Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gildia Łowców Rekrutuje!

Go down 
+20
Xanter
mamaraga
privateone
Padinkton
Alanthalasa
MohereK
Sadhu
Molom
Nerty
LoozaQ
IVIRamboIVI
Adaminho1
Auditore
GhostMaster66
Arivern
KaMaZZ
Naruciak12
mastergogo
Salatko
JacobTab
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 10:28 pm

Wiek: 17
Nick: Nerty
Opoiwedz mi historię związaną z chęcią dołączenia do gildii: Przechadzając się po obrzeżach miasta natknąłem się na grubego zwierza. Zastanawiałem się czy sięgnąć po łuk i spróbować swoich sił czy po prostu po cichu go wyminąć. Przypomniałem sobie że akurat kupcy chętnie kupują ostatnio skóry to stwierdziłem czemu by nie. Standardowo łuk, kołczan ze strzałami, sprawdzenie czy wokół nie kręci się inny nieprzyjaciel by w razie czego mieć gdzie się wycofać. Sprawdzam-ni żywej duszy. Ok wiatr,łuk, napięcie..
wstała gnida... No dobra szukam drugiej dogodnej pozycji. Znów wiatr, łuk, przyczajenie się, napięcie, strzał. Misiek nawet nie jęknął. Centralnie w oko przebijając mózg.
Odwracam się i prawie zawału nie dostałem... Jacob stoi i mówi:
-No widzę że kolega z tych bardziej ogarniętych?
-Ale znaczy że co?
-Nie strzelasz jak głupi tym łukiem tylko na spokojnie się przyczajasz
-To co inni tak nie robią?
-A no widzisz.. taki naród.. Wiesz co? Przydałbyś mi się. Zwiadowcy potrzebuję co ty na to?
No i teraz to mnie troszku zatkało. Najpierw bym zawału dostał a teraz to. Praca w terenie jako zwiadowca.. No narodzie czego potrzeba więcej?

Sorki że takie wypracowanie ale zależy mi ^^
Powrót do góry Go down
MohereK




Liczba postów : 5
Join date : 05/12/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 06, 2011 3:58 pm

Nick: MohereK
Wiek: 13
Doświadczenie w grze: Gram w Minecraft'a od 1.1_02. Lubię postrzelać z łuku, i bić "ŚFINKI"!!!
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: Od Pon-Cz- 1-3 godz, Pt-Nie - 3-5,więcej...
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Dokładnie i czesto.
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: [.<historia_z_podania.] MohereK, po dłuższym czasie zajmował się polowaniem. Wkrótce, mistrzowie zauważyli, że MohereK pasjonuje się łukiem. Zaoferowali mu lekcje posługiwania się mieczem. Po pewnym czasie MohereK dowiódł że jest prawdziwym łowcą i dołączył (dołącza) do Gildii Łowców.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeWto Gru 06, 2011 6:43 pm

Podaję spis obecnych członków

Mój zastępca: Sadhu
Łowcy:
- GhostMaster66
- Adaminho1
- Nerty
- Arivern
- Mastergogo
- Cezzikos
- privateone
- mamaraga

Tak na wszelki wypadek Smile

Rekrutacja otwarta!


Ostatnio zmieniony przez JacobTab dnia Sob Sty 14, 2012 5:23 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Alanthalasa

Alanthalasa


Liczba postów : 10
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Inowrocław

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:23 pm

Wiek: 14
Nick: Alanthalasa
Historia związana z dołączeniem do gildii:
Po przybyciu do Thandoru dziewczyna obmyśliwała zemstę na szlachcicu z Char (dla niewiedzących: nasłał bandytów na jej rodziców, którzy zginęli). Najpierw postanowiła zarobić, później wymknąć się i wędrować do królestwa pustyni. Dołączyła do leśników. Po paru tygodniach ciężkiej harówki w lesie, która niezbyt jej odpowiadała, ciężko legła na swoje łoże. Zaczęła myśleć. Wtedy wszystko zrozumiała: sama nie pokona wpływającego mężczyzny na tłumy wojsk mu służących, sama nie da mu rady. Wtedy to odłączyła się od drwali, aby poszukać łowców. Tylko z nimi osiągnie swój cel oraz marzenie: zemścić się za śmierć rodziców oraz zginąć w walce za Iyash.
Powrót do góry Go down
Padinkton




Liczba postów : 12
Join date : 06/01/2012

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:10 pm

Nick: Padinkton
Wiek: 13
Doświadczenie w grze: Gram w Minecraft'a od wersji 1.3 więc już jakiś czas Very Happy.
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre:
Pon-Cz 1-2 godz.
Pt-Nie 2-4 godz.
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Będę bardzo dokładny w wykonywaniu swoich obowiązków. Będę ochraniał Iyash i jego mieszkańców nawet za cenę swojego życia.
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Kiedy pierwszy raz pomyślałem o gildii łowców byłem na polowaniu. Dowiedziałem się, że kupcom zależy na piórach tutejszych ptaków. Od razu zabrałem się na krótką wyprawę aby coś upolować. Lekkim krokiem wszedłem do lasu. Rozglądałem się bardzo uważnie. Zauważyłem wiele ptaków, ale jeden przykuł moją uwagę. Był to orzeł o srebrnych piórach. Nie należał do grupy głupich ptaków, lecz mnie nie zauważył. Niestety dzik wystraszył owego ptaka. Orzeł w ułamku sekundy wzbił się w górę. Miał pecha, że natrafił na mnie. Nim jego skrzydła zdołały zatrzepotać drugi raz już spadł na ziemię. Moja strzała wbiła mu się w szyję. Kiedy pojawiłem się obok niego dostrzegłem, że do nogi ma przyczepioną karteczkę. Było tam napisane, że bandytom potrzebne jest wsparcie, ponieważ zagrażają im ŁOWCY z Iyash. Znakomici łucznicy, którzy są niewidzialni jak duchy. Zrozumiałem, że muszę ich odnaleźć i w ich szeregach bronić Iyash.

Przepraszam, że takie długie opowiadanie ale naprawdę mi zależy aby do was dołączyć.
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 35

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:11 pm

Nick: privateone

Wiek: 22

Doświadczenie w grze: Już roczek mija odkad pierwszy raz zagralem w minecrafta.

Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: Spedzam troche czasu przy minecrafcie, dziennie moze to byc 4h.

Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Jestem kompetentny i konsekwentny, jezeli sie czegos podejme to bede w tym siedzial az do konca.

Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Wiele lat minęło odkąd Char upadł, tułałem się po świecie jako były Strażnik Piekła. Świetnie władałem bronią białą, ponieważ stoczyłem wiele bitew z piekielnymi stworami. Walki z nimi także nauczyły mnie podstaw w użyciu łuku, naciągałem z całej siły cięciwę i celowałem w klatkę piersiową wrogiego potwora, co dawało efekt natychmiastowego zabójstwa. Ludzie słyszeli o moich umiejętnościach i wiedzieli, że jestem jednym z tych, którzy polowanie na potwory uważali za swoją drugą matkę. Drugiego dnia po "Wielkiej rewolucji rozpoczęcia" pewien człowiek o nicku Salatko, znalazł mnie na rynku Angvar, zauważył, że nie jestem już członkiem Char, więc zasugerował mi, abym spróbował swoich sił w Iyash, a dokładnie w gildii Łowców. Zdecydowałem się, że spróbuje swoich sił w szeregach Łowców i wstąpiłem do Iyash.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:36 pm


Nick: mamaraga

Wiek:13

Doświadczenie w grze: od wersji 1.5.01

Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: Zależy od szkoły

Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Bardzo dobrze, nigdy nie okłamie ani nie będę uciekał od obowiązków

Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:Byłem w gildi leśników, myślałem, że to coś fajnego zbieranie drewna, ale gdy zobaczyłem tą gildie, od razu wiedziałem, że chce bronić naszego ukochanego Iyash, pomyślałem też ,że taka mała liczba łowców nie za bardzo przeżyję.Widziałem, że Iyash ma problemy z bandytami, zawsze chciałem ich ukarać " za to" . Zawsze będę na polu walki, kiedy tego trzeba, nigdy z niego nie ucieknę. Będę zabijał tych, którzy zabijają nasze królestwo i naszych obywateli, zawsze ich ukaram. Po za tym, kręci mnie takie zabijanie innych i bronienie naszej stolicy, zawsze chciałem mieć świadomość, że coś robię użytecznego.
Powrót do góry Go down
Xanter




Liczba postów : 114
Join date : 22/12/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 1:12 pm

Nick:Xanter

Wiek:13

Doświadczenie w grze:Myślę, że duże. Gram już około pół roku.

Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre:Jeżeli uda mi się wejśc na serwer to około 4-5h dziennie.

Jak będziesz spełniać swoje obowiązki:Będę wykonywał wszystkie polecenia oraz będę starał sie dobrze je wykonywać. Nie będę wchodził w konflikty z gildią.

Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:W wieku 12 lat oglądałem łowców w czasie polowania. Podziwiałem ich szybkość i umiejętność posługiwania się łukiem. Postanowiłem w przyszłościi być taki jak oni. Trenowałem przez lata, aż doszedłem do perfekcji w strzelaniu z łuku oraz skradaniu się. Pewnego dnia wybrałem się do dowódcy gildi łowców w czasie treningu i spytałem się czy mogę dołączyć. Od tamtego dnia zostałem jednym z najlepszych łowców miasta Iyash. Broniłem dzielnie króla oraz zdobyłem sławę w wielu bitwach.

Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 2:20 pm

Wszystkich Rekrutów prosze o kontakt na TS (lub gg)
Powrót do góry Go down
Cezzikos

Cezzikos


Liczba postów : 5
Join date : 15/11/2011

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 6:55 pm

Nick: Cezzikos

Wiek: 14

Doświadczenie w grze: gram od alphy

Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: 1-2 h dziennie

Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Dam z siebie wszystko Smile

Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców: Mój pradziadek, dziadek i ojciec służyli w korpusie łowców i dzielnie walczyli za ojczyzne. Zacząłem uczyć się o ojca w wieku 5 lat, najczęściej chodziliśmy nad rzękę Erke gdzie strzelałem w sarny. Po wielu latach ćwiczeń mój ojciec rzekł że już jest czas abym walczył za ojczyznę tak jak walczyli moi przodkowie.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 3:23 pm

Iyash wzywa!

Łowcy jako, iż zostałem Królem leśnej nacji oddaję przywódctwo mojemu zastępcy Sadhu, to on sprawuje teraz całkowitą kontrole nad gildią. Cóż.. stworzyłem tę gildie postawiłem na nogi oraz zebrałem świetnych ludzi którzy teraz razem będą walczyć w obronie naszego królestwa.
Pomimo, iż już nie będę tak aktywny w tejże gildii z powodu obowiązków króla, wciąż będę uczestniczył w próbach łowców oraz drobnych łowieckich wydarzeniach. Życzę wam pomyślnych łowów i zwycięskich bitew!

Ave!
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 4:18 pm

Ave Łowcy !

Jak wiecie z ważywszy na ostatnie wydarzenia, oraz objęcie przez Jacoba tronu Iyash zostałem nowym przywódcą gildii Ave Jacob.

Z tej pozycji oznajmiam iż promocję na mojego zastępce otrzymał GhostMaster66.

Osoby które złożyły w ostatnim czasie podania o przyjęcie do naszej szacownej gildii muszą obowiązkowo przejść próbę łowcy,
aby przystąpić należy zgłosić się na ts (kanał Łowcy) z chęcią podjęcia próby. Próba odbywa się na mapie wybrańców. Jeśli ktoś nie posiada mikrofonu niech zgłosi się wcześniej do mnie w grze a wyznaczę mu termin egzaminu.

Każdy bez wyjątku musi ukończyć próbę, po jej pomyślnym ukończeniu pozostaje wam uzbieranie pieniędzy by stać się mieszczanem a następnie zostać włączonym w szeregii łowców.

Ave !
Powrót do góry Go down
RonaldoPL

RonaldoPL


Liczba postów : 38
Join date : 30/12/2011
Age : 28
Skąd : Szczecin

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 2:07 pm

Nick: C_RonaldoPL

Wiek: 16

Doświadczenie w grze: Gram od Alpha

Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: 4-5 h dziennie.

Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Zrobię wszystko co w mojej mocy. (a moja moc jest WIELKA)

Opowiedz
krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:
Jako dziecko byłem bardzo denerwowany przez moby. Wilki na mnie
szczekały, creepery wybuchały mi za plecami, endermany murowały mnie
stawiając klocki... A nawet szkielety urządzały sobie turnieje
strzelając mi w łeb. Lecz to się zmieniło, Moja rodzina była
szlachcicami. Niestety zostałem sam, nie wiem gdzie są moi przodkowie.
Przy przyjściu na świat Thandor. Nikt nie wierzył mi że jestem
szlachciem. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby znowu dać Honor mojemu
RODU. Dlatego będę walczył za to co zrobiły mi potwory. Zemszcze sie.
Powrót do góry Go down
SmurvPL

SmurvPL


Liczba postów : 5
Join date : 12/01/2012

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:26 pm

Nick: SmurvPL

Wiek: 13

Doświadczenie w grze: Dobre

Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: Dośc Dużo;D

Jak będziesz spełniać swoje obowiązki: Tak jak tylko potrafię ;-)

Posiadasz Ts?(bezwzględnie wymagany!): Tak

Wybrałem Gildię Łowców , gdyż potrafię dobrze strzelać z łuku i ukryć sie w terenie oraz dlatego , że chcę bronić Iyash przed wrogami ;-)
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 7:44 pm

Ja chciałbym powiedzieć iż odchodzę z Łowców - przerosły mnie walki z bandytami, więc mam zamiar teraz żyć spokojnie będąc Rolnikiem! Smile

żegnam Łowców!
Powrót do góry Go down
Sadhu

Sadhu


Liczba postów : 25
Join date : 30/11/2011
Age : 32
Skąd : K.Z.

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Rekrutacja Zamknięta   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 7:55 pm

Ave Łowcy !

Rekrutacja Zostaje zamknięta

Proszę już nie nadsyłać dalszych podań o przyjęcie do Gildii
z radością obwieszczam że 1 etap rekrutacji ukończyli pomyślnie:

Alanthalasa
Padinkton
C_RonaldoPL


Ów osoby mają zgłosić się na kolejny drugi etap "test łowcy" który jest praktyczną częścią testu w trakcie której sprawdzamy waszą celność szybkość zwinność

Xanter wiem że chciałeś do nas należeć, jednak z powodu tego ze byłeś bandytą były głosy sprzeciwu. A więc zostawiam ci miejsce w gildii jeśli będziesz w Iyash i będziesz aktywny pozwolę ci wówczas przystąpić do testu łowcy, i co za tym idzie do nas dołączyć. Bądź cierpliwy a twa cierpliwość zostanie wynagrodzona.

SmurvPL nie przedostałeś się z 2 przyczyn.
1.. Z tego co widzę pisząc ten post nie należysz (jeszcze) do nacji Iyash co cię dyskwalifikuje z możliwości przystąpienia do naszej gildii
2. Z zaniedbaniem przeczytałeś wzór podania, pisze tam wyraźnie "Opowiedz mi historię związaną z chęcią dołączenia do gildii:" jak rzekł nasz (aktualnie) szanowny Król JacobTab. To co napisałeś to proste zdanie nie historia więc nie spełniłeś kryteriów przykro mi.


Ci z was co chcieli by dołączyć do naszej szacownej gildii niech się nie załamują, przewidziana jest bowiem kolejna rekrutacja lecz nie wiem kiedy ona nastąpi. Bądźcie cierpliwi, wasz czas nadejdzie


Ave Łowcy !
Powrót do góry Go down
kucze




Liczba postów : 2
Join date : 14/01/2012

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:07 pm

Nick:kucze
Wiek:14
Doświadczenie w grze: Duże
Ilość czasu jaki zamierzasz przeznaczyć na gre: 2 - 4 h
Jak będziesz spełniać swoje obowiązki:Dobrze.
Posiadasz Ts?(bezwzględnie wymagany!):Tak
Opowiedz krótką historię związaną z tym dlaczego wybrałeś gildię łowców:Pewnego dnia gdy kucze biegł i znalazł jakiś zamek. Zaczoł biec do Jacoba i błagać ,że chce im pomóc Smile
Powrót do góry Go down
SmurvPL

SmurvPL


Liczba postów : 5
Join date : 12/01/2012

Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:33 am

Kucze , przeczytaj to co masz nad swoim postem -.-
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Gildia Łowców Rekrutuje!   Gildia Łowców Rekrutuje! - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gildia Łowców Rekrutuje!
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Przyszłość Łowców
» Skiny dla Łowców
» Siedziba Gildii Łowców!
» Pytania i rozmowy Gildii Łowców
» Gildie- propozycje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Łowcy-
Skocz do: