Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytanie do was. x;

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

Pytanie do was. x; Empty
PisanieTemat: Pytanie do was. x;   Pytanie do was. x; I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:51 pm

Nie było mnie od dłuższego czasu, tak. Z miesiąc bo miałem ważne przygotowania. Sprawdziany ostatnimi czasy,kartkówki,testy i tym podobne. Musiałem się poprawić bo na półrocze bym miał ze wszystkiego 2-3. Teraz mam 3-6 i się cieszę.Były też problemy rodzinne, lecz o tym chcę nie mówić. Zbierałem pieniądze. Musiałem zarobić na to i owo. Wchodzę bo już mam spokój i tak, nie jestem mod'em, nie mam wioski. I nie spytaliście się mnie na PW jakiż to był iż powód. Nie mam żadnej wiadomości. Tylko w moim temacie osady.

Odzyskam osadę,Mod'a?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Pytanie do was. x; Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do was. x;   Pytanie do was. x; I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:53 pm

Osada- to już od króla nacji zależy..

Mod- możliwe, ale pamiętaj, musisz być aktywny na forum. Jeszcze pogadam na ten temat z innymi adminami.
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

Pytanie do was. x; Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do was. x;   Pytanie do was. x; I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 3:55 pm

Jak mówiłem miałem wiele rzeczy na głowie + dodatkowe zajęcia. Ale wszystko na razie w porządku i będę jak najczęściej.

A i zbełsztanie mnie w moim temacie nie jest miłe. Nie wiesz co się dzieje i sądzisz że się nie interesuję.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Pytanie do was. x; Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do was. x;   Pytanie do was. x; I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:18 pm

Diwex osada otwarta.
Powrót do góry Go down
Diwex99




Liczba postów : 62
Join date : 17/11/2011

Pytanie do was. x; Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do was. x;   Pytanie do was. x; I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:19 pm

Zamknięta ;d
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Pytanie do was. x; Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do was. x;   Pytanie do was. x; I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 4:20 pm

Musiałem spam usunąć, ale już otwarta. Jednak nadal musisz się liczyć, że osada może zostać niezaakceptowana.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytanie do was. x; Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do was. x;   Pytanie do was. x; I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytanie do was. x;
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pytanie o tory
» PvP - Pytanie
» Pytanie - magnat.
» Pytanie o skin
» Pytanie o denary

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Pytania-
Skocz do: