Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomysły na oznaczanie terenu

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pomysły na oznaczanie terenu Empty
PisanieTemat: Pomysły na oznaczanie terenu   Pomysły na oznaczanie terenu I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 7:05 pm

Nie wiem jak będziemy to robić. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to podawanie współrzędnych danego miejsca (chociaż nie wiem do końca jak to ma działać) albo minecraftowe mapy. Środek takiej mapy to punkt jej scraftowania, a więc gdybyśmy odnaleźli np. Ruiny, to tam craftujemy mapę i teoretycznie w miarę prosto można tam trafić. Niby całkiem proste, ale mapa obejmuje dosyć mały kawałek świata, a potrzeby na takie mapy byłby pewnie spore. Jak wiadomo do craftowania map potrzeba kompasu, z kolei aby go scraftować potrzeba redstone, który będą mieli tylko inżynierzy. Z tego wynika, że pewnie nie będą tanie, szczególnie w dużych ilościach. Zawsze będzie można iść do danego miejsca "na czuja", ale nie wiem czy takie rozwiązanie będzie efektywne Smile Liczę na wasze pomysły.
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Pomysły na oznaczanie terenu Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na oznaczanie terenu   Pomysły na oznaczanie terenu I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 7:18 pm

Najprostsze było by zapisanie współrzędnych, takie jest moje zdanie Wink.
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Pomysły na oznaczanie terenu Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na oznaczanie terenu   Pomysły na oznaczanie terenu I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 7:59 pm

Jedyna możliwość to mapa i współrzędne. Chyba że jeszcze np kolorową wełnę postawić ale to nie będzie dobre
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Pomysły na oznaczanie terenu Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na oznaczanie terenu   Pomysły na oznaczanie terenu I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 9:39 pm

Podobno mają być dodane książki. Wydaje mi się, że zapisywanie koordów będzie najlepszym i najłatwiejszym rozwiązaniem.
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Pomysły na oznaczanie terenu Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na oznaczanie terenu   Pomysły na oznaczanie terenu I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 9:59 pm

W takim razie funkcja nawigatora staje się oficjalna. Będę potrzebował 2-4 nawigatorów. Oczywiście można łączyć swoje stanowiska, np. Generał może być także nawigatorem i tropicielem Smile Opis stanowiska pojawi się jutro w temacie o regulaminie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysły na oznaczanie terenu Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na oznaczanie terenu   Pomysły na oznaczanie terenu I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pomysły na oznaczanie terenu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Propozycje i pomysły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Yerdyn :: Gildie :: Tropiciele-
Skocz do: