Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci

Go down 
+12
Marnios
Sadzio
RonaldoPL
BlackRose
Wilkożerca
Dominik
Sephiroth
Zireael
JT30
figaj
MasterKrashed
RAV
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:08 pm

BlackRose napisał:
Już wszystko sobie wyjaśniłam z królem. I nie mam już sprzeciwów. ;]
Zawarliście sojusz z bandytami. Zniszczymy was ;>
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
BlackRose




Liczba postów : 15
Join date : 04/12/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Wojna   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:12 pm

Nie lubię bandytów i tak i tak, to jasne.. Ale akceptuję wybory króla, bo sprawy mogą wyglądać inaczej niż myślę że wyglądają. A poza tym co mam do stracenia. Co będzie to będzie. No to zobaczymy, kto wygra. Trudno stwierdzić. ;]
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:18 pm

Do stracenia są tereny i masa denarów - jeśli wygramy to możemy narzucić wam takie warunki pokoju jakie zechcemy ^^
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:19 pm

albo możecie zamieszkać u swoich kochanych sojuszników :*
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:21 pm

Sadzio napisał:
Do stracenia są tereny i masa denarów - jeśli wygramy to możemy narzucić wam takie warunki pokoju jakie zechcemy ^^
Gdy zdobędę ich akt własności ich nacja będzie moja! (złowieszczy śmiech) no chyba że pójdę z tym do sądu i sellne go wam za hohoh Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Bartoz




Liczba postów : 31
Join date : 28/11/2011
Age : 29

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:29 pm

Moim zdaniem wasza przewaga wzrosła ponieważ my (bandyci i iyash) nie możemy robić ani używac żelaznych zbroji (oprucz króli) a wy macie ryli i rzemieslników czyli w bardzo łatwy sposob uzyskujecie żelazne zbroje no i oczywiście mozecie je używac... I to jest moim zdaniem nie fair gdyby to się zmieniło nie kto by tu sie tak z nas śmiał.
Powrót do góry Go down
Bartoz




Liczba postów : 31
Join date : 28/11/2011
Age : 29

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:31 pm

Moim zdaniem wasza przewaga wzrosła ponieważ my (bandyci i iyash) nie możemy robić ani używac żelaznych zbroji (oprucz króli) a wy macie ryli i rzemieslników czyli w bardzo łatwy sposob uzyskujecie żelazne zbroje no i oczywiście mozecie je używac... I to jest moim zdaniem nie fair gdyby to się zmieniło nie kto by tu sie tak z nas śmiał. @edit sorry za duble posta ale pisałem to na ipodzie i wystopiły komplikacje :p


Ostatnio zmieniony przez Bartoz dnia Pon Sty 16, 2012 6:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:31 pm

Gdybyście nie zaczęli wojny to by tak nie było. Trzeba było najpierw przemyśleć sprawę, a dopiero później działać.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:38 pm

Ne fair? NIE FAIR?! A fair było to że bez oficjalnego wypowiedzenia wojny zaatakowaliście nas? Fair było to że zajeliście całe nasze miasto?

Nie przemyśleliście sprawy jak to mówi Master. Wasza wina...
Sprawiedliwość!
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:41 pm

Chcieliście wojny to macie! Gdybyście pomyśleli 2 razy nie wtargnęlibyście do Yerdynu przejmując połowę, a że macie ten wasz sojusz z Iyash to już wasza wina. Gdyby nie było między wami sojuszu i oni by nas zaatakowali, to byśmy tylko ich atakowali - proste.
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:44 pm

MasterKrashed napisał:
Chcieliście wojny to macie! Gdybyście pomyśleli 2 razy nie wtargnęlibyście do Yerdynu przejmując połowę, a że macie ten wasz sojusz z Iyash to już wasza wina. Gdyby nie było między wami sojuszu i oni by nas zaatakowali, to byśmy tylko ich atakowali - proste.
Zgadzam się w 100%
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 11:36 pm

Ja tylko napiszę, ze bez względu na nacje wszystkich loffciam ;* to tylko przecież gra :p.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 9:45 am

Mnie właśnie to bawi, sracie na tym forum, że kogoś zniszczycie itp. Ale nie wiem, kto się tym przejmuje, jak wszystko rozpierdolicie to nikt nie będzie grał. Proste. JA się nie przejmuję, Wasze groźby w moją stronę, że podbijecie Iyash, że zostanę Waszym niewolnikiem. Rozbawia mnie to Wasze przejęcie tą grą. Szkoda, ze wyjeżdżam bo nie będę mógł śledzić dalej Waszych wypocin: ) Pozdro
Powrót do góry Go down
BlackRose




Liczba postów : 15
Join date : 04/12/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Wojna   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 10:12 am

A ja właśnie lubię wojny, bo coś się dzieje. ;D Szkoda, że nie ma równych szans, ale dobra..
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 10:31 am

GhostMaster66 napisał:
Mnie właśnie to bawi, sracie na tym forum, że kogoś zniszczycie itp. Ale nie wiem, kto się tym przejmuje, jak wszystko rozpierdolicie to nikt nie będzie grał. Proste. JA się nie przejmuję, Wasze groźby w moją stronę, że podbijecie Iyash, że zostanę Waszym niewolnikiem. Rozbawia mnie to Wasze przejęcie tą grą. Szkoda, ze wyjeżdżam bo nie będę mógł śledzić dalej Waszych wypocin: ) Pozdro
Hmm a ciekawe kto płakał na ts xd. Jednak każdy pisze że to tylko gra a patrz ile postów już więc? Smile
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 10:52 am

Nie ma równych szans? I dobrze ^^
Sami zgotowaliście sobie taki los.

Jest teraz non-pvp, więc szanse powinny być równe jak się skończy okres ochronny.
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 11:16 am

Sadzio napisał:
Nie ma równych szans? I dobrze ^^
Sami zgotowaliście sobie taki los.

Jest teraz non-pvp, więc szanse powinny być równe jak się skończy okres ochronny.
Mini okres to będzie K.O. Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Sponsored content





Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci - Page 3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» PIerwsza wojna
» Wojna...-obiecane w którymś temacie opowiadanie
» Karczma Quehati
» Przydomki - Quehati
» Żegnaj Quehati

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Ogłoszenia-
Skocz do: