Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co ja pocznę...

Go down 
+3
Ernest_66
Adaminho1
Kotex
7 posters
AutorWiadomość
Kotex

Kotex


Liczba postów : 32
Join date : 03/01/2012

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 12:55 pm

Pytanie zasadnicze... Co ja zrobię ze swoją gildią ??? Tyle się napracowałem siedziałem dniami aby ludzie mieli kasę i dom. A teraz co idzie premium, kasy nie mam a z gildią co zrobie?! Oddam w łapy pierwszej lepszej osoby która poprowadzi ją do upadku? Czy może lepiej zostawić paru spoko ludzi na WL a dalej piratów nie przyjmować? Jestem zdenerwowany gdyż coś co planuje od 2 tygodni właśnie legło w gruzach... I nie chce tu odpowiedzi GhostMastera czy RAV tylko odpowiedzi co wyście zrobili na moim miejscu! I nie chce odpowiedzi typu kup premium! Albo że kradnę 80 zł Mojangowi!
Powrót do góry Go down
Adaminho1

Adaminho1


Liczba postów : 38
Join date : 20/11/2011

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:08 pm

no niestety mają nas w d**** też pracowałem na mieszczana kasę zbierałem...
Trzeba nowego szukać byle nie takiego w typie Thandora najpierw kasę zbierają mają to nonpremium do widzenia!
Powrót do góry Go down
Ernest_66




Liczba postów : 50
Join date : 10/01/2012

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:14 pm

Według mnie (chociaż ja mam premium) admini powinni dać WL, która pozwoli grać graczom, którzy przyczynili się do rozwoju serwera. (przywódcy gildii, Ci którzy aktywnie uczestniczyli w życiu na forum, którzy dawali jakieś propozycje itp)
Powrót do góry Go down
Adaminho1

Adaminho1


Liczba postów : 38
Join date : 20/11/2011

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:23 pm

Adamini co chcecie zyskać graczy?
gracze są więc co?
Powrót do góry Go down
Ernest_66




Liczba postów : 50
Join date : 10/01/2012

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:31 pm

Może współpraca z craftsite wymaga serwera bez "piratów"? Tak myślę, bo inaczej nie byłoby powodu, żeby tak postąpić. Ludzie piszą, że piraci to dzieci, złodzieje, działają na szkodę serwera itd... Po części mają rację, a co do tego, że są złodziejami to na pewno. Lecz ja już zmieniłem zdanie o piratach i zauważyłem wielu ludzi, którzy działają na korzyść serwera. Argument, że administracja chce na tym zarobić jest dziwny, bo gdyby chcieli zarobić, to przecież chcieli by mieć jak najwięcej graczy. (więcej graczy = więcej coś kupi)
Powrót do góry Go down
Adaminho1

Adaminho1


Liczba postów : 38
Join date : 20/11/2011

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:33 pm

Kto podaje taki argument?
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:40 pm

Tak, CS wymaga od swoich serwerów only-premium. My musimy się do tego zastosować, bo nic na to nie poczniemy.
Powrót do góry Go down
Ernest_66




Liczba postów : 50
Join date : 10/01/2012

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:42 pm

Adaminho1 napisał:
Kto podaje taki argument?

Nie pamiętam, lecz gdy byłem na serwerze, to na czacie 3 osoby tak pisały.
Powrót do góry Go down
Adaminho1

Adaminho1


Liczba postów : 38
Join date : 20/11/2011

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:45 pm

Ale macie graczy nie musicie mieć 50/50
a i tak jakby piraci chcieli by mogli pozapraszać graczy aby było 50/50
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:08 pm

Mam pytanie , dlaczego wy macie pretensje do administracji? Dlaczego wy gracie na piratach? To wasza wina nie ich, że gracie na piratach, oni mogą na serwerze robić co chcą, to ich serwer, jeżeli będzie only-premium to only-premium, jak im się podoba, nawet mogą se zrobić only-piraci!
Nikt nie kazał wam przecież grać!!!! co wy macie do nich pretensje złodzieje!!! to wy piracicie,i to wasza wina nie ich!! jak oni mają w ogóle pracować pod taką presją? a niech się stanie(mam nadzieje , że nie) że jednak nie będzie współpracy i co? i głupio wam się napewno zrobi , za te wszystkie obelgi ! Kradniecie grę i jeszcze pretensje, no co z wmai? i co że premium? a niech będzie premium, właśnie będzie takich graczy mniej i dobrze !!! przyjdą ogarnięci, i (mam nadzieję) możliwe , że nawet serwer jeszcze lepszy o wiele lepszy będzie !!! bez was graczy , którzy grają na piratach. A w ogóle, czy administracja do cholery , mówiła, że ten serwer ZAWSZE będzie non-premium? było trzeba się zastanowić, że prędzej czy później taki serwer będzie premium, bo dla takich graczy taki fajny serwer nie powinien istnieć !!! ogarnijcię się w końcu, już męczą te wasze durnowate posty!!
pozdr.
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:59 pm

@UP

1. Obraza graczy.

2. Nie każdy ma fundusz na gift-code jeżeli według Ciebie tak ważny jest gift to mi zakup ;]

3.Piraci włożyli więcej pracy w rozwój serwera niż premium -.-

4.Bez Ciebie też byłoby lepiej.. Nie dość, że Mordujesz jak leci to jeszcze jesteś w Nacji która powinna przestrzegać prawo....

4.Niech oddadzą kasę non-premium którzy wydali na nich pieniążki...

Nadal taki mądry?
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 4:37 pm

1.Nie obrażam graczy:) taka prawda , przykro mi jeżeli uraziłem twoich "kolegów"
2.Jeżeli nie ma funduszu na gift-code to rozumiem, ale niech nie piraci Smile
3.Powiedz mi kto?
4.Zawsze mogę odejść z tego serwera..wystarczy zrobić ankietę kto jest za tym i już ide Smile
5.Nie , nie oddadzą, wytłumaczyłem to w poście
Nie, nie jestem "mądry" czy ktoś mówi, że jestem? napisałem post jak post... odczep się odemnie.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:16 pm

5. Przejście na premium nie było zamierzone, poza tym, nikt nie kazał wpłacać. Musicie się liczyć, że wpłacając kasę na coś, zawsze to coś może się zmienić na Waszą niekorzyść. Z pianinem, na które wydaliście 100 tysięcy, też może się stać coś niespodziewanego Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co ja pocznę... Empty
PisanieTemat: Re: Co ja pocznę...   Co ja pocznę... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co ja pocznę...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Pytania-
Skocz do: