Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam wszystkich z królestwa Thandor!

Go down 
AutorWiadomość
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Witam wszystkich z królestwa Thandor! Empty
PisanieTemat: Witam wszystkich z królestwa Thandor!   Witam wszystkich z królestwa Thandor! I_icon_minitimeCzw Gru 22, 2011 9:57 am

Witam.. no tak coś o mnie.
Mam 13 lat mieszkam w woj lubuskim. Interesuje się informatyką,komputerami. Słucham muzyki. Ucze się w autoit Wink
Troche historii o mnie:
Urodziłem się w czasie wielkiej wojny pomiędzy nacjami Quehati, a Yerdyn. Matka jak nadłużej mogła chowała mnie przed śniegowymi. Wojna trwała przez 6 lat, przez ten czas jak tylko mogłem pomagałem matce i szkoliłem się na wojownika. W wieku 5 lat uratowałem matke przed złymi Yerdynami. Kiedy ukończyłem szkolenie zostałem mistrzem bractwa i szkoliłem nowych rekrutów. Pewnego dnia postanowiłem się zemścic i dyskretnie zaatakowałem główne królestwo Yerdynów. Miałem w zanadrzu wielką armię, a wrogowie byli osłabieni przez wojne z inną nacją. Jednak zrobiłem zły błąd i nie przewidziałem, że wrogowie przemieścili się na lewa flankę. Moja armia została wybita, a mnie wtrącono do podziemnych lochów. Wtedy poznałem dwóch dziwnych ludzi, którzy wydawali się być sympatyczni i pomocni. Przez miesiąc opracowywaliśmy plan ucieczki. Ale ktoś wpłacił za nas kaucję. Był to ojciec jednego z współwięźniów. Zamieszkaliśmy razem w podziemiach na stałe... Aż do dzisiaj!..
Powrót do góry Go down
 
Witam wszystkich z królestwa Thandor!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: