Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Maluteńka prośba.

Go down 
+10
Lowcakur
JT30
Dzamber
Iorweth12
Thorin
Tydon
Molom
LoozaQ
MarekZet
Zireael
14 posters
AutorWiadomość
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:25 pm

Jak pewnie wszyscy wiedzą ostatnio na serwerze została podjęta jedna z kluczowych decyzji, ale nie będę o niej pisał, bo to nie o tym ma być ten temat.
To co chce poruszyć to, to jak się traktuję na serwerze, a raczej na forum wszystkich graczy, którzy często wydali na dotację nie małe pieniądze. Mimo to, ich zdanie na forum traktuję się jako marginalne. To co my myślimy i uważamy traktowane jest jako sprawa co najmniej trzeciorzędna, a to przecież bez nas, ludzi którzy mordowali się parę godzin przed kompem, aby w pierwsze 2-3 dni móc wejść chociaż na serwer, ten serwer by nie istniał. Pierwsze dni nie były łatwe, mnóstwo chaosu, masy bugów itd. a jednak ludzie klikali przez te parę minut "Refresh" aby móc wbić chociaż na 15-30 minut na serwer, bo potem zostawali wywaleni przez vipów. Ale ja znów zbaczam chyba z tematu, wiadome było, że początki nie będą łatwe i rozumiem każdy ruch podjęty przez administrację w celu większej swobody grania.
Weźmy hipotetyczny przykład gracza X. Gracz X udzielał się na forum już przed jego startem, pomagał, dawał propozycje, poznawał się z ludźmi z którymi będzie grać itd. Tak bardzo mu się to spodobało, że postanowił zakupić sobie magnata za cenę chyba 23 zł miesięcznie, wiadomo, nie jest to już mała suma.
Gracz X po starcie serwera zaczyna grać tak jak mu się podoba i tak jak na to pozwala regulamin. Administracja Z przelicza dokładnie pieniądze wydane na dotację i wylicza, że w sumie to uzbierała się niezła suma, którą przeznaczą na rozwój serwera. Administratorzy Z z zebranych pieniędzy kupują dla siebie m in. rzecz Y. W między czasie starają się zareklamować serwer jak najbardziej się da, bo zauważają, że początkowy boom traci tempo. Pojawia się niezła oferta współpracy od strony V, jest jeden problem. Na serwerze wszyscy będą musieli wydać pieniądze na rzecz Y. Gracz X, jako, że wpłacił na serwer parędziesiąt złotych, mówi, że mu się takie coś nie podoba, za co dostaje "ostatnie ostrzeżenie, następnym razem będzie perm ban". Mimo, że wydał własne pieniądze na serwer, nie ma on prawa wyrażać się w danej kwestii, bo Administracji Z się to po prostu nie podoba.
I właśnie w ten sposób administracja serwera pokazuję, jaki ma szacunek do gracza X. Mimo, że bez paru takich graczy X nie mieli by oni propozycji od strony V.
Zdanie graczy X ma się w dupie.
Nie chce tu negować decyzji, jako została podjęta w ostatnich dniach, wiadomo, że jest ona słuszna i na dłuższą metę ktoś sobie obliczył, że lepiej stracić 50% graczy teraz, a potem zyskać ich 2 razy więcej.
Tak należę do tych graczy, którzy rzeczy Y jeszcze nie kupili, ale jednak zamierzam tą rzecz Y kupić specjalnie dlatego, aby móc grać na tym serwerze, z tymi ludźmi, ponieważ wizja serwera, przedstawiona przez administratorów bardzo mi się podoba. Przez ten prawie już rok, gdy gram w rzecz Y, nic mnie tak nie zmusiło do jej oficjalnego zakupu, jak ten serwer.
Poza tym ach, jaka ironia losu. Jeszcze 2 tygodnie temu, ludzie nie zalecali popierać kupowanie rzeczy Y na właśnie tej stronie V, bo rzekomo było prawdopodobieństwo kupna kradzionego towaru. A teraz, zapewne jeśli parę rzeczy się sprawdzi, wszelkie krytykowanie strony V będzie karane soczystym banem, a kupowanie rzeczy Y na stronie V będzie wręcz zalecane. Ale, ja wcale, tego nie krytykuję, ba wręcz popieram.
Wystosowuję w tym temacie tylko jedną krótką prośbę do administracji. Szanujcie zdanie każdego gracza serwera. I, chciałbym, aby ten temat nie był zamieniony w rozmowę o pewnej rzeczy, bo wcale o tym nie jest, zresztą, jest to nielegalne i można za to dostać perm bana Wink. Prawda ? Stwórzmy razem wspólnymi siłami Thandor 2.0 !
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:41 pm

Wow, rozpisałeś się Smile

Cóż- sam miałem pisać na ten temat, lecz jak to wygląda ze strony administracji.

A więc, przejdę do rzeczy. Być może nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale mamy zamiar podjąć współpracę z CraftSite.pl i stać się ich oficjalnym serwerem, jak jCraft i OutRage. Zabieg ma na celu zwiększenie popularności serwera, rozreklamowania go i promowania. Wszystko co robimy w tej sprawie, robimy dla serwera, gdyż opiekujemy się nim i chcemy dla niego jak najlepiej.

To nie prawda, nie mamy Was w dupie. Po prostu chcemy wybić się wyżej, rozreklamować się, być tym serwerem, który jest polecany i o którym się mówi. Wy tworzycie tą wspaniałą społeczność, a z niektórymi bardzo miło mi się gra, jak np. GhostMaster, Thorin, Ty Zireael.. Jeżeli gracze szanują nas, administrację, my szanujemy ich.

Chyba zdajecie sobie sprawę, jak poważnym projektem jest nasz serwer. Chcemy być oryginalni, wyróżniać się, wybić się. Sądzę, że serwer ma potencjał, tylko musi być odpowiednio pilnowany i realizowany.

Zdaję sobie sprawę, ilu graczy stracimy i ilu będzie pluć na nas serwer. Tych drugich owszem, będziemy mieli w dupie Smile Ale robimy to, ponieważ CraftSite jest największą polską stroną o MC i bardzo popularną. Toteż ta akcja pozwoli nam zyskać 3 razy więcej graczy niż jest teraz.

Nie chcemy stracić Was. To Wy tworzycie ten serwer, nie administracja. Bez Was to nie byłoby to samo, i mam świadomość, że (niestety) niektórych z Was stracimy. Ale fajnie, gdy dowiaduję się, że niektórzy kupią premium dla serwera Wink

I jeszcze coś- wiem, nie wyszło tak jak chcieliśmy. Fakt, nie jest najgorzej, ale są problemy z błędami, bugami, gospodarką i niektórymi aspektami mechaniki gry. Do momentu podjęcia współpracy, do której dojdzie być może w piątek, trzeba to wszystko naprawić. Prawdopodobne jest więc, że serwer zostanie wyłączony w celu jego usprawnienia. Powtarzam- prawdopodobne.

Thandor w przeciwieństwie do Chartum jest poważnym i dużym projektem. Chcemy osiągnąć sukces na polskiej scenie Minecraft'a, dlatego podejmujemy tak ryzykowne decyzje. Mam nadzieję, że wyjdzie to nam na dobre, i szkoda mi tych wiernych graczy, których możemy stracić. Pozdrawiam i byłbym szczęśliwy, gdyby ktoś uszanował moją opinię.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:37 pm

Zgadzam się z Borowikiem, żeby zyskać trzeba stracić.

Nie rozumiem co znaczy "Prawdopodobne jest więc, że serwer zostanie wyłączony w celu jego usprawnienia" - Co jest nieusprawnione?
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:54 pm

Gospodarka, craftgroup, permy, bramy itp.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:58 pm

Craftgroup - ???
Permy - ???
Gospodarka - ???

Co jest z tym nie tak ?
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 4:19 pm

Możesz używać siekier? Chyba nie. To jest jeden z mniejszych bugów Very Happy
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 4:43 pm

" [...]bardzo miło mi się gra, jak np. GhostMaster, Thorin, Ty Zireael.. " - Dzięki Damian, pamiętaj piszę jeszcze poradniki Very Happy.

@Topic : Podejmiecie decyzje (jaka to nie będzie) to będzie słuszna. niestety w głębi serca ubolewam, że prawdopodobnie tak będzie, lecz zróbcie to co uważacie za słuszne w Waszym interesie. Jeżeli będę miał pieniążki kupie premium,a co za tym pójdzie pogram z Wami. Do tego czasu poczekam na decyzje, a jak będzie ta współpraca to z chęcią mogę napisać poradniki. (nie zapomnę 1 dnia jak nie było można wejść na serwer xd)
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 2:19 pm

Może poczekamy do połowy lutego aż każdy kupi sobie tą premkę a ci co nie kupią,no cóż trzeba się będzie pożegnać.
Sam jeszcze jej nie mam ale ze względu na serwer mam zamiar kupić bo Administracja trudzi się dniem i nocom aby nam było lepiej a my jeszcze wybrzydzamy co wcale nie ułatwia sprawy.Zresztą popatrzcie na to z tej strony.
-Nie będzie już armii postaci w niebieskim T-Shirt.
-Każdy ma swój oryginalny skin
-Wspomożecie Mojang.
-Możliwość grania na WSZYSTKICH serwerach minecraft bez ograniczeń.
-Peleryny i eventy organizowane przez mojang.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 3:46 pm

Przykro mi, wiem, że tak byłoby lepiej, ale decyzję trzeba podjąć jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:00 pm

hmm...
A nie usuniecie np.Mnie jak nie kupie premki do określonego czasu ale skontaktuję się z wami i przekażę info kiedy zamierzam zakupić?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:05 pm

Nikogo nie usuwamy, to chyba jasne..
Powrót do góry Go down
Dzamber




Liczba postów : 61
Join date : 03/01/2012
Age : 25

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:27 pm

Przepraszam ale co ma piernik do wiatraka?
Jezeli bedzie na Craftsite.pl to jest obowiazkowe premium?
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:50 pm

Tak, ponieważ takie ma wymagania craftsite.pl .....
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:51 pm

Tak, pisałem to już 5 razy. CS wymaga only-premium.
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:08 pm

Jest jeszcze jedna sprawa - jiyam, bardzo dobry admin, miły gościu, który niestety, ale nie ma premium. Musimy się z nim pożegnać. Ja chętnie bym się złożył na premium dla niego, bo to naprawdę super gość. No niestety, ale to przykra prawda.

P.S Marek, a ja was wkurzam? Razz


Ostatnio zmieniony przez JT30 dnia Pon Sty 16, 2012 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:24 pm

Coz, czas usunac sie w cien. Premium raczej przez spory czas nie zakupie(nie mam jak teog kupic, gdyby bylo pudelko... ). Wiec, do lepszego jutra, panowie! Very Happy
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:40 pm

Cytat :
Jest jeszcze jedna sprawa - jiyam, bardzo dobry admin, miły gościu, który niestety, ale nie ma premium. Musimy się z nim pożegnać. Ja chętnie bym się złożył na premium dla niego, bo to naprawdę super gość. No niestety, ale to przykra prawda.


Ja mam taki mały pomysł, może tak sięzłożyć po te symboliczne 2/4 zlote na premium dla ludzi z zarządu. Wiem, że tu głupie i się nie zgodzicie (( xD )).

Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:56 pm

Ja się zgadzam! Nie chcę by jiyam odszedł.
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:45 pm

Ej, ej to dla mnie też zróbcie zrzutkę Very Happy Razz Very Happy lol!
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 9:35 am

Dla mnie też! cheers lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 2:21 pm

Heh.
Czekałem na ten serwer 2 miesiące,dołączyłem tu między innymi bo myślałem że potraficie się sami wybić,chcecie być nie zależni ale cóż...

Naprawdę szkoda że dajecie się wciągnąć w komercyjną otchłan CraftSite(wiem że to wy chcieliście..)
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 3:20 pm

1. Prowokowałeś mnie, wymądrzając się, jak to wszystko wiesz, dlaczego to robimy itp. Oczywiście- dla kasy. No tak, wiadomo, robimy to tylko dla kasy!

2. Nie było to zamierzone, lecz sam widzisz że OutRage jest prawie wiecznie full. Dowód na to, że podjęcie współpracy zwiększa popularność pięciokrotnie.

3. Premium wyeliminuje wiele dzieciaczków. Nie mówię, ze każdy bez premium to debil, ale w większości tak jest.
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 4:54 pm

Współpraca z craftsite przyniesie o wiele większą popularność niż teraz. A to przynosi kasę. Umówmy się, nikt tu raczej nie pracuje w caritasie, a serwer to nie jest organizacja charytatywna, to służy do zarabiania, a nie uszczęśliwiania dzieci po szkole.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Maluteńka  prośba. Empty
PisanieTemat: Re: Maluteńka prośba.   Maluteńka  prośba. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Maluteńka prośba.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prośba o seed.
» Prośba o uratowanie.
» Prośba o nadanie grupy
» Prośba od całego Quehati

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Informacje-
Skocz do: