Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Promocja] Gift Code!

Go down 
+23
Minki1
SilvEx
Hector
Malumix
dominsz1
LoozaQ
MarekZet
Laskov
MasterKrashed
Kaczka
Thorin
Molom
Serenka
Iorweth12
Marnios
figaj
Sephiroth
mamaraga
RAV
Zireael
Tydon
Sadzio
WodzuPL
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 3:20 pm

Nie no najlepiej 75 % osób które tutaj grały wywalić bo nie mają premki boże ...

Moim zdaniem jest to jakiś posrany pomysł nie wiem po co to robicie przecież możecie dać Mineshaftera nie ?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 3:45 pm

Ja pierdole, wybaczcie, ale szlag mnie do cholery jasnej bierze. Ile mam jeszcze powtarzać, że robimy to w celu zwiększenia popularności serwera? I poważny serwer RPG no-premium? Pff... Nasza decyzja już zapadła- serwer będzie premium.
Powrót do góry Go down
Serenka

Serenka


Liczba postów : 11
Join date : 06/01/2012
Age : 26
Skąd : Wrocław

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: -.-   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:15 pm

To do ku***y jędzy że się tak wyrażę trzeba było ludzi uprzedzić ze będzie serwer premium. Myślicie że inni głosu nie mają? Wy naprawdę myślicie że więcej wam osób przybędzie? Zabraliście nam tylko tyle dni życia odkąd ruszył serwer więc naprawdę to nie są żadne użalenia ale prawda nie umiecie nikogo docenić. Tyle z mojej strony ciao..
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:54 pm

1. Wiadome jest że dobry serwer RP musi być premium.
2. Tak, tak myślimy.
3. Nie nasza wina że no-life'owaliście przy forum/serwie.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:55 pm

A mózgu nie masz, żeby pomyśleć, że jak serwer jest popularny będzie premium? Serwery non-premium są dla złodziei, więc idź i graj na innym jak ci tu nie pasuje (polecam hamachi - nigdy nie będzie premium!)
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:21 pm

Jeżeli ktoś ma kupić premium to kupi, nie zmieni to czy poczekamy na to tydzień, czy miesiąc.
Powrót do góry Go down
dominsz1




Liczba postów : 18
Join date : 24/11/2011

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:01 pm

Panowie ja kupiłem premium za 30 zł na allegro posiadam już 4 miesiące.
I jeszcze jedno po co kupywać magnata jak można kupić premium?
A tak wogóle to wiadomo że jak kogoś nie stać lub coś w tym stylu na premium to nie będzie w stanie dać dotacji na serwer
To moje zdanie ,ale osobiście jestem na nie za dużo osób no-premium zrobiło dla tego serwa a że decyzja zapadła to przynajmniej zwróćcie no-premiumowcom pieniądze za jakieś korzyści.A tak woglę zauważyłem że premiumowce się lenią (wliczam siebie)
Powrót do góry Go down
Malumix




Liczba postów : 9
Join date : 04/01/2012
Age : 51
Skąd : Kielce

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:42 pm

phah....95 zł ?!Chcecie to podam za 50 zł gift code.Strona promowana przez craftsite więc raczej nie będzie problemu Wink.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:51 pm

A mam was wszystkich kurwa w dupie chcecie to niech będzie i premium i tak za 2 tygodnie upadnie ten serwer

Popularność Marek proszę cię ty mi tu nie wyjeżdzaj z popularnością bo ten serwer i tak miał około 300 użytkowników

LoozaQ a nie pomyślałeś że niektórzy nie mają kasy na takie coś jak premium a ty od razu że my jesteśmy złodziejami spójrz na siebie
Powrót do góry Go down
Serenka

Serenka


Liczba postów : 11
Join date : 06/01/2012
Age : 26
Skąd : Wrocław

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: :)   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:54 pm

Po 1. To ja złodziejem nie jestem a to że wole kupić telefon niż wydać kasę na minecrafta to jest chyba normalne Smile A po 2. Mam mózg i napewno o wiele wiele większą średnią w szkole niż ty wiec nie mów mi że nie mam mózgu kotku Smile Dobry serwer tylko dlaczego teraz gra +/- 18 osób a nie 32 jak to było na początku :p?
Powrót do góry Go down
Serenka

Serenka


Liczba postów : 11
Join date : 06/01/2012
Age : 26
Skąd : Wrocław

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:55 pm

A właśnie 2 up wyżej Popieram Cię Smile flower
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:55 pm

Aha Very Happy

PS. na PW wysyłajcie mi swoje gg lub ts ale lepiej gg robię swój serwer
Powrót do góry Go down
Serenka

Serenka


Liczba postów : 11
Join date : 06/01/2012
Age : 26
Skąd : Wrocław

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:56 pm

Nie nie ja jestem po twojej stronie i też uważam że ci co nie mają premium to wcale nie są złodzieje Smile
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:57 pm

Na razie serw będzie hamachi ale tylko na razie
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:00 pm

szkoda was, moglsicie przewidziec ze tak bedzie. Graliscie na swoja odpowiedzialnosc.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:01 pm

Właśnie nie Thorin bo Marek mówił że ten serwer nie będzie premium a tu kurwa dupa
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:07 pm

Wielce oburzony dzieciaku o wdzięcznym nicku Laskov. Wystosowałem ten post specjalnie do Ciebie, abyś się ogarnął, ogarnął słownictwo i ogarnął swoje ego. Zamiast narzekać, wyjdź na podwórko, poucz się lub zrób cokolwiek innego zamiast trollowania na forum. Zrobiłeś swój serwer. Zajebista nowina gdyby nie to, że oparty na super-ultra-hiper technologii wyprzedzającej internet o 10 lat jaką jest sieć hamachi. Zrób serwer chociaż w 1/10 taki jak Thandor to będziesz miał na co zapraszać graczy.

Wujek dobra rada radzi: schowaj się w tym swoim serwerze i nie wychodź, albowiem szkodzisz wizerunkowi 14 latków w internecie.

Żale swe wylałem,
dziękuję, dobranoc.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:10 pm

Hector nie no proszę cie będę chciał to ogarnę swoje słownictwo

I nie szpanuj że potrafisz napisać takiego posta i może ty byś wyszedł na podwórko natlenić mózg ?

PS. I napisałem że mam zamiar zrobić serwer a hamachi jest tylko chwilowe
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:15 pm

Cytat :
cie
Wyrazy "Cię", "Tobie" itp piszemy zawsze z dużej litery.


Cytat :
natlenić mózg ?

Dotlenić, nie natlenić Laughing Laughing

I pragnę Cię poinformować, że miesięczne utrzymanie serwera 50 slotowego znacznie przewyższa średnie kieszonkowe w wieku 14 lat. A sam serwer nie wystarczy. Konfiguracja tak rozbudowanego serwera nie ogranicza się tylko do wgrania pluginów. Nie ma tak łatwo. Bo te pluginy jeszcze trzeba poprawnie skonfigurować i w niektórych przypadkach zmodyfikować do czego znajomość podstaw programowania jest niezbędna.
No i oczywiście na co serwer skoro nikt o nim nie wie? Na reklamę trzeba przeznaczyć dobre kilka tygodni, aż zacznie być w miarę "głośno" o tym konkretnym serwerze.


Ostatnio zmieniony przez Hector dnia Pon Sty 16, 2012 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:17 pm

1.Mam to w dupie
2. Fajnie
3.Skąd wiesz ile dostaje ?
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:18 pm

Wtrącę i chciałbym wam powiedzieć, że nie zawsze piszę się "Cię" z dużej litery Smile.
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:21 pm

Cytat :
1.Mam to w dupie

Gdzie są rodzice? O_O

Cytat :
3.Skąd wiesz ile dostaje ?

Jeśli jesteś w stanie wyłożyć na serwer ponad 170zł (co jest w miarę tanim rozwiązaniem) na miesiąc to znaczy, że jest źle. Bardzo źle.

EDIT:
SilvEx jeśli zwracasz się do kogoś to z szacunku do rozmówcy pisze się z dużej Very Happy
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:22 pm

Dobra Hector fajnie wyżaliłeś się do widzenia
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:22 pm

Hector , skończ , masz jakieś problemy do niego? Wyślij mu to na pw , a nie spam'isz w tym temacie Smile.

Peace.


Ostatnio zmieniony przez SilvEx dnia Pon Sty 16, 2012 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:25 pm

Owszem mam problem bo denerwują mnie ludzie którzy narzekają na pracę innych samemu siedząc na dupie i nie prezentując niczego lepszego.
A ta fala biednych rozdrażnionych dzieci po ogłoszeniu przejścia serwera na premium jeszcze bardziej to wzmogła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Promocja] Gift Code! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [Promocja] Gift Code!   [Promocja] Gift Code! - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Promocja] Gift Code!
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gift code pytanie
» [Hosting] Promocja!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Ogłoszenia-
Skocz do: