Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czekolada wita was!:D

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Czekolada




Liczba postów : 10
Join date : 11/12/2011

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 5:56 pm

A więc przyszła pora i na mnie.Nazywam się Daniel i mam 14 lat, interesuję się informatyką, sportem oraz wieloma innymi rzeczami których wolałbym nie ujawniać publicznie(XD).W minecrafta gram od wersji 1.2, często na classicu i czasami na serwerze zwanym *********(nie chodzi mi o reklamę).Myślę, że zabawię tutaj długo i postaram się o to aby serwer był coraz lepszy.
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 6:26 pm

witaj skąd jesteś?
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimePon Gru 12, 2011 7:02 pm

Na jakich serwerach Classica grasz ? Kojarzysz [PL]Polski Serwer Babuni ? I nick w grze poprosz Smile . Też grałem w Classica, ale zaprzestałem . Powód prosty - ogrom 9 latków, których bogami są CTSG i Jjayjoker, a jak już coś zbudujesz na zgriefowanych mapach, zaraz nadleci griefer z włączoną komendą /lava i wypełni Ci Twoją budowlę . Jaka Twoja najlepsza budowla w Classicu Very Happy . A tak ogólnie to : Witaj !
Powrót do góry Go down
Czekolada




Liczba postów : 10
Join date : 11/12/2011

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 3:19 pm

Jestem z Okolic Sokołowa.

Na Serwerach classic hmm.Moja najlepsza budowla?Myślę, że tworzona razem z dwoma kolegami z klasy, a dokładniej to Ogromne na całą mapkę Ufo Very Happy.Zaje**ście wyglądało.(ocw Griefer wpadł do środka i zlikwidował bardzo dokładne wnętrze /lava.:/
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 3:29 pm

Sokołów Podlaski?
Powrót do góry Go down
Czekolada




Liczba postów : 10
Join date : 11/12/2011

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 3:36 pm

Tak okolice Sokołowa Podlaskiego.Dokładnie to około 20 km od tegoż miasta.(Może z tymi okolicami przesadziłem Very Happy)
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 3:38 pm

Heh już miałem posiekać kuzyna Daniela, że mi nie powiedział iż wbija na Thandor -.-
Powrót do góry Go down
Czekolada




Liczba postów : 10
Join date : 11/12/2011

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 3:40 pm

Hehe.Jak coś to najbliższe miasto od pozycji mojego domu to Kosów Lacki.
Powrót do góry Go down
Iskierka

Iskierka


Liczba postów : 7
Join date : 14/12/2011
Age : 28

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 3:42 pm

Witam kolege Wink
Powrót do góry Go down
luq12233

luq12233


Liczba postów : 50
Join date : 07/12/2011
Age : 27
Skąd : Pomorze !! :P

Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitimeSro Gru 14, 2011 6:55 pm

Witam, cię przyjacielu i wiedz, że jesteś miło goszczony w naszych skromnych progach.
Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czekolada wita was!:D Empty
PisanieTemat: Re: Czekolada wita was!:D   Czekolada wita was!:D I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czekolada wita was!:D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wita , was SilvEx
» Slavin Wita
» Basto Wita..
» Wita was Julsowa
» Wita was - NeraVo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: