Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 "Chartum jakie pamiętam"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Esterka227

Esterka227


Liczba postów : 87
Join date : 01/12/2011
Age : 25
Skąd : Radom

"Chartum jakie pamiętam" Empty
PisanieTemat: "Chartum jakie pamiętam"   "Chartum jakie pamiętam" I_icon_minitimeWto Gru 20, 2011 6:43 pm

Ahhh cóż to był za piękny dzień.
Piasek w Nile bardzo ciepły, śnieg Vristowy iskrzył i lśnił jak diamenty, Urbem tętniło życiem jak nigdy dotąd...
Aż do tej chwili... Wojna pomiędzy bandytami, a Urbem... Tragedia, smutek, rozstanie z najlepszymi przyjaciółmi... A ja bezradnie tkwiłam w Nile mając nadzieję, że ktoś przyjdzie, że ktoś pomoże... nic... pusta... cisza jak makiem zasiał... gdy przyszłam do Urbem.... wszyscy byli zimni i martwi. Zostałam ja i kilka zwierząt. Widać tylko było bandytów na murze delektujących się piwem... i ten śmiech......

( dalej dokończę jak będę mieć wenę XD mam nadzieję, że się podobało )



lol!
Powrót do góry Go down
Demors

Demors


Liczba postów : 22
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Z Krainy Zwanej Kaxorgia (Krainy Króla Gregoriona) Tam niegdyś miałem wszystko, Teraz już NIC.

"Chartum jakie pamiętam" Empty
PisanieTemat: Re: "Chartum jakie pamiętam"   "Chartum jakie pamiętam" I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 2:57 pm

No nawet ładne. Razz
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

"Chartum jakie pamiętam" Empty
PisanieTemat: Re: "Chartum jakie pamiętam"   "Chartum jakie pamiętam" I_icon_minitimeSro Gru 21, 2011 5:23 pm

Jak mogłaś nie wspomnieć o Raven, no chyba że grałaś na michjowym Charum, to wybaczam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





"Chartum jakie pamiętam" Empty
PisanieTemat: Re: "Chartum jakie pamiętam"   "Chartum jakie pamiętam" I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
"Chartum jakie pamiętam"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wytrychy miały być na Chartum , czy będą tu ?
» Jakie macie IP?
» Jakie ceny SMS?
» Jakie mangi czytacie ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Opowiadania-
Skocz do: