Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Minusiki ;(

Go down 
+5
MarekZet
dembeor
SilvEx
Azzin'Oth
Diwex99
9 posters
AutorWiadomość
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 9:02 pm

Według mnie są może i potrzebne ale minus za wyrażanie mojego zdania to przesada.
Co napisałem o Mineshafter'ze:

Według mnie powinien być "pożądany" na naszym serwerze mineshafter. Armia klonów w nieb. koszulkach psuje cały klimat, a chciałbym go mieć jak najwięcej. Prosiłbym o zaakceptowanie tego pomysłu. Sami użytkownicy są na tak ( Większość) . Poprawia to rozgrywkę i jednocześnie umila. U mnie strój będzie się chyba cały czas zmieniał, można powiedzieć że mój skin będzie świadczył o tym w co się ubiorę jutro czy dziś. Mogę nosić to samo bo np. mam dwie pary. I noszę to samo nie zważając co inni mówią. Zarąbisty pomysł niż kazanie graczowi kupowania gift code.

Dostałem trzy oceny. Jedną dobrą i 2 złe. Czy to jest uczciwe? Wink

Proszę o wnioski.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 9:04 pm

nawet sie o to nie kloc ;< ja z rana mialem 5 potem -2 przed chwila O teraz 1


@Edit : znwou zero Smile


Ostatnio zmieniony przez Azzin'Oth dnia Pon Sty 02, 2012 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 9:05 pm

@2x Up
i juz ktoś Cię tutaj zminusował ;x
Powrót do góry Go down
dembeor




Liczba postów : 69
Join date : 03/12/2011
Age : 25

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 9:08 pm

Dajcie temu spokój. To thumbs up/down jest teraz używane prawie wyłącznie przez hater'ów, którzy kogoś nie lubią i wszystkie jego posty minusują. Nie zwracajcie na to uwagi, ponieważ to pokazuje poziom tych osób. Zamiast otwarcie w konfrontacji na temat, w którym się nie zgadzają, minusują bezużytecznymi minusikami. Nie zdziwię się, jeśli mnie też za to zminusują.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 9:10 pm

A co Was obchodzą jakieś minusy? W całości zgadzam się z dembeor'em.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 9:33 pm

Jedyne co z tych minusów "wynika", to że gdy ma się na minusie, to nie można dawać plusów, bądź minusów xD
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 6:00 am

Co do mineshaftera, jestem za. Lecz, jego instalacja jest SKOMPLIKOWANA, wiec proponowalbym wrzucic na serw czysta paczke Minecrafta, z wbudowanym tylko Mineshafterem(oraz programami potrzebnymi do jego instaslacji).
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 12:48 pm

Moim zdaniem niepotrzebnie przejmujecie się tymi minusami, szczerze mówiąc to reputacja to zbędny dodatek na tym forum Razz

No cóż, na obecny moment nawet nie jestem w stanie kupić oryginalnego Minecraft ze względów finansowych, dlatego Mineshafter nie jest takim złym rozwiązaniem.
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:58 pm

Minusy minusami ale chodzi o to że połowa graczy może mówić: Ten gość jest jakimś noobem bo ma mało repa. Tak to w tych czasach jest. Nie mówię że wszyscy ale to trochę świadczy o twojej postawie na forum a staram się udzielać. ;x
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:02 pm

Jeżeli ktoś wyrabia opinię na Twój temat po ilości plusów/minusów, to najzwyczajniej jest debilem.
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:04 pm

Heh, mocne teksty Dania mnie pocieszają. Można zamykać . Very Happy
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:08 pm

Żeby dać raz na jakiś czas plus/minus za fajny/głupi post to dobra, ale żeby plusować/minusować inne posty, dlatego że się kogoś lubi/ nie lubi? Ale tak jak napisali wyżej, po co się tym przejmować? Cieszmy się nie plusikami, tylko reputacją wśród innych graczy. Co z tego jak bym miał 100 plusów, a żadnego przyjaciela/znajomego z gry na Thandorze?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Minusiki ;( Empty
PisanieTemat: Re: Minusiki ;(   Minusiki ;( I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Minusiki ;(
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: