Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Metoda kopania

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Metoda kopania Empty
PisanieTemat: Metoda kopania   Metoda kopania I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 1:16 pm

Jaka jest wasza metoda kopania stwórców? Ja schodzę na poziom 9 i kupie tunel o wysokości 6 kratek i szerokości 2 kratek. Kiedy trafiam na dirt/gravel zaczynam kopać w inną stronę.
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Metoda kopania Empty
PisanieTemat: Re: Metoda kopania   Metoda kopania I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 1:45 pm

Ja schodze na 13 poziom, robie długi tunel, a następnie od tego tunelu kolejne gałęzie, a jeżeli znajde jezioro z lawą zalewam wodą
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Metoda kopania Empty
PisanieTemat: Re: Metoda kopania   Metoda kopania I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 1:48 pm

Emmm... ja schodzę do bedrocka kamieniołomem 3x3 (zwykle skaczę, bo na dole jest woda) i zaczynam kopać pokój kwadratowy dla slimów . Chociaż ich nie ma, są diamenty . Gdy wykopę w miarę duży, robie tunele 3x3 w różne strony i kolejne pokoje . Nienawidzę, nienawidzę, nienawidzę gravela(żwiu) !!! Kopiesz a tu zaraz leci na Ciebie jakieś gó*no, jednak ostatnio emituje ze mnie do niego szczęście . Gdyby nie on, nie znalazłbym lochów z 1.8 i nie wykopał jakichś 24 diamentów wraz z ogromną ilością lapis lazuli drunken . Tym samym pobiłem swój rekord w posiadanych diamentach( 53 ) . Wykonałem całą diamentową zbroję wraz z narzędziami . Już ich nie potrzebuje Smile . Ale zbiorę, może jakiś dywanik z diamentowych bloków się zrobi Smile . A gdy natrafię na lawę, wylewam tam wodę i zabieram obsydian . Oczywiście jeśli nie zrobiłem jeszcze portalu .

PS W trudnych sprawach leci coś o kotlecie >.< !!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Metoda kopania Empty
PisanieTemat: Re: Metoda kopania   Metoda kopania I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Metoda kopania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Minecraft :: Gra-
Skocz do: