Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228

Go down 
+4
RonaldoPL
Dominik
Mesiuskate
LoozaQ
8 posters
AutorWiadomość
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 1:40 pm

Podczas wycieczki do Quaheti po narzędzia (jestem leśnikiem) Ci gracze mnie i mojego kolegę (kupca) zaatakowali, gdy byłem w mieście, są to Quahetejczycy, w dodatku na TS3 mówią, że krzywo się na nich spojrzałem i że mieli "pretekst". Nie wyjęliśmy miecza, mówiliśmy, że chcemy do C_Ronaldo (rzemieślnik) i on im powtarzał żeby nas nie bili jednak bez skutku.

W średniowieczu ludzie się nie atakowali zaraz po wejściu do miasta, zwłaszcza, że jeden z nich za nas ręczył.
Powrót do góry Go down
Mesiuskate




Liczba postów : 17
Join date : 01/12/2011

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 1:46 pm

gracze nie ogary i z pełną racją przyznaje racje LoozaQ ponieważ ja byłem tym kupcem, gracze zachowują się jakby ich prali w domu bez przerwy i chcą się na kimś wyżyć, smarkacze [cenzor + 18]:p

prosiłbym o bany dla tych 2 osobników ponieważ nie nadają się do gry na serwerze role play
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:07 pm

Wcześniej gdy szliśmy do quehati Loozaq zaatakował nas dlatego nie chcieliśmy cie wpuścić a kupca wpuściliśmy bo jest kupcem a ty na jakieś "nielegalne interesy przyszedłeś". AHA i jeszcze dodam że wylogowywał sie podczas walki...
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:11 pm

Wyjaśnijmy sobie coś

Nie atakuje NIKOGO, oprócz bandytów.

Wylogowywałem się, bo biliście mnie w mieście, a ja szedłem Z Mesiuskate, bo to ja chciałem kupić, a on miał być tylko pośrednikiem, więc to nie "nielegalne interesy"

I ogarnij bo ja nie bije ludzi dla kasy/././
Powrót do góry Go down
RonaldoPL

RonaldoPL


Liczba postów : 38
Join date : 30/12/2011
Age : 28
Skąd : Szczecin

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:54 pm

Spokojnie, Spokojnie Smile

Dobrze że wpusciliscie Mesiuskate bo jest on kupcem. Trochę mi zajęło czasu robienie zamówień bo - albo nie mogłem zamienić drzewa na deski. Albo zostałem zamkniety w pokoju rzemieślników ;P .
Ale oznajmiam że wszystko zostało załatwione.
Dostałem 300 denarów od Kupca.! (pamiętać) kupiec Mesiuskate dostał to co chciał. Reszta mnie nie obchodzi. Zrobiłem to co do mnie należało. 100 % Legalnie.

PS: Smutne było to że Blue atakował obu graczy co przeszkadzało w handlu. No niestety.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 3:03 pm

Dowody proszę.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 3:24 pm

Są dwaj świadkowie.
Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 7:09 pm

Swiadkowie mogą być podstawieni. Ja mogę też np powiedzieć zeby moi kumple na kogoś naskarzyli. Musza byc ss.
Powrót do góry Go down
NieMaBezliku




Liczba postów : 38
Join date : 25/12/2011

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 7:58 pm

UzU123 napisał:
Swiadkowie mogą być podstawieni. Ja mogę też np powiedzieć zeby moi kumple na kogoś naskarzyli. Musza byc ss.

A w realu na policji proszą o dowody, bo świadkowie, to zawsze podstawieni? Myśl zanim napiszesz .
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:04 pm

To nie real, gdzie świadkowie są dokładnie przesłuchiwani tylko gra. Zgadzam się z UzU123, ktoś może podstawić świadków - nie mówię że LoozaQ to zrobił, bo nie wiem.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:05 pm

Sorry, jego też bili, bo ktoś musiał pośredniczyć no nie ? To chyba jest logiczne więc ogar.
Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 8:06 pm

NieMaBezliku napisał:
UzU123 napisał:
Swiadkowie mogą być podstawieni. Ja mogę też np powiedzieć zeby moi kumple na kogoś naskarzyli. Musza byc ss.

A w realu na policji proszą o dowody, bo świadkowie, to zawsze podstawieni? Myśl zanim napiszesz .

Pozdro Wink. Zastanawiam się czemu mieszasz swiat w komputerze a RL. Albo masz coś niepoukładane w głowie albo nie wiem co. Ja dałem tylko przykład. A ty już wieżdzasz. MYSL ZANIM COS NAPISZESZ. I tak mogą byc podstawieni. Załóżmy jakas grupa na kogo innego zgania bo albo została zastraszona albo nie chce zkonfidentować swojego np szefa mafii. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228   Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na Blue_Destroyerr, Darken228
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na: Przemyslin
» Skarga na privateone
» Skarga na RAV
»  Skarga na Dzin66
» Skarga na stachu132

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: