Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Osada]Przystań północy

Go down 
+3
MikoGot
jiyam
Zireael
7 posters
AutorWiadomość
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 1:52 am

Nazwa: Przystań Północy
Dowódca: Zirciu(mój nick w grze)
Zastępca: Eomund
Strateg: - wolne
Mieszkańcy(minimalnie trzech): Poza mną i Eomundem wszyscy chętni Wink
Informacje o osadzie: Osada docelowo będzie położona nieopodal murów Yerdyn, dosyć blisko portu, ale jednak nieco na uboczu. Zamysł jest taki aby osadę wybudować na lodzie tuż przy lądzie, aby odróżniała się od innych, a otaczajacy lód i woda dawała większe bezpieczeństwo. Od razu obok osady, albo po części w jej ramach powstanie siedziba Gildii Tropicieli, która będzie gwarantowała porządek i dochód. Siedziba gildii powstanie prawdopodobnie jeszcze przed osadą, aby jej członkowie mogli wreszcie zarabiać.
Podanie: Hej ty ! Tak mówię właśnie do Ciebie ! Poszukujemy każdej pracowitej i przyjaznej osoby ! Nie ważne czy jesteś wojownikiem, tropicelem, inżynierem czy budowniczym lub chłopem. Nasze bramy stoją przed Tobą otworem !
Wystarczy, że w podaniu niżej napiszesz :

Wiek : (tylko dla informacji)
Nick w grze :
Parę słów na zachętę :



Ostatnio zmieniony przez Zireael dnia Pon Sty 09, 2012 1:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 6:35 am

Akceptuję Wink
Powrót do góry Go down
MikoGot




Liczba postów : 89
Join date : 19/11/2011

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 12:42 pm

Wiek : (tylko dla informacji) 16/17
Nick w grze : MikoGot
Parę słów na zachętę : Będę budowniczym. Mogę pomóc w rozbudowie miasta i w stronie fabularnej. Lubię śpiewać Very Happy
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 1:53 pm

Przyjęty !
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 2:57 pm

Wiek:13
Nick: czaha06
Coś na zachętę: Należe do Tropicieli jestem aktywny nie mam osady a Zireael powiedział że jak nie mam a jestem z tej gildii to najlepiej tu więc oto i moje podanie Very Happy
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 4:08 pm

Przyjęty ! Bumpuję temat i zachęcam do składania podań, można ubiegać się także o stanowisko Stratega gidli.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 5:30 pm

Wiek: 14
Nick: Szatan29
Coś na zachętę: Chciałbym dołączyć do tego obozu ponieważ chcę pomóc królestwu gdyż ostatni miało jakieś kłopoty odszedł stary król i inżynier a jeżeli można na stratega to z chęcią się tym zajmę Wink
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 11:55 pm

Witaj w naszych szeregach. Co do stratega wybierzemy kogoś gdy już będzie więcej osób Wink.
Powrót do góry Go down
malump999

malump999


Liczba postów : 16
Join date : 01/01/2012

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 12:47 pm

Wiek : (tylko dla informacji)13lat
Nick w grze :malump999
Parę słów na zachętę : Jestem Tropicielem i szukam osady spodobała mi się wasza
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:36 pm

Witaj w naszym gronie !
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:39 pm

Akceptuję, lecz to na razie ostatnia osada! Po zdobyciu nowych terytorium będzie można ponownie je zakładać Smile
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 11:37 am

Yyy a mamy w ogóle zbudowaną osade? o_O
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 3:01 pm

Z tego co wiem, jeszcze żadna osada z tych planowanychc w Yerdyn nie powstała, to zajmię troszkę czasu.
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 3:02 pm

Wiem, ale póki co, nie róbcie nowych osad. Nie ma aż tyle miejsca. Po podbiciu nowych ziem - można ponownie.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 4:26 pm

Zireael jak by co to mogę zrobić projekt (Coś na wzór osady wikingów jestem w tym dobry Wink )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Osada]Przystań północy Empty
PisanieTemat: Re: [Osada]Przystań północy   [Osada]Przystań północy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Osada]Przystań północy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Osada] Novigrad
» Osada odwołana
» Osada w Podziemiach
» [Osada] Issamar
» [Osada] Issamar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Yerdyn :: Osady-
Skocz do: