Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nie moge wejść na serwer

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
MicksRMC




Liczba postów : 6
Join date : 01/12/2011

Nie moge wejść  na serwer Empty
PisanieTemat: Nie moge wejść na serwer   Nie moge wejść  na serwer I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 3:17 pm

Serwer już wyszedł oficjalnie czy nie ( miał być 15 grudnia) ? bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

Jeśli tak to czemu nie mogę się zalogować do gry ? Jestem dodany a WL, moje podanie było przyjęte, a gdy próbuję dołączyć wyskakuje ze nie jestem dodany do WL. Nick mam taki sam jak tu na forum...
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Nie moge wejść  na serwer Empty
PisanieTemat: Re: Nie moge wejść na serwer   Nie moge wejść  na serwer I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 3:19 pm

Serwer jeszcze nie jest skończony
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Nie moge wejść  na serwer Empty
PisanieTemat: Re: Nie moge wejść na serwer   Nie moge wejść  na serwer I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 3:19 pm

Serwer jeszcze nie wystartował, trwa budowa (tylko przez administracje), sprawdź dział "Postęp Prac" aby dowiedzieć się więcej.
Powrót do góry Go down
MicksRMC




Liczba postów : 6
Join date : 01/12/2011

Nie moge wejść  na serwer Empty
PisanieTemat: Re: Nie moge wejść na serwer   Nie moge wejść  na serwer I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 3:24 pm

Spoko, dziek za szybkie odp. Wiecie moze kiedy tak mniej wiecej bedzie mozna grac ....
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Nie moge wejść  na serwer Empty
PisanieTemat: Re: Nie moge wejść na serwer   Nie moge wejść  na serwer I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 3:25 pm

około 25
Powrót do góry Go down
Daiqe

Daiqe


Liczba postów : 93
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Nie moge wejść  na serwer Empty
PisanieTemat: Re: Nie moge wejść na serwer   Nie moge wejść  na serwer I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 3:48 pm

Uwielbiam takie spam pytania, sa prawie tak dobre jak te z "gdzie jest ip server'a"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nie moge wejść  na serwer Empty
PisanieTemat: Re: Nie moge wejść na serwer   Nie moge wejść  na serwer I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nie moge wejść na serwer
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Pytania-
Skocz do: