Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 World of Tanks

Go down 
+12
mamaraga
Lowcakur
Sadzio
Kapishon
Sharek
Avril
Salatko
Marnios
Kaczka
LordRossiol
caprio
Laskov
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 1:41 pm

Francuskie czolgi to szajs, tego ATX(czy jakos tak),tier III, moj Marder(rowniez tier III) z drugim(nie ostatnim) dzialem ma na strzala. Oo Podobnie DT.

Moja droga rozwoju jest taka:
- Ide w ciezkie amerykanskie czolgi
- Dziala samobiezne ZSRR
- Prepancki od III Rzeszy
- francuskie omijam szerokim lukiem Razz

moim rekordem jest rozwalenie 5 czoglow na rundzie, odkonalem tego na mapie Malinovka za pomoca Mardera II(wbilem sie na tyly wroga, po czym strzelalem odlamkowymi w silniki ^^ )

a nick tak jak wszedzie: Lowcakur
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 1:47 pm

Jeśli mowa o drodze to moja jest taka
Średnie to Ruskie (t34-85, niedługo T-43)
Lekkie to Ruskie (T50-2)
Niszczyciele to Amerykańcy (t40 już mam)
Arta to rzadko ale mam Su-26 ;D
Ciężkich nie cierpie, ale mam Churchila (w promocode był Very Happy)
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 5:22 pm

Mój nick mamaraga11
gram od 3 dni nie spodziewajcie się niczego
jedyne moje czołgi 2 niemieckie
light tanki, nie pamiętam nazwy, są one odrazu od traktora
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 8:29 pm

No nareszcie po długich oczekiwaniach 7.1 ! nowe czołgi Francuskie !
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 8:46 pm

Laskov, bez przesady, wersja 0.7 była oczekiwana z pół roku może więcej (wyszła w grudniu!!) więc musieli teraz się pośpieszyć Smile
poza tym one mnie wkurzają, jak jeden koleś mówił
"Wolna Maszyna do zabijania"

taka prawda, mają dobry pancerz, działka szybko się ładują a i silne też są, więc wyobraź sobie taki tier X, ciężki francuski! przecież tego nawet Maus nie przebije!!
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 8:58 pm

Możecie mnie do informować co robić po wejściu na tą grę? (Właśnie ją pobieram)

Prawie 1 mb na sec.. Very Happy
Powrót do góry Go down
Wilkożerca




Liczba postów : 35
Join date : 05/01/2012

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 10:24 pm

Fajna gra, grałem w nią, ale po formacie kompa nie chce mi się cholera włączyć [biały ekran, pisałem nawet do supportu] i zostałem zmuszony zostawić grę w spokoju...
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 10:26 pm

może pobierz od początku..?
Powrót do góry Go down
Wilkożerca




Liczba postów : 35
Join date : 05/01/2012

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeCzw Sty 05, 2012 10:36 pm

Wiesz, ile razy to na nowo ściągałem? Kilka razy, nie pomogło. Może jak najdzie mnie ochota, to znowu poszukam sposobu naprawienia tego.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 8:09 am

Salatko to był jakiś angol Very Happy " Wolna maszyna śmierci " Very Happy
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 9:12 am

Wiem, dokładnie to pisał chyba "slow killing machine" coś takiego Wink i to jest prawda, sam siebie nie przebije francuski czołg (D1 vs. D1) będzie im trudno przebić się w przedni pancerz Smile ale mają słaby górny pancerz ponieważ artyleria na hita może ich zabić Smile
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 9:16 am

Nom pancerz przedni jest dość silny ,a z artylerią jeszcze się nie spotkałem żeby na chita brała Francuza
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 9:34 am

Zacząłem już sobie ściągać Very Happy
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 10:13 am

Najwiekszym problemem ruskiej altyleri jest to, iz pierwszy model jest gowniany, a trzeba az 3100 xp aby dojsc do lepszej wersji SU Very Happy

A co do francuzow, mam na nie dobra taktyke(nawet dla zwyklych czolgow). Pociski przeciwpancerne z tego samego tieru gowno im robia, wiec... Pociski odlamkowe! Taak, te powszechnie pogardzane pociski wystrzelone np. w podstawe wiezyczki czy gasienice robia ostra miazge. A potem pozostaje tylko przejechac na jego tyly i rozwalic silnik.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 10:19 am

A ja miałem taką akcje,
Jechałem Amx 38 (tier 3 lekki) nagle wyjeżdża B1 (ciężki tier 5 bodajże) i Amx 40 (tier 4 lekki) i jeszcze amx 38 Wink
stałem sam, z pomocą artylerii, nikt mnie nie przebijał, a ja znalazłem słaby punkt każdego z tych czołgów, oni mnie nie przebijali, a ja ich spokojnie, a artyleria to jeszcze łatwiej bo na kilka uderzeń zabiła B1 Wink ja zabiłem amx 40, a amx 38 mocno zraniony uciekł Smile i tyle z tego
jak zacząłem walczyć z nimi miałem 170 hp (wcześniej straciłem reszte) a po walce miałem 144!!!
Powrót do góry Go down
Wilkożerca




Liczba postów : 35
Join date : 05/01/2012

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 11:32 am

Eh, muszę w końcu coś zrobić z tą grą i ją uruchomić, nachodzi mnie lekka potrzeba rozwalenia paru francuskich czołgów.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:23 pm

Argh, Marder wlasnie stal sie moim ulubionym czolgiem. Kupilem mu najlepsze dzialo, i dzieki niemu bez problemu przebijam sie przez pancerz KW, PZ IV czy nawet BOR. Very Happy Marder ma tylko jedna wade, malutko HP i gowniany pancerz.
Powrót do góry Go down
NieMaBezliku




Liczba postów : 38
Join date : 25/12/2011

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 10:40 pm

Ja też gram, mój nick to KIBOB (US), NieMaBezliku (EU)
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 9:51 am

Kurde mam jakiś błąd Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





World of Tanks  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: World of Tanks    World of Tanks  - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
World of Tanks
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: