Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Żelazne miecze dla bandytów.

Go down 
+14
GhostMaster66
MasterEvilx
Marnios
Sadzio
JT30
RAV
CerM97
UzU123
LordRossiol
MasterKrashed
Molom
rafaldunal1
Sephiroth
TaBaS98koo
18 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:33 pm

Jak widzicie mamy kłopoty , bandyci. Yerdyn i Quahati nas atakują , a nie mamy jak się bronić. Yerdyn z 11 osób atakujących , 7 ma żelazny ekwipunek , a my musimy się bronić marnym kamiennym , skórzanymi zbrojami (za skórzane bardzo dziękujemy Wink )

Wnoszę propozycję do dyskusji , aby dano nam , bandytom funkcję tworzenia żelaznych mieczy.


Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry Go down
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:36 pm

z tego co wiem to was jest wiecej chłopa ...
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:37 pm

Więcej ?? nas 6 - 9 walczących z kamiennymi.
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 6:42 pm

Ale ogólnie to możemy ich używać jak zdobędziemy je zabijając kogoś nie? I mam pytanie czy my bandyci możemy nosić zdobyte w walce żelazne zbroje w końcu czy nie?
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 6:43 pm

Nie.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:09 pm

Fajnie, najlepsze jest to, że możecie sobie tworzyć miksturki. Zabijając niektórych z waszych widzieliśmy u was miksturki, a alchemików na serwerze nie ma. I tak już macie za dużo możliwości, więc nie wariujcie.
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:15 pm

Żelazne sety podobno możemy,a miecze przywróćcie nam,co prawda mam skrzynke całą zdobytą,ale przyda nam się to.
Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:04 pm

Lol? Jaja se robicie? Checie zelaznych mieczy jak macie mikstury? To już przesada. Dzisiaj CerM97 se latał z potionem Strentgh II i dalej mało? A i dodatkowo rzemieslnicy drewniany miecz i zelazny set gornicy itd. Napewno wielkie szanse.
Powrót do góry Go down
CerM97




Liczba postów : 12
Join date : 20/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:17 pm

Jak mamy mikstury? jakieś dwa dni temu ubilem manane na drodze i on troche nimi posypal Smile pozatym duzo ich niemam z 2 zostaly :/
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:18 pm

Chyba was coś boli ...
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:18 pm

CerM97 napisał:
Jak mamy mikstury? jakieś dwa dni temu ubilem manane na drodze i on troche nimi posypal Smile pozatym duzo ich niemam z 2 zostaly :/
No tka się składa że jak któregoś z was zabiłem wyleciały poty na 8 min dodające dmg ...
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
CerM97




Liczba postów : 12
Join date : 20/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:19 pm

To wtedy mnie zabiles bo chcialem uzyc i mielm cos zbugowane i wylecialem nie wiedzac ze jej nawet nie wypilem ;p
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:37 pm

Yhym
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:57 pm

I tak możecie prawie wszystko prócz tych mieczy. Jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 9:25 pm

Coś wam dać? Nigdy! Wy nas rozjebaliście podczas walki o Yerdyn, teraz my rozwalamy was. Jestem na nie.

Sprawiedliwości stanie się zadość!
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:29 am

LordRossiol napisał:
Żelazne sety podobno możemy,a miecze przywróćcie nam,co prawda mam skrzynke całą zdobytą,ale przyda nam się to.
Ta a kopalnie to macie dla ozdoby.
Powrót do góry Go down
MasterEvilx

MasterEvilx


Liczba postów : 5
Join date : 13/01/2012

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:18 am

Ja tak samo jestem na nie, jak napadliscie na np. osobnych ludzi to wam nie przeszkadzalo, teraz jak przegrywac tylko
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 9:50 am

Cytat :
Coś wam dać? Nigdy! Wy nas rozjebaliście podczas walki o Yerdyn, teraz my rozwalamy was. Jestem na nie.

Sprawiedliwości stanie się zadość!

Sadzio, jak wrócę to wrzucam to do opisu, jesteś nie do rozjebania swoim nieogarem:D Bogu dzięki, że nie masz premium, i żebyś nigdy nie miał ; ]
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 11:00 am

Ghost, rozumiem że po powrocie ze szkoły i poniżeniu ze strony kolegów przylazłeś tu się wyżyć? ^^
Jesteś śmieszny.
Powrót do góry Go down
Demoralizator

Demoralizator


Liczba postów : 52
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Z Yerdyn'u

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 1:37 pm

Sadzio jestem z tobą o i pytanie do ciebie jak się dostać na serwie do Wojowników? bo jestem w yerdyn
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 1:53 pm

Demoralizator napisał:
Sadzio jestem z tobą o i pytanie do ciebie jak się dostać na serwie do Wojowników? bo jestem w yerdyn

Aby się dostać do wojowników musisz napisać podanie w odpowiednim temacie :-)
Powrót do góry Go down
dominsz1




Liczba postów : 18
Join date : 24/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 3:02 pm

Nigdy,jak frakcje sie rozwijały to żyć nie dawaliście.Ograniczyli wam do kamiennych i wogóle,ale nie narzekaliście ,aż zaczeliście dostawać w czapę bo się wkońcu wszyscy ogarneli przez czas non-pvp.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:04 pm

Cytat :
Ghost, rozumiem że po powrocie ze szkoły i poniżeniu ze strony kolegów przylazłeś tu się wyżyć? ^^
Jesteś śmieszny.

Mam ferie przyjacielu złoty. Poniżam Twój niezdrowy stosunek do serwera, to tylko gra.
Powrót do góry Go down
Gotiii

Gotiii


Liczba postów : 41
Join date : 30/12/2011
Age : 31

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 1:39 am

Nie. I tak macie za dużo... Początek był łatwy prawda? nikt niczego nie rozumiał a łupy się zbierało teraz jest ianczej... Ciężej sie gra i chcecie coś wycisnąć.... sam jestem bandytą ale wgl nim nie gram... wole dołączyć do jakiejś nacji. Jeżeli chcecie jakiś praw to polecam ograniczenie do max 20-30 bandytów bo wasza ilość jest śmieszna.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 3:55 am

Gotii, kurde, temat zamknięty, looknij, po co nadal nad tym dyskutować Smile
https://thandor.forumpl.net/t1892-zamkniecie-serwera
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Żelazne miecze dla bandytów. Empty
PisanieTemat: Re: Żelazne miecze dla bandytów.   Żelazne miecze dla bandytów. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Żelazne miecze dla bandytów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Miecze dla Kupców
» MIecze zaklinaczy
» Kamienne miecze
» Miecze dla innej gildii?
» Cuboid dla Bandytów.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: