Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co lubicie? (Zainteresowania)

Go down 
+17
Adamzz
skar
Vampiur
GhostMaster66
Kogeki
SilvEx
Esterka227
Lowcakur
Sadzio
Sewcool
SplashArt
neesie1134
goste111
MarekZet
Laskov
Theirin
dawides4
21 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
dawides4

dawides4


Liczba postów : 27
Join date : 28/11/2011
Age : 27
Skąd : Świdnica

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 11:34 pm

Tak jak w temacie Ja np. lubię Pirotechnikę i Elektronikę, Chemie, I spędzaniem czasu z przyjaciółmi


Ostatnio zmieniony przez dawides4 dnia Sob Gru 10, 2011 8:11 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimePią Gru 09, 2011 11:36 pm

Pirotechnikę ? Zagraj w WoW'a profesja: Engineering :]

Ja interesuję się historią,grami,dziewczynami,chlaniem oraz językami obcymi.
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 7:07 am

Theirin 15 lat i pije uuuu ^^

Ja się interesuje historią, Chemią(Jakbyście czegoś nie umieli do szkoły to pomogę Very Happy ) Dziewczynami i rozkręcaniem rzeczy np pilot
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 8:15 am

Moje zainteresowania to: informatyka, elektronika, historia, gry komputerowe oraz koszykówka Wink
Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 8:16 am

Moje zainteresowania : Informatyka,matematyka,gry komputerowe, piłka nożna oraz koszykówka
Powrót do góry Go down
neesie1134

neesie1134


Liczba postów : 131
Join date : 09/12/2011
Age : 27
Skąd : WWA

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 8:21 am

Moje zainteresowania : tak jak kolega troche powyżej chlać ;] ,dobre melanże , wychodzić z kumplami ,dziewczyny, trenować MMA , bitboxować ,freestajlować z kumplami , czytać o histori Polski i grać
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 8:28 am

Moje zainteresowania to fizyka, chemia, biologia, mikrobiologia, inżynieria, gry komputerowe, konsolowe i planszowe.
Lubię tenisa stołowego, piłkę nożną, MMA, piłkę ręczną.

Po kliknięciu "edytuj":
Dodałbym że lubię dziewczyny, ale nie chce mi się edytować.

Tak, nie edytowałem tego posta Smile
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 8:30 am

A właśnie, zapomniałem o grach planszowych.
Powrót do góry Go down
dawides4

dawides4


Liczba postów : 27
Join date : 28/11/2011
Age : 27
Skąd : Świdnica

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 9:13 am

Gry planszowe? Cool. Mało osób by się przyznało, że lubi gry planszowe. Dołączam się.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 9:15 am

Swojego czasu nawet stworzyłem dwie swoje własne, może do tego wrócę Very Happy
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 9:18 am

Gdy byłem mniejszy sam robiłem gry planszowe. Były one na podstawie "rzut kością, tyle i tyle do przodu, ewentualnie jakaś walka".
Tak, były tam walki. Nawet figurki bohaterów i potworów! Niestety, nikt nie chciał jej wydać. Smile
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 9:18 am

Ja też lubię gry planszowe. A w szczególności

World of Warcraft Board Game
World of Warcfraft Adventure Game.

@Down
Gdzieś tam są, ale raczej miałem obydwie.


Ostatnio zmieniony przez Theirin dnia Sob Gru 10, 2011 9:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 9:21 am

Masz obydwie planszówki??

@UP

Gratuluję, to naprawdę skarb każdego planszówko-maniaka. Praktycznie nie możliwe do znalezienia.
Powrót do góry Go down
Sewcool

Sewcool


Liczba postów : 35
Join date : 04/12/2011
Skąd : Gliwice

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 9:32 am

Informatyka,biznes,ekonomia i geografia
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 11:54 am

Historia, Polityka, Gry, Spędzanie czasu z przyjaciółmi, Szwędanie się po mieście Smile
Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 12:05 pm

A gra ktoś w WoW TCG ?
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 12:07 pm

Karcianki TCG są fajne ale wolę LCG. Dlatego na gwiazdkę zrobię sobie prezent i kupię Warhammer Inwazja.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 12:21 pm

Historia, sztuka, polityka, aktualnosci, muzyka, literatura. Cus jeszcze?
Powrót do góry Go down
Esterka227

Esterka227


Liczba postów : 87
Join date : 01/12/2011
Age : 25
Skąd : Radom

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeWto Gru 13, 2011 6:18 pm

ciachanie się żyletkami........ nie no żartuję nie mam aż takiej manii ;P

Kręci mnie gotowanie.
Odpręża mnie bardziej, jak robię pierniczki Wink
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeWto Gru 13, 2011 6:44 pm

Sztuki Walki , Informatyka , gry computerowe , j. ang , Muzyka , historie affraid , W-F <3 , grafika komputerowa ...;]
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 1:30 pm

Architektura,muzyka i historia
Kolejność przypadkowa :s
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 1:41 pm

pirotechnika, Leonardo Da Vinci, historia, zabytki, fotografia, kraje północne, zoologia, gry komputerowe, metal, growl, książki fantastyczno-historyczne, łacina, przyroda. Chyba tyle.
Powrót do góry Go down
Vampiur

Vampiur


Liczba postów : 18
Join date : 14/12/2011
Age : 25
Skąd : prędzej pokocham Bibera niż powiem

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 1:44 pm

trochę historii,sesje RPG(znajomy prowadzi Neuroschimę ale zdarza mu się też D&D którego mam mnóstwo podręczników)muza,gry planszowe(takie tam chińczyk eurobiznes i wgl),biologia(<3 zwłaszcza że za kółko bilolgiczne mogę dostać 6 na koniec roku Twisted Evil ),gry (komputer,ps3), hmm...lekko interesuje się zbrojeniem(mam nawet plany jak stworzyć własne ukryte ostrze ale cóż...skyrim mnie obciąża finansowo),trocheępocinałem w LC(i tak daleko nie zaszedłem),fantastyka i praktycznie wszystko co z nią związane,mitologie(nordycka,grecka i egipska to podstawa), możliwe że coś pominąłem ale cóż...głowa mnie boli
Powrót do góry Go down
skar




Liczba postów : 21
Join date : 13/12/2011

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 4:25 pm

lubie nie robic nic
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 4:29 pm

Urzekające.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co lubicie? (Zainteresowania) Empty
PisanieTemat: Re: Co lubicie? (Zainteresowania)   Co lubicie? (Zainteresowania) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Co lubicie? (Zainteresowania)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: