Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ave Thandor !

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
NieMaBezliku




Liczba postów : 38
Join date : 25/12/2011

Ave Thandor ! Empty
PisanieTemat: Ave Thandor !   Ave Thandor ! I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 3:28 pm

No winc... ja jestem Dawid, trzynaście wiosen liczę. Oprócz spamu na forum Thandor, gram w piłkę nożną, siatkówką też nie gardzę.

Pierwszymi cyframi w Minecraft'cie w lewym górnym rogu były dla mnie Beta 1.7.2 Pogrywam też w lol! i w sagę The Elder Scrolls, szczególnie Oblivion.
W Skryim'a niestety nie grałem, z takich przyczyn, że moi rodzice nie są zbyt bogaci, a to troszki kosztuje.
W Morrowinda grałem, lecz nie posiadam, jakbyście podali sklep, w którym jeszcze go sprzedają, to pewno kupię (mam dość allegro)

Na resztę odpowiem po usłyszeniu waszych pytań


Ostatnio zmieniony przez NieMaBezliku dnia Pon Sty 02, 2012 9:08 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Ave Thandor ! Empty
PisanieTemat: Re: Ave Thandor !   Ave Thandor ! I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 9:25 pm

Siema Very Happy
Ja mam pytanie czy grałeś już w następcę Obliviona i jak Ci się podoba ten Skyrim :>
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Ave Thandor ! Empty
PisanieTemat: Re: Ave Thandor !   Ave Thandor ! I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 1:47 pm

Siema, miło poznać kolejnego "fana" serii TeS i właśnie tu leży moje pytanie, czy grałeś w inne części niż oblivion??
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Ave Thandor ! Empty
PisanieTemat: Re: Ave Thandor !   Ave Thandor ! I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 5:38 pm

No właśnie,grałeś może w Morrowinda?
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Ave Thandor ! Empty
PisanieTemat: Re: Ave Thandor !   Ave Thandor ! I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 5:45 pm

morrowind najlepszy Very Happy
Ten epicki system walk ostrza nic nie dają na lepszych a sztylet z magią sieka Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ave Thandor ! Empty
PisanieTemat: Re: Ave Thandor !   Ave Thandor ! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ave Thandor !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Thandor 1.1.2
» Thandor "up"
» Thandor 1.0!
» Thandor 1.1!
» Thandor 1.1.1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: