostka lista materialow potrzebnych do zbudowania gildii, jak widac tanie to nie bedzie ;p.

Bloki desek drewna : 1500
Drewniane płotki : 220
Drewniane półbloki 500
Bloki Kamiennych cegieł 760
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Budynek gildii Empty
PisanieTemat: Re: Budynek gildii   Budynek gildii I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Budynek gildii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Budynek Gildii
» Pytania dot. gildii
» Podanie do gildii
» Pytania o Gildii
» Informacje i regulamin gildii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Yerdyn :: Gildie :: Tropiciele-
Skocz do: