Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na admina i Pbk

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
TnijPruj
Gość




Skarga na admina i Pbk Empty
PisanieTemat: Skarga na admina i Pbk   Skarga na admina i Pbk I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 1:20 pm

Oskarżyciel: TnijPruj
Osoba oskarżona: WodzuPL i Pbk
Powód oskarżenia:
a) Gracza o nicku Pbk oskarżam o morderstwo (zabił mnie). Gdy stałem w kamieniołomach , on mnie zepchnął, a następnie zabrał wszystkie kilofy i pożywienie.
b) Admina o nicku WodzuPL, ponieważ gdy wysyłałem do niego (kilkakrotnie) wiadomość (używając komendy /modreq) o tym zdarzeniu, on mnie olewał i nie odpowiadał (chyba że robił to z takim do mnie stosunkiem że tego nie zauważyłem).
Dowody:
Świadków, wszyscy widzieli wiadomości na chacie, i ludzie w kamieniołomach gdy Pbk mnie spychał i zabrał moje itemy. Sami mi powiedzieli o tym na PW.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Skarga na admina i Pbk Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na admina i Pbk   Skarga na admina i Pbk I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 1:22 pm

Co do Pbk, nic nie poradzę. Praca jest i ma być niebezpieczna.

Powrót do góry Go down
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 27
Skąd : Sopot

Skarga na admina i Pbk Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na admina i Pbk   Skarga na admina i Pbk I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 1:23 pm

nie ma komendy ./modreq Smile

Jeżeli chodzi o ./ch modreq to pisałem że ogarniam na ts , byłem sam i mogłeś poczekać *.*
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Skarga na admina i Pbk Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na admina i Pbk   Skarga na admina i Pbk I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 1:29 pm

Skoro masz z/w i Cie nie ma nie zostawiaj postaci tylko wyjdź z serwera a nie potem płacz. What a Face

ODP :To ludzie by się burzyli że siedzę na ts i nie zwracam uwagi na serwer. I tak i tak źle Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
TnijPruj
Gość




Skarga na admina i Pbk Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na admina i Pbk   Skarga na admina i Pbk I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 1:39 pm

Nie miałem z/w (pisałem wgl. ze mam z/w? A mi admin o czytaniu ze zrozumieniem klepał..) tylko pisałem prywatną wiadomośc na chacie...
Powrót do góry Go down
TnijPruj
Gość




Skarga na admina i Pbk Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na admina i Pbk   Skarga na admina i Pbk I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 1:41 pm

WodzuPL Nie odpisałeś mi na nic. Albo nie skierowałeś tego do mnie tylko rozproszyłeś tak, że każdy mógł to uznać za odpowiedź na wszystko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na admina i Pbk Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na admina i Pbk   Skarga na admina i Pbk I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na admina i Pbk
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na admina
» Skarga na RAV
» Skarga na stachu132
» Skarga na Dzamber
» Skarga na grief

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: