Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wybory na zastępce mistrz

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Manana

Manana


Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Ryn

Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 5:31 pm

Więc rozpoczynają się wybory, wzoru określonego nie ma. Wybory będą trwały tydzień czyli dokładnie do 14 grudnia 2011 roku. Podsumowując wybory zostają oficjalnie otwarte.
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Re: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 6:14 am

Nick: LordRossiol
wiek: 1 1 grudnia 15 -_-
Doświadczenie RolePlay: Potrafię poprawnie grać RP,nie stosuję metagamingu i stara się nie herosować.Po prostu odgrywam swoją postać jak najbardziej realistycznie.
Dlaczego ty?: Gdyż grałem na wielu serwerach RP w miarę porządnych,i potrafię być zastępcą. Jeżeli jest potrzeba mogę realizować jak największe zamówienia,na wypadek wojny potrafię tworzyć różne mikstury.
Doświadczenie w Alchemi: Mój ulubiony aspekt gry,zajmuję się tym od 1.9pre kiedy to wprowadzono.
Dodatkowo: Jak zostanę zastępcą Gildia nie zbankrutuje,będę godnie zastępować manane.
Powrót do góry Go down
TermoS

TermoS


Liczba postów : 53
Join date : 19/11/2011
Skąd : Krotoszyn-Wielkopolska

Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Re: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 1:30 pm

WYBORY 2012 na zastępce alchemika
Proszę o dopisanie mnie do spisu wyborców w okręgu Quehati
Lista nr 1
Hasło wyborcze: Każde marzenie będzie spełnione
Partia :Polskie towarzystwo królików doświadczalnych ( czyli w skrócie PTKD afro )
imię :TermoS
nazwisko:Brak
wiek:15
Obietnice wyborcze: Podwyższenie pensji pracownikom .Tworzenie nowych miejsc pracy .Darmowe szkolenia, Przyspieszę i wykorzystam wzrost gospodarczy nacji , wybudujemy nowoczesne oraz bezpieczne budynki, bezpłatne żywienie ,bezpłatny dostęp do opieki medycznej , podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.
znajomość RPG :doskonała
znajomość alchemii :8.5/10









Powrót do góry Go down
Manana

Manana


Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Ryn

Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Re: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 1:41 pm

Jak dla mnie jednogłośnie wygrywa TermoS, jego podanie było takie, takie, jakby to powiedzieć bardziej realistyczne. Jeżeli ktoś chce się wypowiedzieć, może własnie tutaj napisać.

GRATULACJE TERMOS
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Re: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 2:05 pm

TermoS napisał:
WYBORY 2012 na zastępce alchemika
Proszę o dopisanie mnie do spisu wyborców w okręgu Quehati
Lista nr 1
Hasło wyborcze: Każde marzenie będzie spełnione
Partia :Polskie towarzystwo królików doświadczalnych ( czyli w skrócie PTKD afro )
imię :TermoS
nazwisko:Brak
wiek:15
Obietnice wyborcze: Podwyższenie pensji pracownikom .Tworzenie nowych miejsc pracy .Darmowe szkolenia, Przyspieszę i wykorzystam wzrost gospodarczy nacji , wybudujemy nowoczesne oraz bezpieczne budynki, bezpłatne żywienie ,bezpłatny dostęp do opieki medycznej , podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.
znajomość RPG :doskonała
znajomość alchemii :8.5/10





Zabrzmiało jak PiSakowe obietnice Very Happy



Powrót do góry Go down
TermoS

TermoS


Liczba postów : 53
Join date : 19/11/2011
Skąd : Krotoszyn-Wielkopolska

Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Re: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 6:53 pm

Dziękuję za optymistyczne ocenienie mnie rabbit .i będę sprawował mój przywilej z największą czcią
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Re: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 6:54 pm

następnego dnia skonstruowałeś bombę atomową i ka-boom Razz

p.s. łapaj plusa : Cool
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wybory na zastępce mistrz Empty
PisanieTemat: Re: Wybory na zastępce mistrz   Wybory na zastępce mistrz I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wybory na zastępce mistrz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zastępca Króla
» Wybory na naszego Lidera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Quehati :: Gildie :: Alchemicy-
Skocz do: