Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hardcore'owe przeżycia

Go down 
+14
Marnios
Tydon
crap
Sewcool
Esterka227
Laskov
groith
Molom
Kenji
goste111
JT30
Salatko
Demoralizator
jiyam
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeSob Lis 26, 2011 10:26 pm

Te przedmioty z Blaze'ów mam wystarczająco dużo, a endermany nie będą raczej problemem.

Sprawdzałem wytrzymałość smoka na creative i przyznam, że walka łatwa nie będzie, muszę się dobrze przygotować (choć duży problem będzie ze znalezieniem twierdzy Very Happy)
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 7:21 am

zrób sobie pełno potków!
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 9:46 am

Weź sobie łuk (najlepiej 2 bo się niszczą), dużo strzał, zaczarowaną zbroję i miecz oraz materiał który szybko zniszczysz (dirt i łopate) i powinieneś dać radę.
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 10:12 am

Tylko właśnie nie jestem pewien, czy przypadkiem nie mam za mało tych proszków z Blaze'a. Udało mi się zdobyć tylko 12, a oka zużyte do naprowadzania + do naprawienia portalu to będzie chyba trochę więcej... No cóż, będę chyba jeszcze musiał wrócić do Netheru...
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 10:51 am

Jak walczycie ze smokiem to:
1)rozwalacie leczniczy gemy
2)robicie mini basen z wody(antyendermanowy)
3)cierpliwie nawalacie w smoka ze środka basenu(najlepiej jak nadlatuje to kilkukrotnie zaklętym diamentowym mieczem).
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 3:23 pm

A nie lepiej wspiąć się parę klocków wyżej i walić z łuku + miecza ? Jeśli jesteś hardkorem, bij smoka drewnianym mieczem What a Face . Jeśli jesteś cierpliwy, zarąb wieże regenerujące, wespnij się od endermanów parę klocków, wal go łaskawie mieczem diamentowym gdy podleci blisko oraz czasem łukiem Razz .
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:03 pm

Przygotowania jakoś mi idą... Znalazłem jaskinię z ogromem surowców, wszystko ładnie, pięknie... Ale zapomniałem jak wyjść z tej kopalni! A do tego skończyły mi się kilofy i pochodnie! Na całe szczęście miałem końcówkę ostatniego kilofa i drabiny, wykopałem się na powierzchnię. Oczywiście na tym się nie skończyło, znalazłem się na środku jakiejś pustyni, nie wiedząc nawet gdzie jest moja chata. Zbudowałem sobie super prowizoryczną chatkę i muszę jakoś skołować mapę, żeby ogarnąć gdzie jestem Razz

Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:08 pm

Żeby znaleźć portal potrzebujesz 15-20(chyba ,że się z tym nie ogarniesz to 30-40)
Żeby go właczyć trzeba chyba 12
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:31 pm

Z tego co widziałem na creative to kilka już jest ułożonych oczu. Wiem jak się nimi naprowadza na twierdzę, ale sądzę, że wezmę z 40 właśnie, bo to nigdy nic nie wiadomo Smile
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:35 pm

Weź dynie ;D podobno odstrasza Endermany!
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:36 pm

Baw się w małego Alchemika

PS. Salatko wiem co masz w Avku czytałem małego księcia to jest słoń połknięty przez pytona
Powrót do góry Go down
Esterka227

Esterka227


Liczba postów : 87
Join date : 01/12/2011
Age : 25
Skąd : Radom

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 02, 2011 12:07 pm

Ja gram na hardcore i hard...
ŁOHOHO!
Super!

Ostatnie moje przeżycie to hmm...

Stado ( 78 ) creeperów na mnie naleciało 8D
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 02, 2011 1:00 pm

W sumie ja mam dużo rzeczy do zrobienia na hardcorze, ale jakoś ostatnio nie mam czasu Razz
Niedługo może jakiś filmik z hardcore'a nakręcę Very Happy
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 02, 2011 2:46 pm

Zrobiłem save na Hardcore, ale creeper, który zrespił się w dzień na mojej górze tuż przy ,,domku'' mnie zniechęcił wraz z tym, że dzień wcześniej zrobiłem save na survivalu .
Powrót do góry Go down
Sewcool

Sewcool


Liczba postów : 35
Join date : 04/12/2011
Skąd : Gliwice

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 3:27 pm

Dawaj na smoka Razz
A na serio chciałbym zobaczyć jak na hardkorze bawisz się z ghastami
Powrót do góry Go down
crap




Liczba postów : 16
Join date : 20/12/2011

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 11:57 am

Właśnie zrobiłem świat hardcore i zebrałem stack desek
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 1:35 pm

Ja mam chyba z 3 stacki żelaza, trochę diamentu i złota, jedyna rzecz jaka mnie ogranicza przed dalszą grą to czas, którego niestety mam dość mało Sad
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 2:13 pm

A ja gram z kumplem na multi na hardcore Very Happy . A konkretnie jak któryś z nas zginie, to usuwamy mapę Smile . Póki co znaleźliśmy świetną górę i fajną małą dolinę, w której się osiedliliśmy . Przyprowadziliśmy świnie, zrobiliśmy jej małą świnkę i ją osiedliśmy Smile . A teraz robimy piwnicę .
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:07 pm

Ja miałem takie fajne przeżycie, jak creeper zeskoczył (O.o) na mnie, gdy polowałem. Miałem akurat w ręce łuk i jakoś (nie wiem jakim cudem, aż tak szybko się skapłem) do niego strzeliłem, a on się odbił na klocek obok i zginął xD
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:28 pm

Moje Hardcore'owe przeżycia to tylko 1 noc bo zmarłem z głodu Embarassed
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:29 pm

Sewcool, niedługo się pewnie wybiorę do piekła bo różdżki Blaze'ów, więc mogę nagrać filmik i wam go pokazać Wink

EDIT: Nie wierzę... Byłem na polowaniu w lesie, goniłem kurczaka i nagle wpadłem w bardzo głęboką dziurę. Końca tej historii możecie domyśleć się sami...
Być może zacznę niedługo od nowa grę na hardcorze, jest to bardzo ciekawy tryb Smile
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:41 pm

Głupia śmierć, kurczak pewnie ucieszony, pewnie sam bym się śmiał gdyby coś mnie goniło i wpadło do jakiejś dziury
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 5:41 pm

Może i głupia, ale czasem tak się zdarzy Smile
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 9:19 pm

Od każdej strony creeper na ciebie biegnie, a szkielety z tyłu cię dobijają, tymczasem gdy zombie już cię gwałcą ? Coś o tym wiem...
Powrót do góry Go down
dominsz1




Liczba postów : 18
Join date : 24/11/2011

Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 6:54 pm

E tam ja uciekam jak mnie na hardkorze coś bije ostrego...
Ogólnie jak ide do jaskini często robie "kopie zapasowe"skuteczne xD to takie jakby "save"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hardcore'owe przeżycia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Hardcore'owe przeżycia   Hardcore'owe przeżycia - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hardcore'owe przeżycia
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Minecraft :: Gra-
Skocz do: