Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Siedziba Gildii Łowców!

Go down 
+8
NioVioL
KaMaZZ
GhostMaster66
Arivern
Molom
mastergogo
Sadhu
JacobTab
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 11:07 am

Chciałeś miejsce, w którym idzie się schować jak przegrywamy, takie miejsce zrobiłem, tyle, że dałem jeszcze możliwość wygodnego ataku. Przeczytaj post, który napisałeś będąc pod wpływem, bo to z niego wywnioskowałem, ze o to Ci chodzi(to był zły pomysłVery Happy). Jeżeli chcesz robić domek 3x3 z łóżkiem, crafting table i piecykiem to według mnie najlepiej zamknąć ten konkurs na domek, gdyż tak jak wcześniej wspomniałem, nie ma się zbytnio zastanawiać jak ma ten dom wyglądać, w końcu domków 3x3 nie zbudujemy jakichś zaje*****e różnych od siebie. To co podałeś w zupełności wystarczy do zadań, jakie owy domek ma spełniać.



Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 11:15 am

Nie mówię tu o wojnie i ukryciu przed wrogą nacją Smile
mówię o schronieniu przed zombiakiem czy ednermanem który nas za chwile utłucze Smile
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 11:19 am

No to domek 3x3 o wysokości 2, żeby Enderman się do nas nie teleportował, ale one i tak chyba będą wyłączone. Do tego jakieś wyjście ewakuacyjne, najlepiej tunel, żeby móc wyjść w miarę bezpiecznie. Nie będę projektował takiego domku, bo to nie ma sensu, w minutę zbudujemy do na serwerze.


Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Więc   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 2:47 pm

Może teraz ja dołożę swoje 3 grosze do tego tematu Smile

Projekt 1:

Spoiler:

Projekt 2:

Spoiler:

Nic specjalnego ani imponującego
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 3:57 pm

Jeśli mamy uciekać, to pierwszy projekt odpada, bo podczas ucieczki nie będziemy się rozglądali za ukrytymi klapami Very Happy A w drugim mogą wejść górą do domku, trzeba by klapę ustawić, ale ogólnie fajny pomysł Smile


Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 3:59 pm

Tak te projekty znajdą zastosowanie Smile
Ghost może Ty nie.. Ja z łatwością zapamiętam to miejsce Wink
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 4:10 pm

Ty tak, ale jak będzie się napieprzało kilka osób, to będzie im ciężko w miarę sprawnie dostać się przez klapę. No, chyba, że taki domek będzie tylko dla Ciebie, wtedy nie ma problemu.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 4:30 pm

eh.. To nie schron przeciw bombardowaniu tylko miejsce w którym łowca po polowaniu odetchnie z ulgą i schowa itemki Smile
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 5:09 pm

Ja wiem jakie ma być przeznaczenie tego pomieszczenia, ale co jak będzie się chciało schować więcej łowców? Klapa wtedy raczej odpada, przynajmniej tak mi się wydaje.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 5:18 pm

sorka za offtop (wiem, że to moja prywatna sprawa) ALE WKURZA MNIE JUŻ GHOST TO CO PISZESZ Z TYMI KLAPAMI I Z TYM "POZDRAWIAM" NA KOŃCU TEKSTU!!

Dziękuje za uwage.
Pozdrawiam Razz
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 5:37 pm

Sałatko puśiły nerwy cheers
Myślę nad tym iż każdy w poszczególnym miesiącu będzie miał przydzielony inny teren (las, pustynia, bagno) wtedy łowca łowcy do chatki nie wleci Smile
Powrót do góry Go down
mastergogo




Liczba postów : 109
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Babiczki

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 5:40 pm

ładne projekty tylko że ten drugi będzie bardzo dobrze widoczny w nocy więc schowek na itemy odpada
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 5:45 pm

Ja pier***e:D chcesz mi powiedzieć, ze od początku chodziło Ci, o to, że KAŻDY będzie miał taki domek, nie będą to porozstawiane domy, do których wstęp będą mieli wszyscy łowcy?


Cytat :
Myślę nad tym iż każdy w poszczególnym miesiącu będzie miał przydzielony inny teren (las, pustynia, bagno) wtedy łowca łowcy do chatki nie wleci

Z tego to wywnioskowałem. Myślałem, ze chodzi właśnie o takie budyneczki dla wszystkich łowców, a nie każdego z osobna, ale nie pisałeś o tym nigdzie Smile

POZDRAWIAM ! ! ! (Fak ju Salatko lol!)

A tak poważnie to nie spinaj się, chyba warto dyskutować, żeby dopracować coś do perfekcji, czyż nie?

Pozdrawiam, pozdrawiam i jeszcze raz pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 5:55 pm

Ghost tu chodzi o to że każdy będzie miał wyznaczoną warte na danym terenie, na którym będzie polował przez określony czas na każdym terenie będzie jakaś kryjówka, ale do terenu jednocześnie będzie wyznaczony tylko jeden łowca więc szansa że ktoś "drugi" wbiegnie ci do chatki na twojej zmianie odpada.

Przykładowo dostajesz że w danym tygodniu masz polować na bagnach, więc przez ten tydzień ta "chatka" to twoje schronienie. Po upływie wyznaczonego czasu bierzesz swoje itemy do gildii w której jest twój dom, a osoba która otrzymuje ten teren po tobie na kolejną zmianę
otrzymuje też tę samą chatkę na czas swojej wachty tam.

Mówimy tu teraz tylko o polowaniach na zwierzynę, te chatki nie będą używane w trakcie wojny jako schrony gdyż nie jest to ich przeznaczenie ani cel.

Mam nadzieję że chodź troszkę rozjaśniłem tę kwestię.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 5:58 pm

JacobTab napisał:
Ale chwilka nie prosiłem o fort dla kolonii tylko o mały domek..chatke Smile
Ma być: 1 łóżko, (przynajmniej) 1 skrzynia, 1 crafting table i 4 ściany + sufit Smile

Prego
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:04 pm

stąd nie wynika, czy chciałeś dom dla każdego z osobna czy ogólnie dla łowców miejsce do schronienia się. Przynajmniej 1 łóżko sugeruje, że może to byś domek dla 1 lub większej liczby osób.
Btw, chciałem zmienić nick w grze na Apparitio, macie jakieś pomysły, tylko, żeby było coś związane z duchem, zjawą, marą itp. np w innym języku jak ktoś zna ładne słowo z tym związane, byłby zobowiązany Smile Sadhu mi to pięknie wyjaśnił, dosadnie, to co, ja już się nie odzywam? Bo trochę namieszałem i ogólnie burdel zrobiłem, żałuję. le prosiłbym o propozycję nicków mimo wszystko, jak macie jakieś pomysły.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:08 pm

1 łóżko, (przynajmniej) 1 skrzynia [...] widzisz przecinek? to się tyczy skrzyni Smile

Sadhu - to znaczy dobry duch Very Happy
Apparitio fajny mi się podoba Smile
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:13 pm

Ahh, widzisz, dlatego zawsze mnie łoili za interpunkcje:D Wybacz, mój błąd, i dzięki za ocenę nicku. Szkoda, że nie mogę pozdrawiać, bo już opier**l od Salatko dostałem, więc ostatni raz pozdrowię.


Pozdrawiam : )
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:15 pm

Ghost może: Pneuma lub Angaredo czy Artavo.
Apparitio mnie się osobiście podoba, te wyżej to propozycje ode mnie .



Ostatnio zmieniony przez Sadhu dnia Pon Gru 19, 2011 6:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:17 pm

Pneuma mi się nie za bardzo podoba, ale te 2 świetne, tylko powiedz mi najpierw co one oznaczająSmile
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:21 pm

Angaredo wyciągnąłem to z jakiejś gry, nie pamiętam jakiej, było to imię najwyższego Boga.
Natomiast Artavo to określenie na osobę hmm.. kogoś w rodzaju "szamana" czy "guru".
Napisałem jak się wymawia znam to tylko ze słuchu nie wiem jak się pisze dokładnie, tyle tylko jestem wstanie powiedzieć.

Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:23 pm

Dobre ghost, dobre! oceniasz co Ci się podoba a później pytasz się co to oznacza Smile Poza tym sam nie wiem co te słowa oznaczają ale tak "fajnie" wyglądają to:
Angaredo i Artavo.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:32 pm

Dziękuję Sadhu za tłumaczenie, czyli mam 3 możliwości. Ciężko będzie wybrać, bo wszystkie są zajebiste. Salatko, oceniłem brzmienie słowa właśnie o to mi chodziło, ze mi się podoba.
Dzięki jeszcze raz Sadhu za propozycje i tłumaczenie. I Salatko za atakowanie na każdym kroku Very Happy
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:35 pm

Załorze temat w którym łowcy będą mogli porozmawiać i zadawać pytania Smile
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitimePon Gru 19, 2011 6:35 pm

Czy to jest temat o siedzibie Łowców, czy o zmianie nicku? Koniec offtopu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii Łowców!   Siedziba Gildii Łowców! - Page 4 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Siedziba Gildii Łowców!
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Siedziba Gildii
» Gildia Łowców Rekrutuje!
» Pytania i rozmowy Gildii Łowców
» Siedziba inżynierów
» Przyszłość Łowców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Łowcy-
Skocz do: