Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zostań Tropicielem! ZAPISY!

Go down 
+14
malump999
Gancello
Theirin
Serniks
potkan951
Esterka227
Azzin'Oth
Hoffix
Laskov
Vanhanian
Siepa
Zireael
czaha06
Eomund
18 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 8:30 pm

Na starcie wybiorę tylko najważniejsze stanowiska. Właściwe zapisy startują wraz ze startem serwera, bo aby być w gildii, należy być mieszczaninem. Jeśli chodzi o te ważne stanowiska, to sam nie wiem ile ich będzie. Na pewno potrzebuje zastępce, bardzo prawdopodobna jest posada, gdzie trzeba będzie zapisywać współrzędne albo znaleziony towar. Taki księgowy Smile

Wzór podania:


Cytat :
1. Nick:
2. Wiek:
3. Ile grasz w Minecrafta:
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?:
5. Znajomość królestwa (obowiązuje po starcie serwera):
6. Dlaczego ja?:
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?:
8 Twoja historia postaci:

Historia tylko i wyłącznie dla mnie, praktycznie nie będzie miała wpływu na rekrutacje. Zwyczajnie chcę wiedzieć jakiego bohatera przyjmuję Smile

Wstępna lista:

Cytat :
1. Eomund - lider
2. Czaha06
3. Zireael - generał
4. Siepa - zastępca
5. Vanhanian - nawigator
6. Theirin
7. Hoffix
8. Gancello
9. malump999
10. Malumix



Ostatnio zmieniony przez Eomund dnia Sob Sty 14, 2012 11:29 am, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 9:46 pm

Nick:czaha06
Wiek:13
Ile grasz w minecraft:od 1.7 beta
Jakie stanowisko chcesz zajmować: jednak po namyśle nie chcę być zastępcą wole być nawigatorem przynajmniej do póki nie powstaną ( jeśli powstaną ) nowe rangi
Znajomość serwera:
Dlaczego ja?:Dobrze walcze mieczem lubie podróżować po mapce chcę mieć jakąś gildie a ta mi najbardziej odpowiada i umiem odkrywać
Dlaczego Gildia Topicieli:bo lubie Eomund'a od początku dopytywałem się o tą gildie nawet chciałem kandydować na przywódce ale sobie darowałem
Twoja historia postaci:Jako dziecko podróżowałem z moim ojcem który był kupcem. Pewnego dnia gdzy byliśmy w okolicach Yerdyn zaatakował nas śnieżny wilk. Zacząłem wołać o pomoc w oddali widziałem jakiś zarys zbliżający się do nas. Wyskoczył z śniegu był to łowca i zabił wilka lecz dla mego ojca było za późno.Łowca przygarnął mnie i uczył aż zginął. Jednak nadal została mi słabość do podróży więc postanowiłem dołączyć do Tropicieli by mieć szansę odkrywać nowe tereny.


Ostatnio zmieniony przez czaha06 dnia Sob Gru 24, 2011 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 10:23 am

Z wyznaczeniem stanowisk poczekam na więcej zgłoszeń, coby można było wybrać najodpowiedniejsze osoby Smile
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 1:15 pm

1. Nick:Zirciu
2. Wiek: 17
3. Ile grasz w Minecrafta: Hmm grałem nieco z własnym serwerem na wersji Outdated od stycznia, jakoś w marcu przesiadłem się na betę .
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?: Hmm, na razie nie jestem pewien. Widzę, że kolega niżej kandyduję na zastępce, więc nie będę mu przeszkadzać Wink. Chciałbym po prostu pełnić w gildii jakieś w miarę odpowiedzialne stanowisko.
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera:( -
6. Dlaczego ja?: Chciałem wybrać jakąś gildię, która będzie dostarczała mi dużej rozrywki i możliwości co do rozwijania mojej postaci. Wątek szpiegowski, czy archeologiczny bardzo mnie zaciekawił. Miałem zgłosić już się do Gildii Wojowników, ale kiedy zobaczyłem, że powstanie gildia, która da mi możliwość podróżowania po mapie, czy szpiegowania, to wiedziałem, że się nadam.
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?: Wydaję mi się nieco niestandardowa i wyróżnia się od innych gildii na tym serwerze. Szpiegostwo połączone z poszukiwaniem ruin itd. bardzo mi się spodobało. Poza tym, czytałem Twoje podanie i gdy okazało się, że to ty będziesz szefem, to stwierdziłem, że się tu zapiszę.
8 Twoja historia postaci : (To jest wersja pierwotna, którą dałem na podanie, jeśli chcesz wersję bardziej obszerną i ciekawszą, to wstawiłem ją jako opowiadanie do Karczmy Smile) Moja przygoda zaczęła się kiedy to pewnego dnia wraz z moim najlepszym przyjacielem z dzieciństwa postanowiliśmy wyrwać się z naszego spokojnego, portowego miasta w poszukiwaniu niezapomnianych przygód. Jeszcze jako młodzi mężczyźni chcieliśmy okryć się sławą wojowników i podróżników. Wypłynęliśmy z miasta, dzięki uprzejmości (chociaż ciężko to tak nazwać, stary Griggs nigdy nie był miły) jednego z kapitanów kutrów rybackich w naszym porcie. Praca na statku była ciężka, jednak dzięki niej kapitan obiecał, że odstawi nas na drugi brzeg Morza Hrakk'a. Ulgą od codziennej harówy były tylko noce. Jedną z nich zapamiętam do końca życia ... Z łóżka strąciła mnie ogromna siła, wychodząc na górę statku nie zobaczyłem ani jednej duszy, statek był kompletnie pusty. Okazało się, że dziób statku utkwił w ogromnym lodowcu na środku zamarzniętego morza. Gdzie się wszyscy podziali ? Idąc przez 3 dni (uważając na każdy krok, aby kra się nie zawaliła pod moim naciskiem) w poszukiwaniu kompanów dotarłem właśnie tutaj. Ja zawsze muszę się wpakować w jakieś kłopoty ...



Ostatnio zmieniony przez Zireael dnia Sob Gru 24, 2011 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 1:56 pm

1. Nick:Siepa
2. Wiek: 17
3. Ile grasz w Minecrafta: Rok
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?: Zastępca
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera): ...
6. Dlaczego ja?(zastępca): Jestem odpowiedzialny oraz znam się na grze fabularnej. Słucham poleceń lecz czasem wtrącę swoje zdanie ;] Jestem asertywny ;] Byłem w wielu grach administratorem lub moderatorem, Także zastępcą . Siostra studiuje administrację więc ja też się troszkę od niej uczę ;] Przykładam się do pracy. Sumienny i Pracowity. Chyba tyle wystarczy. Jakieś pytania to zapraszam na TS'a ;]
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?: To jest coś dla mnie ! Uwielbiam szukać skarbów ,zwiedzać twierdze kopalnie itp.
8 Twoja historia postaci: Obudziłem się na wozie. Ciągnęło ich dwóch chłopów. Padał Śnieg, Było bardzo zimno. Zemdlałem znowu. Obudziłem Się w ciepłym domu a za oknem szalała burza. Zapytałem skąd się tutaj wziąłem pewna mieszczka odpowiedziała mi że znaleziono mnie niedaleko portalu do innego świata. Niestety nieaktywnego. Byłem cały poraniony a w ranach miałem kawałki obsydianu. Powiedziała także że ludzie z lasu próbowali mnie zabrać. Ale ich przegonili. Pisząc ten pamiętnik zastanawiam się co było przed tym jak mnie znaleziono . Legendy głoszą że W innych światach żyją smoki. Ale teraz nie będę się nad tym zastanawiał . Śnieg za oknem a do pieca trzeba dołożyć. Idę po drewno. Siepa



Ostatnio zmieniony przez Siepa dnia Wto Gru 27, 2011 9:16 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 2:21 pm


1. Nick: Vanhanian
2. Wiek: 16
3. Ile grasz w Minecrafta: Rok
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?: Obojętne, nigdy nie zależało mi na wysokim stanowisku, tym bardziej, że jest to równoznaczne z koniecznością poświęcenia większej ilości czasu.
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera):
6. Dlaczego ja?: Cóż, z niesubordynacją nie będziesz problemów. Rozkaz to, rozkaz, regulamin to regulamin.
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?:Z kilku powodów, od zawsze lubiłem łazić, zwiedzać świat stworzony przez Mojang. Nie lubię długo siedzieć w miejscu, a Gilda Tropicieli może to zaoferować Wink.
8 Twoja historia postaci: Urodziłem się w północnych górach Morgolanu. Od dziecka byłem typowym włóczykijem, jednakże pasjonowałem się sztuką wojskową. Toteż, gdy tylko nadarzyła się okazja zaciągnąłem się do Morgolańskiej armii, gdzie za dobrą służbę w krótkim czasie awansowałem na dowódcę. Wszystko ułożyło by się zapewne dobrze gdyby nie, pewien osobnik imieniem Arantola. Cholerny mag krwi, owiną sobie wokół palca Jareda, syna króla. Rozkazał bym wraz ze swym oddziałem wyrżną wioskę,za to iż jej mieszkańców nie było stać na zapłacenie dodatkowych podatków. Odmówiłem więc, a mój wierny oddział stanął za mną, co kosztowało ich życie. Ja zdołałem ujść z życiem, jednakże powoli zacząłem się staczać, zostałem najemnikiem, przemytnikiem i banitą. Było by tak zapewne do dziś dzień gdybym nie spotkał Trisa... (Jeżeli historia zaciekawiła zapraszam do lektury Przywoływacza Dusz)

Ps. Historia z podania do White Listy.

Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 2:45 pm

Możecie zapoznać się z poprawionym regulaminem. Tam do wyboru są już wstępne stanowiska. Patrząc na wasze podania - w roli zastępcy lub generała widziałbym
Ziraela i Siepę Smile
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 6:44 pm

Zgłaszam się na Zastępcę ! ;] Lubię chodzić po jaskiniach a tak że się bić. Rozumiem że Zastępca będzie mógł to i to robić;]
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 5:57 pm

1. Nick: Laskov
2. Wiek: 14 lat
3. Ile grasz w Minecrafta: 1 rok
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?: Zastępca a jeżeli nie to zwykły członek
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera):
6. Dlaczego ja?:Hmmm nie wiem Razz
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?: Kocham znajdywać ukryte skarby itp
8 Twoja historia postaci: Od kiedy zamieszkałem w Yerdyn zacząłem się interesować starożytnymi ruinami na terenie mroźnego królestwa . Gdy odnalazłem prastarą twierdze odnalazłem dziwny totem a raczej bardzie misy nie wiedziałem co to jest , po paru tygodniach dowiedziałem się o gildii Tropicieli . Po odnalezieniu mistrza gildii od razu pokazałem mu starą twierdze i od dzisiaj jest siedzibą gildii , a ja zostałem prawowitym członkiem gildii .
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 6:03 pm

Co do historii, to chodziło mi raczej o te z podań Smile Jeśli chodzi o rekrutacje, to wszyscy wstępnie przyjęci, generał jak na razie zgłosił się jeden i zapewne Zireael nim zostanie. Kandydaci na zastępce proszeni są o napisanie, dlaczego akurat mam wybrać ich Smile
Powrót do góry Go down
Hoffix




Liczba postów : 5
Join date : 26/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 9:45 pm

1. Nick: Hoffix
2. Wiek: 18
3. Ile grasz w Minecrafta: rok
4. Jakie stanowisko chcesz zajmować?: Najniższe, chciałbym tworzyć margines społeczeństwa w naszej nacji
5. Znajomość Królestwa (obowiązuje po starcie serwera):-
6. Dlaczego ja?:A czemu nie?
7. Dlaczego Gildia Tropicieli?: Jestem szybki i zwinny. Ta gildia najbardziej mi odpowiada
8 Twoja historia postaci: Chłop o imieniu Hoffix zawsze chciał zostać zwiadowcą. Problemem było to ,że urodził się bez nóg. Dzięki dobroduszności jednego kowala zostały mu przyspawane dwa metalowe kikuty i teraz może biegać z prędkością wiatru.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 7:12 am

Hoffix masz piwo za historie Very Happy
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 7:09 pm

@Hoffix - Nieprzyjęty. Lekceważące podejście, marne podanie, wątpię, abyś pograł na serwerze dłużej niż kilka dni. Nie potrzebujemy kogoś kto będzie się obijał.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 8:09 pm

Powinieneś mnie wybrać ponieważ : mam już wprawę we władzy w gildii (miałem największą i najlepszą gildie na Chartum) , umiem zarządzać wieloma ludzmi , będę zachęcał ludzi do dołączenia do gildii , postaram się robić co tygodniowe eventy , dam ci kilka planów na bazę np : w starej twierdzy lub we wraku łodzi , co dziennie jestem dostępny 4-6 h , co dziennie będę robił jakieś małe wypady z ekipą na twierdze czy inne ruiny i w mojej osadzi można by zrobić bazę główną czy coś .
To jest to podanie na Zastępce
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 8:59 pm

mhm... wolałbym kogoś starszego ale nie moja decyzja
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 9:11 pm

Poprawiłem moje podanie do tej glidi. W punkcie " Dlaczego Ja?" Jest napisane "podanie" na zastępcę " ;]
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 10:02 pm

Tak więc mamy dwóch dobrych kandydatów na stanowiska zastępcy Smile Do jutra, do wieczora możecie ustalić to między sobą (przypominam, że nawigator jest już oficjalny, a w planach całkiem realny kartograf), a jeśli nie dojdziecie do porozumienia, to sam wybiorę Smile
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 10:06 pm

Jeżeli chodzi o nawigatora, to mogę zgłosić swoją kandydaturę. W końcu, trzeba jakoś zaangażować się w "życie" gildii.
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:18 am

Ja nie chciałem robić poprawy więc napisałem w moim podaniu po edycji że rezygnuje z zastępcy i wole być nawigatorem ale tak tylko mówie jakby ktoś nie zauważył
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:24 am

Czyli co jestem zastępcą ?
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:28 am

Jeszcze nie. Czaha już dawno zrezygnował z walki o zastępcę, ale jest jeszcze Siepa, który ma takie same szanse jak Ty Smile
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:30 am

To może głosowanko czy coś takiego ja tylko proponuje
Powrót do góry Go down
Eomund

Eomund


Liczba postów : 58
Join date : 18/12/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:33 am

Jak najbardziej reszta Tropicieli może się w tej sprawie wypowiadać. Na pewno wezmę to pod uwagę Smile
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 9:38 am

No to może od razu ja się wypowiem że jestem za Laskovem jest aktywny na forum i widze go ogólnie na forum częściej niż Siepe a czytając jesgo posty jestem pewien że to gość który sobie ze swoim stanowiskiem poradzi nie mam nic przeciwko Siepie ale nie widze go często na forum i nie jestem go pewien a Laskova w pełni popieram to tyle ( wow znów chciałem napisać krótko i wyszło coś takiego )
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 30

Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:48 am

Wchodzę praktycznie na forum co godzinę. Tylko nie pisze za dużo ;] Ale Jak chcesz pogadać to zapraszam na TS'a tego serwera ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zostań Tropicielem! ZAPISY! Empty
PisanieTemat: Re: Zostań Tropicielem! ZAPISY!   Zostań Tropicielem! ZAPISY! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zostań Tropicielem! ZAPISY!
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zapisy do armii Yerdyn'u.
» Praca - Zapisy do trzciny !

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Yerdyn :: Gildie :: Tropiciele-
Skocz do: