Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przejecie wladzy

Go down 
+2
Salatko
Lowcakur
6 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 8:00 pm

Ja, Lowczy Kur von Hackfleish od tej pory zostaje generalem Lowcow, moze kiedys ustapie stanowiska dla mlodego, zdolnego dowodcy.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 8:01 pm

ja się z tym nie zgadzam Razz bo czemu niby nagle jesteś dowodzącym łowców?? niech będą jakieś wybory czy coś Razz
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 8:02 pm

Sam chętnie zostanę dowódca łowców.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 8:03 pm

hmm a mógłbym zaproponować mojego kolegę?? Very Happy - Orzech (nick Zebos7)

Poza tym poskarżył mi się, że ""nie ma zielonego koloru, a przecież pisał do moloma! Very Happy""
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 8:12 pm

Jeśli pisał na MPC lub coś to ja nie odbiore, jednak nie widziałem takiej wiadomości na forum. Już go dodaje. Zatwierdzam przejęcie władzy przez Łowcekur. Trzeba jeszcze napisać do jakiegoś adma o zmianę moderatora działu.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 8:59 pm

Pfff, to trzeba bylo wczesniej sie zglaszac, a nie czekac az ktos zacznie was o to blagac. Macie jeszcze wolna gildie hodowcow(powstanie z gildi rolnikow), oraz budowniczych
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 9:10 pm

Hodowców ma nomaf...
Pozatym Lowca oni się zgłaszali mi na Pw itp. ale ja wolałem poczekać i wiedziałem że ty się o te stanowisko uprosisz.
Atw. Lowca musisz sobie zastępce wyznaczyć.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 9:57 pm

Uff, udalo mi sie rozruszac temat. Rezygnuje z wladzy, zostaje Lesniczym. Razz Chetni niech zaloza temat z prezentacjami.
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 10:54 pm

Wybrane miejsce: Gildia Łowców
Nick:KaMaZZ25
Wiek:13
Mikrofon?:Mam
Doświadczenie w wybranym zawodzie:
Myślę że dość sprawnie bd radził sobie w wybranej gildi.
W tropieniu śladów oraz sztuce kamuflażu jestem na wysokim poziomie. Sprawnie posługuje się łukiem i kompasem oraz mapami.
Czas spędzany na serwerze:Codziennie minimum 1 godzinna
Miasto:Iyash
Znajomość terenu(nie dot.przed startem):


Ostatnio zmieniony przez KaMaZZ dnia Sro Lis 30, 2011 7:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Adaminho1

Adaminho1


Liczba postów : 38
Join date : 20/11/2011

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 9:24 am

Wybrane miejsce: Gildia Łowców
Nick: Adaminh1
Wiek: 14x
Mikrofon?: Tak
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Moją pasą jest walka czekałem na serwer na którym będę mógł powalczyć. Chcę być przedstawicielem tej gildii gdyż jak już wspomniałem uwielbiam walczyć ale także polować. Umiem dobrze strzelać z łuku i niezauważenie śledzić.
Czas spędzany na serwerze: n/a
Miasto: Iyash
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): n/a

I mogę oddać gildie Leśników
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 3:58 pm

Wybrane miejsce: Gildia Łowców
Nick: JacobTab
Wiek: 18
Mikrofon?: Tak (TS3, Mumble)
Doświadczenie w wybranym zawodzie: Nie będę tu truł na temat jak boskim jestem łowcą bo to tylko gra proszę nie zapominać.. Powiem tak: Ile jedzenia trzeba będzie dostarczyć tyle dostarcze, ile skór i innych materiałów bedzie trzeba dostarczyć tyle dostarcze, prace sumiennie wykonam, każdego wroga strzałą ugodze i miasta obiecuje strzec Wink Spokojnie ogarne bycie przywódcą sam się nie obijając (dająć tym samym przykład moim podopiecznym) Wink
Czas spędzany na serwerze: n/a
Miasto: Iyash
Znajomość terenu(nie dot. przed startem): n/a


Ostatnio zmieniony przez JacobTab dnia Sro Lis 30, 2011 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : //edit)
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:02 pm

A można zagłosować? Smile wg. mnie najlepiej napisał JacobTab - więc jak coś to ma moje poparcie Very Happy o ile to się liczy. A podanie Kamazza w ogóle nie jest czytelne...
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:07 pm

Dziękuję Salatko dziękuję i Ty masz u mnie plusa Wink Ale to nie my decydujemy Sad


Ostatnio zmieniony przez JacobTab dnia Sro Lis 30, 2011 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : //edit)
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:08 pm

To już wiem skąd moja reputacja to 10 (teraz 11 ;D) poza tym sam chcę dojść do tej gildii i chce jak najszybciej żeby był jakiś dowódca jej Wink
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:12 pm

Ja sam również jestem za JacobTab, gdyż napisał podanie najlepiej. Jeszcze czekamy na głos Lowcykur i będzie po sprawie. Pamiętajcie że przyszły generał musi wybrać sobie zastępce. Również by lepiej wam się rywalizowało powiem że przywódcy gildii dostaną ode mnie szlachtę, żeby móc zrobić siedziby.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:13 pm

a ja jako sołtys mogę sobie zrobić jakąś siedzibe? czy tylko domek w jakimś mieście/wiosce??
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:14 pm

Panowie każdy głos na mnie to plus u pani po lewej Very Happy
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:29 pm

Z siedzibą chodzi o siedzibę gildii.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:30 pm

aha Wink a tera LowcyKur nie ma więc do kiedy będzie trza czekać na werdykt?
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:31 pm

Aż on zagłosuje...
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:33 pm

Rozumiem że wraz z przejęciem władzy nabywa się prawo do wybierania człownków gildii jak i samego miejsca budynku gildyjnego Smile
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:37 pm

Tak, jako szlachcic będziesz mógł zbudować siedzibę gildii.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:40 pm

No więc czekamy na Lowcekur Smile
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 9:43 pm

Jestem za Jacobem, (korupcja jest powszechna ^^ )
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 9:53 pm

Znaczy że dostaje przywództwo nad łowcami?Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przejecie wladzy Empty
PisanieTemat: Re: Przejecie wladzy   Przejecie wladzy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przejecie wladzy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Łowcy-
Skocz do: