Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Administracja serwera

Go down 
+20
Lowcakur
Kaczka
NieMaBezliku
Laskov
luq12233
Theirin
Iorweth12
Azzin'Oth
Tydon
Thorin
Xanter
tusia99
LordRossiol
kamsiti
MikoGot
TaBaS98koo
Marnios
Sephiroth
Sadzio
MarekZet
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Ulubiony członek ekipy?
WodzuPL
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap25%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 25% [ 20 ]
MarekZet
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap39%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 39% [ 31 ]
Adamzz
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap8%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 6 ]
Jiyam
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap13%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 10 ]
Molom
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap3%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
NeraVo
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap4%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 4% [ 3 ]
Lowcakur
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap3%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 2 ]
Theirin
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap1%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
PolandHazz(CoSięStało)
Administracja serwera - Page 2 I_vote_lcap4%Administracja serwera - Page 2 I_vote_rcap
 4% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 79
 

AutorWiadomość
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Administracja serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Administracja serwera   Administracja serwera - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 12:17 pm

Najlepszy administrator - MarekZet.
Już na początku mojej gry na serwerze (z początku "grałem" na forum) dogadywałem się z nim, zadawałem wiele pytań i gdy był dostępny dostawałem odpowiedź po maks. pięciu minutach. Jest aktywny, przesiaduje na forum częściej niż ja, na serwerze trochę mniej, ale przebywa także długo, mimo iż ma zajmować się forum. Jeżeli mógłbym oddać głos na drugiego admina - byłby nim Wodzu. Tak jak to było pisane, on robi b. dużo dla serwera, może tego nie widać. Zapewne go nie lubicie, bo jak Wy uważacie "olewa Was" w grze, lecz postawcie się w jego miejscu, nawet jak ma AFK dostaje 5 wiadomości na minutę, lub przynajmniej tak mi się wydaje. A czat jak wiecie szybko się "posuwa".
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Administracja serwera - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Administracja serwera   Administracja serwera - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 12:25 pm

Jak dla mnie wodzu jeśli coś trzeba można załatwić potrafi się zdenerwować no ale niema co się dziwić Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
 
Administracja serwera
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Administracja serwera
» [Administracja]Odchodzę :/
» Start serwera
» Mapka serwera
» Zamknięcie serwera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Informacje-
Skocz do: