Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zabawa Moloma i innych adminów

Go down 
+10
Iorweth12
LoozaQ
JacobTab
LordRossiol
Ernest_66
Minki1
MasterKrashed
Molom
MarekZet
DarkMax
14 posters
AutorWiadomość
DarkMax

DarkMax


Liczba postów : 65
Join date : 28/12/2011
Age : 26
Skąd : Cię Znam ?

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 2:56 pm

Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 3:02 pm

Innych adminów, tzn. kogo?
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 3:36 pm

Brawo. Najpierw wzywasz mnie bym to zobaczył, a potem oskarżasz. Teraz powiem jak to było naprawdę:

Jak siedziałem w obozie pracy, Dark mnie wezwał do Quehati. TP'ąłem się i zobaczyłem jakąś ścianę i krzyż z reklamą. Jako iż przez pewien błąd (?) nie mogę nic niszczyć poprosiłem Dark, by zniszczył tabliczkę. Sprawdziłem logi, i winowajcą był FiGaJ. Już wcześniej przesadzał i reklamuje wszędzie swój serw, więc dałem mu bana. Mo usunięciu tych śmieci wyszedłem przed Quehati i zobaczyłem ten wielki krzyż. Również dzieło FiGaJ'a. Usunąłem je i poszedłem w swoją stronę.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:03 pm

Nie ma to jak grać na czitach! Smile
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:04 pm

Właśnie, zapomniałem wspomnieć, że widać iż Dark gra na czitach, co zmniejsza jego wiarygodność.
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:07 pm

masz ss czy coś "słowa puste słowa"
ja też mogę se powiedzieć (Gracz) ma cheaty i co?
Powrót do góry Go down
Ernest_66




Liczba postów : 50
Join date : 10/01/2012

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:13 pm

Minkil zobacz sobie te ss DarkMaxa - tam widać, że ma czity.
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:15 pm

A no sorry wcześniej nie patrzyłem na ss
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:28 pm

Fajny PickaClient.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 5:49 pm

To jest jak z jakiegoś reportarzu xD "Thandor upadł Chartum upadł już niedługo nowy serwer no-premium".
Nasza administracja musi zająć się serwem zamiast CoD'em i go ogarnąć i będzie dobrze Smile
Wsółpraca z Craftsite to nie takie hop-siup serw musi być dopracowany inaczej będzie jak na tabliczce Smile
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 6:49 pm

@UP

Czyli administracja ma no-lifować przy serwerze tak? Fakt, że są rzeczy do naprawienia, ale nie kosztem mm... życia? Neutral
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 7:06 pm

LoozaQ napisał:
@UP

Czyli administracja ma no-lifować przy serwerze tak? Fakt, że są rzeczy do naprawienia, ale nie kosztem mm... życia? Neutral

LoozaQ jeżeli posiedzisz przy CoD 4 godziny to nie jest no-lifienie
Ale jeżeli posiedzisz nad serwem godzine to już jest no-lifienie?
Ogarnij się Rolling Eyes

//edit
Z tego co napisałes to CoD to jest życie Smile To tak na wypadek abyś wiedział co napisałeś
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 7:09 pm

Przecież DarkMaź wspomniał że na serwerze już nie gra!
A te mody może mieć na singla.
Nikt mu tego nie zabrania...
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 7:56 pm

@@ JacobTab


"Z tego co napisałes to CoD to jest życie To tak na wypadek abyś wiedział co napisałeś"

Chodziło mi o życie, nie o coda, ale przyjemność także jest częścią życia Wink

Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 8:02 pm

@Loozaq
Tylko najpierw obowiązki a potem przyjemności. Np zarobisz w pracy potem wydajesz na co chcesz. Tak samo jest tutaj. Mogą chociaż 1h-2h na servie a potem np 3-4h na codzie.
Powrót do góry Go down
Mesiuskate




Liczba postów : 17
Join date : 01/12/2011

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 8:12 pm

a ja to bym zjadł batona
Powrót do góry Go down
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 9:26 am

Powrót do góry Go down
MasterEvilx

MasterEvilx


Liczba postów : 5
Join date : 13/01/2012

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:13 pm

Jak dla mnie to już po serwie ;/
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:15 pm

Przecież został zamknięty...
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 1:30 pm

Ale go otworzycie bo wy jesteście tacy że tak łatwo się nie poddajecie!
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 5:20 pm

Minkil daruj sobie, serwer został zamknięty, nie rozumiesz? Nie ma szans, żeby wrócił z powodu małego zainteresowania graczy. Żegnam wszystkich, dobrze się z wami grało, chociaż iż serwer nawet 2 tygodni nie wytrzymał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zabawa Moloma i innych adminów Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa Moloma i innych adminów   Zabawa Moloma i innych adminów I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zabawa Moloma i innych adminów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» POMOC DO ADMINOW
» Możliwość grania dla innych
» Serwer już działa,czy WL nie założone na adminów?
» taka mało dla innych ważna sprawa
» Zabawa forumowa -muzyczna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Informacje-
Skocz do: