Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Premium Minecraft

Go down 
+15
Kenji
Iosovoi
Vanhanian
Marnios
mamaraga
Salatko
JacobTab
Zireael
Molom
Dominik
Tydon
Sadzio
adi168
Adamzz
Krakus
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Premium Minecraft - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 6:46 pm

A ja w końcu się przełamałem i kupiłem z allegro. W końcu 50 zł jest o wiele rozsądniejszą ceną, a sprzedawca z prawie 1000 pozytywami i ANI jednym negatywem raczej nie chciałby stracić reputacji. Na dodatek sprzedaje tylko klucze do MC, więc czyżby nie było żadnego niezadowolonego klienta? No nieważne, w każdym razie czekam teraz na naprawienie problemów z oficjalną stronką MC, żeby wprowadzić klucz Very Happy
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Premium Minecraft - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft - Page 2 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 6:49 pm

neesie1134 napisał:
Iosovoi napisał:
Ja i mój brat mamy klucze z allegro. Działają do tej pory, a kupowane były już dawno. Najlepiej kupić na oryginalnej stronie, ale nie każdego na to stać i nie każdy ma ochotę na bawienie się w przeliczanie na euro (z czego wiem można tylko za euro kupić, chociaż teraz może się zmieniło, nie wiem). Kupując na allegro trzeba mieć świadomość tego, że ktoś może cię oszukać, chociaż jeszcze się z tym osobiście nie spotkałam

Taaa na minecraft.net sprzedaja klucze kolega miesiąc temu zapłacił i do dziś niema ...

Najgłupsza i najśmieszniejsza wypowiedź! Widocznie coś źle zrobił bo to oficialna strona od Mojangu. -.-
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Premium Minecraft - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 11:59 am

na oryginalnej stronie jest niemożliwe, żeby nie dostał klucza.
Powrót do góry Go down
neesie1134

neesie1134


Liczba postów : 131
Join date : 09/12/2011
Age : 27
Skąd : WWA

Premium Minecraft - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 12:00 pm

A jednak kase z konta ściągneli ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Premium Minecraft - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Premium Minecraft
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Czy to będzie serwer [non-premium/premium],[hamachi] albo [premium]??
» Only Premium
» Premium kurwa?!
» Premium Pytanie
» Serv no premium

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: