Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 O nas bandytach. Jak my to widzimy.

Go down 
+10
Hector
JacobTab
SplashArt
LoozaQ
Lowcakur
Thadel
Przemek
Thorin
MasterKrashed
TaBaS98koo
14 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:33 pm

Witam , jak wielu z was obywateli Thandor nie lubi nas bandytów. Przedstawię widok z naszych oczu.

Wy jako mieszczanie możecie używać kamiennego miecza. Osoby z wyższą rangą żelaznego lub diamentowego.
My możemy używać tylko i wyłącznie kamiennego , a żelaznego jak zrabujemy.(Jest to bardzo trudne)

Wy jako nie bandyci możecie handlować , sprzedawać , kupować. Macie pokój z innymi nacjami.
My nie możemy handlować itp. Żyjemy w ciągłym konflikcie.

Wy jako mieszkańcy Zamków , macie pełną opiekę od strażników , łowców lub wojowników.
My musimy bronić się sami.

Wy macie większą ilość przyjaciół w swoich nacjach.
Nas jest nieco ponad 50 bandytów.

Wy ciągle narzekacie lub piszecie skargi , że ciągle jesteśmy lepsi.
My po prostu jesteśmy dobrze zgrani.

Wy potraficie craftować wiele rzeczy , przedmiotów militarnych przeciwko nas.
My mamy łupy , na które musimy ciężko czekać w ukryciu , lecz nie zawsze uda nam się przeżyć.

Wy rozkazujecie nam nie wchodzić do miast , osad lub przekraczać granic.
My jesteśmy poza prawem i nikt nie może nam rozkazywać.(W sytuacjach ewentualnych tylko i wyłącznie administracja.)

I wy jeszcze narzekacie??

Zostały wydane zasady bandytów , które muszą je spełniać. <<< TaBaSkoo


Ostatnio zmieniony przez TaBaS98koo dnia Sob Sty 14, 2012 7:34 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:42 pm

No dobra, to teraz odpowiedź z strony zwykłych graczy Thandoru.


1. Nie prawda, mieszczanin może używać tylko drewnianego miecza, albo w ogóle nie może nic scraftować( nie może nawet zrobić crafttable). Diamentowego nikt nie może używać.

2.I co nam to da, skoro zanim dojdziemy do miasta nas pozabijacie? Niektórzy z was mają hacki, że się teleportują, więc wiesz. Tylko nie jest tak łatwo z tym pokojem, bo jak wy kogoś zaatakujecie, to zanim ktoś przejdzie z jednego miasta do drugiego to oblężenie się skończy.

3. Jest mało strażników, a np. w Yerdyn nie mamy żadnego uzbrojenia, bo tylko w Quehati są rzemieślnicy, a my tam musimy latać. W drodze powrotnej zawsze nas zabijecie czy coś, bo "nie macie co robić i dlatego stoicie kilkanaście klocków od bram oczekując na kogoś kto wyjdzie z miasta.

4.Tak, większa ilość przyjaciół. Jest tylko tak 10 przyjaciół(Z 3 MIAST!), którzy przybiegną na ratunek, a jak ty już wspomniałeś jest was ponad 50.

5. Nie, nie jesteście zgrani. Po prostu wkurzacie ludzi stojąc pod miastami i ich napadając.

6. Tylko rzemieślnicy mogą craftować bronie i uzbrojenie, a my jeszcze musimy dobiec do tamtego miasta, więc co to ma być za przewaga w zbrojnictwie? I co w tym trudnego - w czekaniu? Co ok. 5 minut przechodzi drogą w kierunku danego kraju 1 osoba, więc ile to macie łupów?

7. Ale od kiedy to w średniowieczu bandyci wchodzili sobie tak do miast? Atakowali oni tylko osady, nic więcej. Nie jesteście barbarzyńcami tylko bandytami. Wasze miasta, obozy powinny być w jaskiniach, w górach, itd. a nie jakieś super miasta z fosą, murami,wieżami, bramą, itd.

Dziękuję, do widzenia.
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:49 pm

Nie wchodzimy do miast. Tylko jak niektóre z gapowiczów zapomni zamknąć bramę i tak nic nie możemy kradnąć. Gdzieś Administracja pisała , że mogą używać kamienne. To właśnie trzeba się uzbroić dostatecznie i zgrać. Jesteśmy zgrani tylko wy nie potraficie tego pojąć.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:51 pm

Tak, tylko jak możemy używać kamiennych, skoro nie ma nigdzie craft table, a my nie możemy nawet drzewa ściąć, ani patyków zrobić z desek?!
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:53 pm

Bo macie do tego rzemieśników , drwali itd.? To nie Non-RP , że każdy może wszystko craftować. Zrozum.
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 7:59 pm

Tabas ma po części rację, lecz nie rozumiem tych komentarzy z Waszej strony "Yeah, zajeliśmy Guehati" (np.) Jako bandyci, powinniście grać skrycie i jak jużtam jestescie to porwać kogoś lub zabrac haracz, i tyle.
Powrót do góry Go down
Przemek




Liczba postów : 66
Join date : 18/12/2011
Age : 25

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 8:08 pm

drodzy towarzysze, drodzy ludzie którzy idą ścieżką prawa..
Co do waszych problemów, przedstawię wam odpowiedzi:

1- wyposażenie:
Prawda że siedzimy na głównych ścieżkach i okradamy innych.
Rozwiązanie: chodzić bocznymi ścieżkami grupami (3-6 osobników, a nie osobno)

2-granice, miasta itp:
Bandyci pod nakazem Administracji nie mają prawa atakować miast, co do granic to jeszcze nie wiem o co chodzi.

3-Skargi na nas:
Jeśli zamierzacie nas oskarżać o zabójstwo itp. to się staje nudne. Zamiast działać i uczyć się na błędach to powtarzacie te najgorsze czyny, które uważacie za dobre.

4-wyposarzenie:
jeśli się uda, to poproszę mego wodza (Bartoz) by bandyci zaprzestali swej działalności przez 1 dzień
W tym czasie proszę o uzupełnienie swych racji żywnościowych i wyposażenia, by później nie było że "Bandyci są tacy źli itp."


A i proszę o jedno:
Nie szukajcie na siłę powodów na nas, bandytów bo jedynie co pokazujecie to swą niewiedze (czyt. głupotę)

Mam nadzieję że zrozumieliście

Przemyslin
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 8:14 pm

Mówisz, że to tak łatwo zdobyć wyposażenie. Przedmioty u rzemieślników są strasznie drogie. Dajmy przykład : ktoś kupuje zbroję z żelaza za ok. 5 tysięcy denarów, a wy go zabijecie od razu i 5 tysięcy poszło się kochać, i tak w kółko. A i gdzie niby masz poboczne ścieżki? Można iść tylko lasem, ale tak to już się można zgubić, więc wiesz.
Powrót do góry Go down
Przemek




Liczba postów : 66
Join date : 18/12/2011
Age : 25

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 8:36 pm

a przepraszam powiedział że twoje wyposażenie ma być żelazne?
wystarczy drewniany miecz/kamienny miecz i iść grupą ludzi, tak jak opisałem w punkcie 1

jak dzisiaj dobrze widziałem, żaden bandyta nie posiadał zbroi, więc co to za problem zabicie 1 bandytę w 6 osób?
a 50 nas nie ma, zaledwie 20-30 z czego aktywna jest z 10
Powrót do góry Go down
Thadel




Liczba postów : 30
Join date : 11/01/2012

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 9:14 pm

No to se zgraj 6 osób -_-. Może mieszczanin ma szanse ale chłop to już wgl nie.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 9:26 pm

1. Kamiennego moga uzywac tylko wojownicy gildyjni, ktorych jest tyle, co kot naplakal, a na dodatek nie maja nic, bo jedziecie wszystkich kupcow, rzemieslnikow i mieszczaniniow(z regoly kampiac przed bramami miasta/ Angwarem)

2. Po co wam handel, jak sami mozecie craftowac itemy "bandyckie" ?

3. Taak, tylko kazdy bandyta=wojownik, to po pierwsze, a po drugie, straznicy nie moga chronic wszystkich 24h na dobe. Zwlaszcza na drogach. I zwlaszcza dla tego, iz straznicy sa uzbrojeni beznadziejnie, gdyz zabijacie wszystko co sie rusza.

4. Nawet tych 50 bandytow... Prawie tyle co Char czy Quehati. W tym Ci wszyscy to wojownicy. A np, u nas w Iyash jest maks 8-9 wojownikow(6-7 lowcow oraz ja i Jacob)

5. Nie, po prostu stoicie przed bramami miasta/ Angwarem i mordujecie wszystkich i wszystko

6. Eee, tylko Quehati moze craftowac itemy. -_-

7. Jeszcze czego. Gdybyscie mogli wchodzic do miast to juz by bylo po serwerze.

Nie rob z was niewiniatek, to glownie PRZEZ WAS gospodarka stoi. Wnosze o zdezaktywowanie bandytow na okres tygodnia, albo ograniczenie ich praw.
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 7:03 am

Po co nam handel?? My nie chcemy handlowania. To by było Non-RP. Spoko , nie będziemy wchodzić do miast , bo po co? nie mamy co ukraść. A co do kampienia , porozmawiam z Bartozem. A reszta to gruba przesada z waszej strony , Niestety.

Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 9:11 am

Teraz coś ode mnie.

1. Prawie cały czas widzę 10 bandytów przed bramą Iyash.
2. My musimy lecieć do rzemieślników do itemy, a wy kampicie na głównej drodze i macie ich dostatek.
3. Nie jesteście zgrani tylko po prostu macie łatwiej, bo jesteście jako takimi wojownikami, a u nas niestety ich nie ma...
4. Nikt nie pilnuje bram.
5. Zatrzymujecie gospodarkę - zabijacie ludzi, którzy np. chcą coś sprzedać i w ten sposób nikt nie zyskuje pieniędzy oprócz was, a wy nie handlujecie z nikim, w przeciwieństwie do nas.
6. Bandytów jest zdecydowanie za dużo... W średniowieczu 3/4 świata to byli bandyci? Nie sądzę...
7. Wy możecie CRAFTOWAĆ, a my musimy lecieć gdzieś, żeby zdobyć jeden mieczyk, w dodatku max. kamienny.
8. Bandyci nie wchodzili do miast, bo to nie byli barbarzyńcy.

Bye
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:26 am

Bandyci narzekają i narzekają. Myślicie że w średniowieczu Bandyci mieli tak łatwo?
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:32 am

Cytat :
Wy ciągle narzekacie lub piszecie skargi , że ciągle jesteśmy lepsi.
My po prostu jesteśmy dobrze zgrani.

Zapomniałeś dodać że wasze walki to masowy battlelogging .. Na sporą liczbę bandytów większość włąśnie tak unika porażki. Wiem ponieważ sam tego doświadczyłem śmiechu warte..
Powrót do góry Go down
Hector




Liczba postów : 56
Join date : 27/12/2011
Skąd : się biorą dzieci?

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:34 am

JacobTab battlelogging nie dotyczy tylko bandytów bo sam się z tym nieraz spotkałem. Ale wystarczy chwilę poczekać, delikwent najczęściej wraca po kilku minutach i można go łatwo zabić.
Powrót do góry Go down
drif3rpl




Liczba postów : 12
Join date : 11/01/2012

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:42 am

Splash art: Bandyci narzekają? Nie. To cały czas ludzie z innych miast płaczą jak to bandyci utrudniają im życie. I jeszcze mówią nam jak to my mamy super, a wcale tak nie jest. Chcą żebyśmy ich nie zabijali ale no kur** nie mamy nic do roboty poza tym zabijaniem. Oni mogą sobie handlować, mają jakieś określone zawody, funkcje. Dopóki nie było pvp gra na tym serwerze była strasznie nudna dla bandyty, z nudów wybudowaliśmy sobie osadę. I nagle tysiąc problemów że powinnismy chować się w jaskiniach itp. Inni mówią żeby żądać pieniędzy jak się spotka kupca. Tylko nawet jeżeli sprobuje go zatrzymać to on ucieka i co wtedy? Zabijam go bo przecież nie pozwolę mu odejść. Pozatym wiem że wiele bandytów zabija kogoś po kilka razy, nawet jak ten ledwo co się odrodził i nic przy sobie nie ma- i to jest głupie, sam tego nie robię. I to nie jest narzekanie. Narzekanie to coś w stylu NOOBKI BANDYCI ZNOWU MNIE ZABILI NISZCZĄ GRĘ NIE POWINNO ICH BYC OMG OMG !!!!!!1111(one)(one) jak to większość nie bandytów mówi...
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 1:09 pm

No tak, muszę się liczyć z twoim zdaniem. W końcu wiesz więcej ode mnie bo jesteś tu aż 3-4 dni! Kocham takich...
Powrót do góry Go down
drif3rpl




Liczba postów : 12
Join date : 11/01/2012

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:02 pm

3- 4 dni? gram od początku serwera, też kocham takich niedoinformowanych jak ty :* to ze na forum sie zarejestrowałem wcześniej, nie znaczy ze wtedy zacząłem grać, a swoje podanie na 2l złożyłem na innym forum Zresztą widzę że podobnie jak 90% tego serwera nie masz więcej jak 14 lat ;/
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:24 pm

drif3rpl licz się ze słowami. Marek też nie ma 14 lat, a jest bardziej ogarnięty od Ciebie.
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 2:58 pm

Przydał by mi się Smuggler. :/ I tak jestem dłużej od Ciebie i wiem więcej. Co do tematu, Bandyci mają sporo praw. Mieszczanie również. Jednak jako iż jest zbyt dużo Bandytów trzymam stronę tych drugich.

Do kolegi z którym się kłócę: Od początku serwera? Czyli od jego startu? I jeszcze jedno. Przeczytaj swój post i zobaczysz że robisz dokładnie to co zaprzeczałeś. Narzekasz. Masz w cytacie bo nie znajdziesz tego fragmentu Razz
Cytat :
Chcą żebyśmy ich nie zabijali ale no kur** nie mamy nic do roboty poza tym zabijaniem. Oni mogą sobie handlować, mają jakieś określone zawody, funkcje. Dopóki nie było pvp gra na tym serwerze była strasznie nudna dla bandyty[...]
Powrót do góry Go down
drif3rpl




Liczba postów : 12
Join date : 11/01/2012

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 3:11 pm

Tak kolego od jego startu...
To nie jest narzekanie, a jedynie pokazanie, jak beznadziejnie zachowują się tutaj inne nacje, które każą nam zaprzestania robienia tego, co tylko i wyłącznie robić możemy. To tak jakby powiedzieć drwalowi ze ma przestać scinać drzewa...
i żeby nie było wiem jak zachowują się niektórzy bandyci, cały czas siedzą przy drogach i zbijają bez przerwy, już nie dla zdobyczy ale żeby komuś zwyczajnie uprzykrzyć życie. nie jestem za takim czymś, ale czemu odpowiedzialność za to mają ponosić wszyscy bandyci? Rozwiązanie tego świetnie przedstawił hector, w innym dziale Propozycje-->[Mechanika]Zmiana gospodarki i myślę że to rozwiązanie zakończyło by ten bezsensowny spór.


Ostatnio zmieniony przez drif3rpl dnia Sob Sty 14, 2012 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Findan98




Liczba postów : 45
Join date : 06/12/2011
Age : 27
Skąd : http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f26d6b1e0ae2682632970

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 3:14 pm

Poza tym wiecie jakie to jest wkurzające zrabowałem połowe diaxowego seta i połowe rzelaznego jak ubiore dostane bana to WKURZA naprawdę wchodzą do nas z całym eq z diaxa i nas zabijają gdyby nie spryt manana wczoraj by nas wszystkich pozabijał (gonił mnie i spadł z balkonu) wtedy mieliśmy itemy z diaxa moglismy je ubrac i sie cieszylismy przyrzedl wodzu i powiedzal ze jak nas zobaczy ubranych w diaxowe, zelazne zeczy to dostaniemy bana!!!
Powrót do góry Go down
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f26d6b1e0ae2682632970
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 4:00 pm

Bo bandyci nie mogą mieć diamentowego EQ, nawet zdobytego przez zabójstwo innego gostka. Pomyśl sobie, czy w średniowieczu bandyta mógłby chodzić z diamentową zbroją, skoro bandyci byli słabi(nie mieli siły) i nie mogli nosić takich ciężkich zbroi, zaś inni wojownicy, łowcy, itd. byli silni, więc mogli takie coś nosić.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 4:27 pm

Cytat :
wojownicy, łowcy, itd. byli silni, więc mogli takie coś nosić.

Łowcy dymają w skórzanych zbrojach i kamiennych mieczach ; p
Powrót do góry Go down
Sponsored content





O nas bandytach. Jak my to widzimy. Empty
PisanieTemat: Re: O nas bandytach. Jak my to widzimy.   O nas bandytach. Jak my to widzimy. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
O nas bandytach. Jak my to widzimy.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» O bandytach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Informacje-
Skocz do: