Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wzory kontraktu i ich ceny.

Go down 
AutorWiadomość
WodzuPL

WodzuPL


Liczba postów : 418
Join date : 12/11/2011
Age : 26
Skąd : Sopot

Wzory kontraktu i ich ceny. Empty
PisanieTemat: Wzory kontraktu i ich ceny.   Wzory kontraktu i ich ceny. I_icon_minitimeNie Lis 20, 2011 7:23 pm

Poniżej zamieszczam wzory na kontrakty z gildią oraz ich ceny:

Hurt (sprzedaż):
Kod:
[i]Ja niżej podpisany oświadczam że zgadzam się na warunki gildii kupców oraz akceptuję ich regulamin. Będę dostarczał im określony                              materiał i sprzedawał go po niższej cenie do (data) i znam konsekwencje w przypadku niedotrzymania obietnicy. (nick)  [/i]

Hurt (kupno) ) 500 denarów:
Kod:
[i]Ja niżej podpisany oświadczam że zgadzam się na warunki gildii kupców oraz akceptuję ich regulamin. Będę kupował określony                              materiał w zamian zapłacę 500 denarów. Umowa potrwa  do (data) i znam konsekwencje w przypadku niedotrzymania obietnicy. (nick)  [/i]

Pośrednictwo: (Procent z ceny)
Kod:
[i]Ja niżej podpisany oświadczam że zgadzam się na warunki gildii kupców oraz akceptuję ich regulamin. Dostarczę gildii (określony materiał) dnia (data) i. Procent chciałbym ustalić na (%).  Znam konsekwencje w przypadku niedotrzymania obietnicy. (nick)  [/i]

Szlak Handlowy: (1000 denarów)
Kod:
[i]Ja niżej podpisany oświadczam że zgadzam się na warunki gildii kupców oraz akceptuję ich regulamin. Zakładam szlak handlowy pomiędzy (nazwa) a (nazwa). Dopilnuję żeby szlak miał stałą ochronę oraz był bezpieczeństwo.Daję zgodę na rewizję przedmiotów handlu przez gildię kupiecką.  Znam konsekwencje w przypadku niedotrzymania obietnicy. (nick)  [/i]
Powrót do góry Go down
https://thandor.forumpl.net
 
Wzory kontraktu i ich ceny.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Angvar / Gildia Kupców :: Kontrakty-
Skocz do: