Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Usprawnienia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Thadel




Liczba postów : 30
Join date : 11/01/2012

Usprawnienia Empty
PisanieTemat: Usprawnienia   Usprawnienia I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:58 pm

Witam nie wiem gdzie to napisze wiec pisze tu. Gospodarka leży i to widać podobno środki zostały już podjęte. Ale może i my kupcy na których opiera się głównie gospodarka się tym zajmiemy. Zacznijmy od tego że na serverze widzę że sam jestem kupcem Sad . (czasami ktoś tam wchodzi). I może byśmy coś ogarneli , usprawnili. I ja bym przemyślał Idea to jeszcze raz bo handel to ważna sprawa. Moge się nawet zająć się tym. . To tylko ostrzeżenie że coś jest jednak nie tak. scratch

Pozdrawiam Thadel jocolor
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Usprawnienia Empty
PisanieTemat: Re: Usprawnienia   Usprawnienia I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:18 am

Em...

Jeżeli dobrze rozumiem definicję Kupca:

To kupiec skupuje prawie wszystkie surowce i przedmioty aby zainteresowany zakupami mógł je kupić natychmiastowo -.-

A bodajże MesiuSkate przestawał pisać gdy dowiedział się, że chcę SPRZEDAĆ mu przedmioty....

A jak wysunąłem propozycję i pomyślał, że chodzi o KUPNO kilofów to odpisał po jakiś 10sekundach ;/
Powrót do góry Go down
 
Usprawnienia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Angvar / Gildia Kupców :: Rekrutacja-
Skocz do: