Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bandyci i wędrowcy

Go down 
+7
dembeor
rafaldunal1
Zireael
groith
GhostMaster66
Salatko
MarekZet
11 posters
AutorWiadomość
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 12:36 pm

Bandyci

Tutaj znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje o bandytach.

Jak zostać?

Przy składaniu podania na WL piszesz po prostu, że chcesz być bandytą.

Co robią bandyci?

Bandyci mordują mieszkańców i napadają na osady. Jest to ich główny cel, za który zostają wynagrodzeni od lidera bandytów.

Korzyści i wady bycia bandytą

Korzyści:

1. Za mordowanie mieszkańców i napaście na osady otrzymują wynagrodzenie od lidera.

2. Posiadają większe umiejętności jeśli chodzi o walkę.

3. Żyją w dobrze strzeżonych obozach, dzięki czemu ciężko ich wyeliminować.

Wady:

1. Są poszukiwani przez strażników i muszą być ostrożni poza osadą, mogą być łatwo zabici. Krótko mówiąc- są celem.

2. Nie są mile widziani w żadnej osadzie ani mieście.

Obozy

Bandyci mieszkają w obozach. W obozie mieszka od 3 do 6 bandytów+ herszt. Herszt jest dowódcą obozu, podejmuje decyzje z nim związane.

Obozy bandytów muszą być otoczone palisadą(drewniany mur). Jeżeli nie będą, administrator ma prawo zlikwidować obóz.

Mieszkańcy nacji, jak i wędrowcy, mają prawo niszczyć obozy bandytów bez konsekwencji.

Łapanie bandytów

Zazwyczaj jedna gildia w każdej nacji zajmuje się także eliminowaniem bandytów. Bandyci są zawsze pod niebezpieczeństwem, patrole okolicznych strażników są dla nich zagrożeniem. Jednakże, również strażnicy mogą paść ofiarą bandytów.

Jeżeli bandyta zostanie zabity przez strażnika, automatycznie trafia do lochu.

Rangi bandytów

Lider- dowodzi wszystkimi bandytami i ma pod kontrolą wszystkie obozy.

Herszt- dowódca obozu.

Oficer- strateg wojenny i dowódca oddziału bandyckiego.

Weteran- doświadczony bandyta.

Bandyta- zwykły bandyta, każdy nowy otrzymuje tą rangę.

Jakieś propozycje? Mów śmiało! Smile

Wędrowcy


Tutaj znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje o wędrowcach.

Jak zostać?

Przy składaniu podania na WL piszesz po prostu, że chcesz być wędrowcem.

Co robią wędrowcy?

Wędrowcy podróżują i odkrywają świat. Wędrują od nacji do nacji, od osady do osady, zdając się na łaskę mieszkańców. Zazwyczaj są przez nich mile widziani i za niewielką opłatą mogą zamieszkać w osadzie na pewien okres czasu.

Korzyści i wady bycia wędrowcem

Korzyści:

1. Zazwyczaj chętnie za niewielką opłatą zostają przyjęci do osady.

2. Są doświadczeni jeśli chodzi o handel i uprawę.

Wady:

1. Nie mają stałego miejsca zamieszkania, toteż często są narażeni na ataki ze strony bandytów i inne niebezpieczeństwa.

2. Aby przeżyć, muszą mieć stały dochód.

Inne informacje

Wędrowiec może zostać w tej samej osadzie jedynie na pięć dni. Potem musi wyruszyć w dalszą drogę.

Wędrowcy mają także przywileje kupców. Jednak mogą mieć jednocześnie maksymalnie pięć sklepów.

Wędrowiec może pracować u każdego mieszkańca osady czy innego miejsca gdzie wędrowiec zamieszkuje na te 5 dni. Zapłata za zrobioną pracę zależy od osoby u której pracujesz.

Jakieś propozycje? Mów śmiało! Smile
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 12:38 pm

Ja mam pytanie, czy można zniszczyć osadę bandytów podpalając ją??
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 12:38 pm

Nie- ogień będzie zablokowany.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 2:51 pm

Ja chciałbym zapytać, bo wędrowcy są doświadczeni jeżeli chodzi o handel i uprawę, a jednocześnie prowadzą koczowniczy tryb życia, jak pogodzą ten tryb w uprawą, chyba, ze są tylko doświadczeni, a nie mogą uprawiać zboża. Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałem, coś mi się dzisiaj zdania nie kleją.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 3:07 pm

Jeżeli zamieszkają w osadzie, mogą pracować na farmie, ale sami nie mogą zakładać farm zboża.
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 6:26 pm

Na osadę nie będzie cuboida?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 6:27 pm

Nie wiem jak działa Factions, zobaczymy
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 6:30 pm

Co do Factions, będzie jakaś lista pluginów i krótki opis jak działają przed startem serwera ?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 6:30 pm

Oczywiście.
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 6:50 pm

Eeee myślałem że bandyci nie będą jednością tylko że będą ich obozy i każdy obóz będzie sobie sam radził i miał swojego wodza.
Powrót do góry Go down
dembeor




Liczba postów : 69
Join date : 03/12/2011
Age : 25

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 6:56 pm

Haha, myślałeś że będzie łatwo? NIE. My, bandyci, jesteśmy liczni i w miarę dobrze zorganizowani, zmieni wasze spojrzenie na łowcę i zwierzynę.
Powrót do góry Go down
Przemek




Liczba postów : 66
Join date : 18/12/2011
Age : 25

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 7:39 pm

hmm Bandyci, nawet fajna frakcja.
Nie wiem, może zmienię swoją frakcje?
Ten temat zmienił mi zdanie co do bandytów.
Ciekawie u nich jest
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 8:35 pm

@up up tak tylko ze ja po starcie serwa zmieniam frakcje na bandyte Very Happy i myslalem ze bede w jakims obozie z kumplami i sie bedziemy sami rządzić sobą.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 5:24 pm

Hej a bandyta może mieć takiego skina?
Bandyci i wędrowcy Beztytuuogf
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 5:26 pm

Tak..
Powrót do góry Go down
Przemek




Liczba postów : 66
Join date : 18/12/2011
Age : 25

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 5:28 pm

szczerze mówiąc przypomina on mi bandytę Very Happy

mógłbyś mi takiego zrobić, dodałbyś mi tylko długą siwą brodę.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 5:46 pm

Ok dzięki mam takiego a nie chcę zmieniać a tobie zrobię Smile


Ostatnio zmieniony przez Szatan29 dnia Sob Gru 31, 2011 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeSob Gru 31, 2011 6:13 pm

Może być? Bandyci i wędrowcy Rerererererrewrwe wyślę ci link na PW Very Happy
Powrót do góry Go down
grekoimperator




Liczba postów : 12
Join date : 02/01/2012
Age : 33
Skąd : sie biorą tacy debile

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:50 am

MarekZet napisał:
Nie wiem jak działa Factions, zobaczymy
wybaczcie jeśli kogoś urażę,ale jestem nowy
po twoich licznych i tematycznych wypowiedziach, domyślam się że będziesz adminem.
Ty jako admin piszesz że nie wiesz jak ów plugin działa?
to ja nie rozumiem
nad tym serwerem pracują doświadczeni admini,czy zwykłym osobom co trochę pograły wpadł do głowy pomysł na serwer
i tak sie zebrali ale mało wiedzą i teraz dopiero będą się uczyć na czym polega zarządzanie serwera i pluginy.
Bo jeżeli tak jest to będą poważne obawy że wam to wgl wypali,a jak wypali to czy to utrzymacie,bo zasady są rygorystyczne jak i założenia,a z drugiej strony przyszły "admin się wypowiada że nie wie jak posługiwać się pluginem Factions

ps.
Twój wiek który podałeś w opisie konta"12 lat"
jest prawdziwy?
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 5:54 am

Grekoimperatorze, na poprzednich Chartumach po prostu nie uzywalismy zawansowanych opcji pluginu Fractions(z tego co pamietam).
A co do wieku:
























ZNOWU KOLEJNY "DOJRZALY"?!
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:45 pm

grekoimperator, marek jest bardziej ogarnięty niż Ty: ) Myślę, że minuta zastanowienia i również można zadać Ci pytanie, na które nie znałbyś odpowiedzi. Mam nadzieję, ze na serwerze będziesz miał ts, zobaczymy jaki z Ciebie ogar man
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:00 pm

A właśnie... co do tych TS-ów Mumble-ów itp. może być skype?
A jak mi padnie skype to na normalnym chacie pisać? (A tak mi padnie skype bo jak raz rozmawiałem z kolegą to mi się skype "zawiesił" i musiałem robić reinstal ;/)
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:00 pm

Nie zajmuję się pluginami, to po pierwsze. Znam jednak ich wiele, ale z Factions styczności nie miałem- i mam do tego prawo. Wodzu i Nomaf będzie się zajmował stroną techniczną, nie ja.

A co do wieku, tak, jest prawdziwy.

Jeżeli przyszedłeś tu tylko po to, aby wypowiadać się na temat mojego niedoświadczenia i wieku, co w ogóle jest chore, to idź najlepiej, bo oszczędzisz niepotrzebnych nerwów i mi i wielu innym użytkownikom. Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:18 pm

Szatan, czujesz taką sytuację, że specjalnie dla Ciebie robimy ogromną konfe na Skype i co jakiś czas np. bandyci mówią: "Ej, Iyash, Yerdyn, Quehati i Char, zatkajcie uszy bo chcemy omówić tajny plan!" TS ma kanały i jest przystosowany do rozmów podczas gier. No, chyba, że umiesz jakoś scalić Skype z naszym tsem, ale to chyba imposibol.
Powrót do góry Go down
grekoimperator




Liczba postów : 12
Join date : 02/01/2012
Age : 33
Skąd : sie biorą tacy debile

Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 4:02 pm

GhostMaster66 napisał:
grekoimperator, marek jest bardziej ogarnięty niż Ty: ) Myślę, że minuta zastanowienia i również można zadać Ci pytanie, na które nie znałbyś odpowiedzi. Mam nadzieję, ze na serwerze będziesz miał ts, zobaczymy jaki z Ciebie ogar man

zapewne jest ogarnięty bardziej,ale on będzie adminem,a ja nie.
Co do twojej nadziei że będę mieć tsa i rozmawiać. Rozmawiać będę,ale wcale nie muszę z tobą


MarekZet napisał:
Nie zajmuję się pluginami, to po pierwsze. Znam jednak ich wiele, ale z Factions styczności nie miałem- i mam do tego prawo. Wodzu i Nomaf będzie się zajmował stroną techniczną, nie ja.

A co do wieku, tak, jest prawdziwy.

Jeżeli przyszedłeś tu tylko po to, aby wypowiadać się na temat mojego niedoświadczenia i wieku, co w ogóle jest chore, to idź najlepiej, bo oszczędzisz niepotrzebnych nerwów i mi i wielu innym użytkownikom. Pozdrawiam.
Wszystko się zgadza tylko czy to jest rozsądne udzielać odpowiedzi na forum że się" nie wie"
Czy dać odpowiedzieć na to pytanie tym adminom co znają odpowiedz.

Ja również
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bandyci i wędrowcy Empty
PisanieTemat: Re: Bandyci i wędrowcy   Bandyci i wędrowcy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bandyci i wędrowcy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wędrowcy i bandyci (Drzewko rozwoju) <Zapraszam do dyskusji>
» eq wędrowcy
» Wędrowcy- usunięcie
» Dział bandyci
» Głupi Bandyci :P

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Informacje-
Skocz do: