Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Premium Minecraft

Go down 
+15
Kenji
Iosovoi
Vanhanian
Marnios
mamaraga
Salatko
JacobTab
Zireael
Molom
Dominik
Tydon
Sadzio
adi168
Adamzz
Krakus
19 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Krakus




Liczba postów : 3
Join date : 22/12/2011

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 5:00 pm

witam mam pytanie ile kosztuje Premium do Minecrafta i gdzie najlepiej Tanio i szybko Kupic.. ?
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 5:02 pm

Allegro np http://allegro.pl/minecraft-gift-code-gwarancja-od-firmy-24h-7-i2008100726.html , około 50zł.
Wiem, że to nie jest pewne ale zawsze taniej.
Jak bym sam jednak kupił na oficjalnej stronie MC.
Powrót do góry Go down
adi168




Liczba postów : 93
Join date : 19/12/2011
Age : 25
Skąd : Wrocław

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 5:03 pm

Allegro, od craftsite się opłaca za 50 zł i legalnie. Wejdź na craftsite.pl i tam masz reklamę klik i jesteś na aukcji allegro.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 6:28 pm

Ja jebie... to są pytania na temat serwera, takie sprawy dawaj do rozmów.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 6:28 pm

Ja proponuję kupić na http://www.minecraft.net/
Jest to pewne. Często osoby, które sprzedają taniej, mają np. ukradnie itp. Możesz się na tym poślizgnąć, więc radzę kupić za NORMALNĄ cenę na oficjalnej stronie, którą Ci podałem.
Powrót do góry Go down
adi168




Liczba postów : 93
Join date : 19/12/2011
Age : 25
Skąd : Wrocław

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 7:21 pm

Na allegro od craftsite też są legalne Razz
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 7:31 pm

dobrze adi już sie dowiedzieliśmy dużo o craftsite;). Ja na allegro kupilem
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 11:56 am

Ludzie... Po 1. Takie rzeczy to do rozmów! Po 2. skoro wolicie kupić za 50 zł kradziony kod i potem mieć bana na kod, niż kupić za 80 zł 100% legalny kod...


Ostatnio zmieniony przez Molom dnia Pią Gru 23, 2011 3:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 12:24 pm

Po 1. Kto ci dał prawo do obrażania innych użytkowniktów ?
Po 2. Nie twoja kasa, to oni decudują co chcą z nią zrobić
Po 3. Allegro od takich stron jak craftsite czy mycraft jest w 100 % pewne.
Po 4. Ta różnica 30 zł jest dla niektórych bardzo ważna, niektórzy nie są tak bogaci jak ty i muszą jakoś wyżyć studia itd. nie dostają kieszonkowego od rodziców
Po 5. Ja NIDGY nie słyszałem, aby ktokolwiek kupił kradziony kod. Dajmy sytuację, wolisz kupić laptopa ASUS-a w ich oficjalnym sklepie za 3000 zł, czy może w internetowym sklepie Media-Markt czy tam Saturna w promocji za 2500 zł ?

Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 12:40 pm

Po 1. Tak, może mnie poniosło.
Po 2. Ale chyba nie chcą by po miesiącu grania ich kod został zbanowany?
P0 3. A skąd ty to wiesz? Poczytaj sobie dział problemy na stronach takich jak CraftSite i będziesz wiedzieć. Jest tam pełno tematów w stylu "Kupiłem klucz na aukcji allegro CraftSite, a gdy się teraz loguje pokazuje że nie mam premium!" a odpowiedzi są zawsze takie same "Kupiłeś kradziony klucz...".
Po 4.Nie dostaje kieszonkowego...
Po 5. Kradziony klucz do Minecraft - gdy hakerzy kupią klucz przez kradzione konta paypal, to gdy poszkodowany to zgłosi, przelewy są anulowane, a Majong anuluje kody. Co wspólnego z kradzionymi kluczami ma laptop w różnych sklepach? Na allegro pełno ludzi ma kradzione klucze. Myślisz że jakby mieli je legalnie to by sprzedawali je po 50 zł? Oni wtedy dużo tracą co jest dla nich nie opłacalne. Wolą ukraść i nie przyjmować reklamacji. Tak samo jest z serwisem Kontagier, widziałem z 10 tematów, gdzie poszkodowani kupili z stamtąd kody, a potem mają blokadę...
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 12:46 pm

Tańsze kody mogą pochodzić z oferty "2 w cenie 1" niekoniecznie muszą one pochodzić z kradzieży Smile
Oczywiście że można zakupić konto premium z oficjalnego źródła, lecz wymagany jest tam przelew dużo dogodniejszą formą zakupu owego konta na Allegro Smile
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 12:50 pm

Tak, mogę pochodzić z tej oferty, ale ile takich zdarzeń było PRZED tą ofertą. Już wtedy kody chodziły po 50% mniej, i już wtedy było pełno tematów o banach kluczy.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 12:55 pm

Sam padłem ofiarą takiego oszustwa więc wiem jak boli Smile naszczęście pieniądze mi zwrócono a i dostałem także konta premium na stronach do uploadu Very Happy
Sprzedawca na Craftsite daje gwarancje a w razie "wadliwego" klucza jego wymiane Smile
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 1:32 pm

Jednak nie zawsze może się to skończyć tak szczęśliwie jak u Ciebie. Sprzedawca może się zmyć, a ty tracisz kasę...
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:31 pm

według mnie to, że np. na KontaGier są tańsze klucze to sam zarobek! pomyśl, jest taniej, więcej osób kupuje, i za razem oni więcej zyskują!! przez co będą mogli kupić więcej kluczy i więcej zarobić, na początku nie opłaca się, ale po sprzedaniu ich zarabiają i to nawet więcej niż jakby sprzedawali po tyle ile proponuje się na Minecraft.net
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:33 pm

Ekhem, jak kupują klucz za 80 zł i sprzedają za 50 zł, to z każdym kluczem tracą 30 zł.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:34 pm

Robi się spam, spam prowadzi do kłótni, więc administracja powinna zamknąć temat.To nie dział rozmowy tylko pytania, powinna paść jedno pytanie i do widzenia.W ogóle warny powinniście podostawać za ten spamik.. ZAMKNIJCIE JUŻ TEN TEMAT
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:36 pm

Przerzucam ten temat do rozmów i uznajmy to jako dyskusje, gdzie najlepiej kupić klucz ^^
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:05 pm

Ja kupiłem na allegro 4 miesiące temu i nadal mogę skina zmieniać
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:24 pm

Owszem, czasem klucze są legalne, ale nie zawsze.
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:44 pm

Popremierowego kodu, pewnego i legalnego nie kupi się teraz taniej niż za 80 złotych. Dlatego, najlepiej było kupować przed premierą, wówczas kody chodziło po średnio 60 złotych Wink. Trzeba było myśleć wcześniej. Popieram tu Molom, gdyż jeden z moich znajomych mimo moich ostrzeżeń już się na takich złodziej "nadział". Pozdro.
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 1:27 pm

Ja i mój brat mamy klucze z allegro. Działają do tej pory, a kupowane były już dawno. Najlepiej kupić na oryginalnej stronie, ale nie każdego na to stać i nie każdy ma ochotę na bawienie się w przeliczanie na euro (z czego wiem można tylko za euro kupić, chociaż teraz może się zmieniło, nie wiem). Kupując na allegro trzeba mieć świadomość tego, że ktoś może cię oszukać, chociaż jeszcze się z tym osobiście nie spotkałam
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 12:40 pm

Teraz jeszcze minecraft.pl sprzedaje kody . Warto tam kupić Very Happy . A jak nie macie kasy, to powiedzcie rodzicom, że chcecie na święta jeszcze >.< .
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 24

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 5:48 pm

Ja kupiłem Minecraft'a w październiku. Był wtedy tańszy (z czego się cieszę). Kupiłem z promocji craftsite.pl i dalej się gra dobrze Very Happy
Powrót do góry Go down
neesie1134

neesie1134


Liczba postów : 131
Join date : 09/12/2011
Age : 27
Skąd : WWA

Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 8:48 pm

Iosovoi napisał:
Ja i mój brat mamy klucze z allegro. Działają do tej pory, a kupowane były już dawno. Najlepiej kupić na oryginalnej stronie, ale nie każdego na to stać i nie każdy ma ochotę na bawienie się w przeliczanie na euro (z czego wiem można tylko za euro kupić, chociaż teraz może się zmieniło, nie wiem). Kupując na allegro trzeba mieć świadomość tego, że ktoś może cię oszukać, chociaż jeszcze się z tym osobiście nie spotkałam

Taaa na minecraft.net sprzedaja klucze kolega miesiąc temu zapłacił i do dziś niema ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Premium Minecraft Empty
PisanieTemat: Re: Premium Minecraft   Premium Minecraft I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Premium Minecraft
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Czy to będzie serwer [non-premium/premium],[hamachi] albo [premium]??
» Only Premium
» Premium kurwa?!
» Premium Pytanie
» Serv no premium

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: