Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Propozycja]Łóżka dla każdego

Go down 
+5
Theirin
KKProgamer
Szympans
Sadzio
MasterKrashed
9 posters
AutorWiadomość
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:00 pm

Witam. Moja propozycja jest jasna i prosta. Chciałbym, aby łóżka mógł craftować każdy. Dlaczego? W średniowieczu każdy gdzieś sypiał(tutaj tylko żeby spawn ustawić), bo jak zginę to muszę biec przez kilka minut, aby dojść do mojego pokoju. Mam nadzieję, że większość osób też to drażni. Nawet tacy bandyci(czyt. ja) spali w średniowieczu, więc wiecie.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:16 pm

Każdy gdzieś spał... ale każdy potrafił zrobić łóżko?
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:23 pm

W średniowieczu nawet najbiedniejsi ludzie mieli gdzie spać. Ich łóżkiem było siano, ale zawsze było. Bandyci mieli tak samo. W swoich kryjówkach(najczęściej to były groty) spali na sianie.
Powrót do góry Go down
Szympans




Liczba postów : 107
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:24 pm

No dobra jeżeli nawet coś takiego zostanie wprowadzone to gdzie te łóżka miały by stać , w lesie?
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:32 pm

Po za tem nie jesteście budowniczymi Razz Nie moglibyście stawiać łóżek.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:43 pm

Szympans - ale na całej mapie jest cuboid, więc mogliby tylko stawiać w swoich domkach, itd.



A bandytom by się to szczególnie przydało, gdyż nikt im nie da łóżek, no chyba że zapłacą kilka tysięcy denarów jakiemuś inżynierowi czy kto to tam buduje...
Powrót do góry Go down
Szympans




Liczba postów : 107
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 6:45 pm

a skąd mam domek wytrzasnąć ?
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 7:17 pm

Kupujesz później choćby jakieś mieszkanie w mieście, no chyba przecież po to są miasta...
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 8:13 pm

No właśnie i bandyci respią się w Angvar chyba po śmierci ? Przydałoby się we własnym domku.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 8:28 pm

Albo w głównym obozie...
Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 8:30 pm

Jestem za pomysłem Mastera , bo po zabiciu przez kogoś czy spadnięcie z wysokości musisz biec znowu do swojego domu lub jako bandyta do obozu.
Powrót do góry Go down
Szympans




Liczba postów : 107
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 10:13 pm

Cytat :
Kupujesz później choćby jakieś mieszkanie w mieście, no chyba przecież po to są miasta...

Dla mnie pomysł odpowiada tylko szkoda że nie każdy może se chatę kupić
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 1:52 pm

Szympans napisał:
Cytat :
Kupujesz później choćby jakieś mieszkanie w mieście, no chyba przecież po to są miasta...

Dla mnie pomysł odpowiada tylko szkoda że nie każdy może se chatę kupić


No ale jak już kupisz to ustawiasz sobie tam łóżko, bo tam jak gadają wszyscy. Bandyci mają bardzo daleko do głównego obozu, więc po każdej śmierci musimy biec kilka minut, aby chociaż itemki zdążyć zebrać, ale jak każdy wie zajmuje nam to więcej niż 5 minut(itemy po 5 minutach znikają).
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 1:53 pm

Droga do Yerdyn krótka też nie jest, a nie narzekamy...
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 2:14 pm

Tak, tylko wy macie drogę, a w dodatku oświetloną, czyli rzadko natrafiacie na potwory. My zaś musimy chodzić naturalnymi terenami, gdzie nie ma żadnego światła i pełno potworów w nocy, więc wiesz.
Powrót do góry Go down
Szympans




Liczba postów : 107
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 2:35 pm

ale tak ogólnie to trochę dziwne żeby w własnej chacie łóżka nie mieć
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 2:51 pm

To już wasz problem, bandyci nie mają łatwo.

I ktoś mówi że nie można mieć łóżka w domu? Idziesz do kupców i ci powinni sprzedać łóżko jeśli mają do dyspozycji. Jeśli nie mają to czekaj aż będą mieć... rzemieślnicy czy tam inżynierzy zrobią łóżko, dadzą kupcom i ty kupisz.
Powrót do góry Go down
Xanter




Liczba postów : 114
Join date : 22/12/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 2:51 pm

Można mieć.. tylko budowniczego musisz zatrudnić!
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 4:23 pm

Czytajcie każde posty pod tematem. Co za rzemieślnik czy kto tam robi łóżka zrobi dla bandyty łóżko?...
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 8:35 am

Właśnie mi też się podoba ten pomysł jestem za. Mam już dość tego biegania.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 12:49 pm

Dajcie łóżka dla bandytów i reszty bo my łazimy czasami nawet 6/7 min. po itemy a padają po 5min. poza tym to trochę dziwne aby bandyta respił się w głównym kupieckim mieście ;P
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Propozycja]Łóżka dla każdego Empty
PisanieTemat: Re: [Propozycja]Łóżka dla każdego   [Propozycja]Łóżka dla każdego I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Propozycja]Łóżka dla każdego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Yerdyn Łóżka
» [Propozycja] Hasła
» Propozycja dotycząca WL
» [Propozycja] Char
» [Mechanika] Propozycja - gildie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: