Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wesołych Świąt!

Go down 
+3
Arivern
mamaraga
GhostMaster66
7 posters
AutorWiadomość
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:56 pm

Witam

Święta zaczynają się niby jutro, ale jutro pewnie wszyscy będą zabiegani przed wigilią, tak więc chciałbym ze swojej strony życzyć Wam wszystkim wesołych świąt, spełnienia marzeń, niektórym więcej cierpliwości, powodzenia w życiu prywatnym, szkolnym i zawodowym. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy i szczęśliwego nowego roku! Oby rok 2012 był jeszcze lepszy niż ten!

Wesołych Świąt!  O_facecoverz.com-1323953542288
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 5:00 pm

Życzyć ja , wam Świąt dobrych.Nadzieje mam, że dobro u was zaiskrzy.Ta niech gwiazda, gwiazdką będzie , którą sobie marzyliście, mowa moja , jest pokraczna, ale tak mowić fajnie
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 5:41 pm

A ja wam zyczę przede wszystkim szczescia. Jak to kiedys ktos powiedział: Szczescie jest najważniejsze. Ludzie na Titanicu byli piękni, mądrzy, bogaci... Tylko szczęscia im zabrakło
Powrót do góry Go down
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 5:43 pm

Ja również życzę wszystkim graczom wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku Smile
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 5:44 pm

Wszystkiego najlepszego! santa
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 7:17 pm

No to ja wam życzę zdrowia,szczęścia.Abyście fajne prezenty pod choinką znaleźli,udanej imprezy sylwestrowej,żeby to za co się bierzecie przynosiło pozytywne plony,weny twórczej i samych miłych zdarzeń Wink
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitimeSob Gru 24, 2011 7:37 am

Wszystkiego najlepszego , dużo szczęścia , smacznego karpia , dużo prezentów i jak najszybszego otwarcia serwera życzy wam Laskov !!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wesołych Świąt!  Empty
PisanieTemat: Re: Wesołych Świąt!    Wesołych Świąt!  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wesołych Świąt!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Kroniki archiwalne-
Skocz do: