Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przepisy na soczki

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimePią Lis 18, 2011 6:20 pm

Będę tu dodawał przepisy na potiony . Odkrywam je sam, nie chcę psuć sobie zabawy z tym dodatkiem Smile .

Przepis na soczek regenerujący:

Z tego kotła z wodą, bierzemy do buteleczek wodę, a następnie wkładamy do Brewinga dodając Nether Wart, a później Ghast Tear . Soczek jagodowy gotowy . Soczek zapewnia nam regenerację życia .

Przepisy na soczki  GF5st

Przepis na soczek regenerujący podwójnie:

Do Brewinga wkładamy zwykły soczek regenerujący, a rozpuszczamy w nim Glowstone Dust . Ma on jak w nazwie podwójna moc regeneracji życia naszego bohatera .

Przepisy na soczki  VRrb8

Przepis na soczek mocy:

Z tego kotła z wodą bierzemy do buteleczek wodę, a następnie wkładamy do Brewinga dodając Nether Wart, a później Blaze Powder . Soczek truskawkowy gotowy . Soczek dodaje nam siły w walce z m.in. potworami .

Przepisy na soczki  NNp2x

Przepis na soczek ,,granat'' :

Do Brewinga wkładamy buteleczki z wodą, a następnie rozpuszczamy Sugar, a później Gunpowder . Soczek - granat na trybie Creative po kliknięciu prawym przyciskiem rozbija szklankę . Możliwe, że na survivalu wybucha .

Przepisy na soczki  PR8h7


Ostatnio zmieniony przez Kenji dnia Sob Lis 19, 2011 10:07 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimePią Lis 18, 2011 7:00 pm

Proponuję żebyś wklejał obrazki z http://www.minecraftwiki.net/wiki/Crafting i dawał opis Smile
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 9:00 am

OK, full wersję zainstalowałem, dodałem fotki i opis . Soczki będę odkrywał i pisał tutaj Very Happy . Oczywiście będę edytował pierwszy post dodając soczki .
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 9:15 am

woda + sfermentowane oko pająka + mikstura osłabienia
potka + gunpowder + wybuchowa potka
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 9:16 am

Ja tam daję tylko przydatne mikstury, nie te osłabiające itd. ;D . O co biega z tym soczkiem wybuchowym ???
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 9:43 am

po prostu wybucha i nakłada efekt na wszystkich w zasięgu
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 4:15 pm

Skonstruowałem soczek słabości i później zamieniłem go w rzucany . Czy jak go rzucę gdzieś dalej i w to wejdę, dostanę słabość Sad ?
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 4:22 pm

nie wiem ale raczej nie pewnie działa jak tnt tylko zamiast zabijać osłabia
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 4:31 pm

Emememem, on osłabia w sensie walki . Idzie bandyta, a alchemik rzuca na niego taki soczek . On walczy słabiutko, a panowie w żelaznych zbrojach(strażnicy) pojmują go . Podoba mi się to Very Happy .
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 4:51 pm

No tylko teraz każdy pojedynek będzie tak wyglądać pierwsza strona rzuca soczek potem druga i oboje piją mleka (podobno odtrutka)
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 4:55 pm

Ale bandyta idzie sobie z łupami do swojej osady, a z tyłu atakuje go alchemik Very Happy . On wcale nie musi mieć mikstur czy mleka .
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 7:01 pm

No tylko że takie mikstury drogie będą.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 7:42 pm

Fakt, trzeba by do tego zabić Ghasty w Netherze, pozbierać itemki z fortec Netherowych . Jeszcze trzeba Blaze'y zabić, żeby zrobić Brewing . Troszkę to chyba kosztować będzie Very Happy .
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 8:26 pm

Myślę że za łzę ghastat o nawet z 50 będą chcieli więc ceny będą się pewnie zaczynać od jakiś 100 za wybuchowy soczek osłabiający do 200 za te najdroższymi składnikami.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 8:46 pm

MARNIOS, będziesz nam jakoś dostarczał miksturki > Bo chciałbym Very Happy . I już mam wyszlifowany pomysł na mapę treningową z łukiem, mieczem Laughing .
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 8:49 pm

Jak zostanę przywódcą Gidli Alchemików Rolling Eyes . Pisz Marnios miałem caps-lock włączony przy wpisywaniu nicku.
Powrót do góry Go down
Stalowy12341

Stalowy12341


Liczba postów : 39
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z minecraft :P

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeSob Lis 19, 2011 8:49 pm

To ja od razu sie zapisuje na luk Razz

//Kenji

,,odrazu'' tongue
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 11:57 am

Soczek ,,granat'' to podstawa dla wybuchających soczków
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przepisy na soczki  Empty
PisanieTemat: Re: Przepisy na soczki    Przepisy na soczki  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przepisy na soczki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Minecraft :: Poradniki-
Skocz do: