IP - 46.105.133.121(ts3)

IndeksPortalCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Wasze początki z Minecraftem =)

Go down 
AutorWiadomość
Kenji

Liczba postów : 399

PisanieTemat: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 7:27 pm

Jak wyglądały Wasze początki ? Ja zacząłem od wersji 1.7.3 . Pierwszych takich sejwów, na których się uczyłem było z 4 . Na pierwszym nie wiedziałem jak ściąć drewno, ale po jakimś czasie udało mi się i zaczęła się noc . O takim czymś jak łóżko nie wiedziałem . Zrobiłem z dirta coś w stylu kapsuły z odkrytym dachem(żebym wiedział czy nadszedł dzień) o wymiarach 2x2 . Pająk mnie zaskoczył Smile i zabił . Kolejny sejw przy jeziorku zrobiłem jakiś wąski i dwupiętrowy domek z piasku czy tam desek . Zacząłem pierwszą beznadziejną, bezowocną kopalnię . Porozglądałem się i po jakimś czasie usunąłem zapis . Trzeci mój zapis polegał na większym domku z dirta na tajdze(miałem wilka, ale nie oswoiłem nigdy Exclamation i zniknął) . Gdy pozbierałem parę grzybków, zrobiłem mini beznadziejną kopalnię i zebrałem troszkę kwiatków, myślałem, że zebrałem wszystko co można w MC Very Happy . Odpłynąłem łódką i już nie wróciłem, save poszedł gdzieś . Ostatni zapis już był bardziej ''profesjonalny'' . Mieszkałem w skale 3 x 3 wraz z kopalnią ( także beznadziejną), a kiedy wyłożyłem ten pokój cobblem, nie wiedziałem, że na nim respią się potwory i zbudowałem na morzu domek dwupiętrowy z cobbla . Był mały . Po jakimś czasie zrobiłem żałosne tory(wypychane pistonem i jechało się przez 10 torów), farmę kurczaków, malutką farmę zboża, małą przystań i wyłożyłem w domku po jakimś czasie podłogę z wełny biało-czerwonej . Zbudowałem całkiem całkiem duży kamieniołom gdzie respiły się SLIMY bounce yay ! I głównie dni spędzałem tak:

Zbieram rzeczy po mobach -> zbieram jajka z farmy -> zbieram farmę zboża -> idę do kopalni po slimy -> spać

I nigdy, przenigdy nie wychodziłem za daleko od domu mimo, że w okolicach były epickie góry w zimowym biomie . I tak zaczęła się moja historia...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LoozaQ

Liczba postów : 188

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 7:39 pm

Moja historia zaczęła się u kolegi gdy przyszedłem do niego i sobie grał. Nie okazałem większego zainteresowania grą. Kilka dni później miał urodziny więc wpadłem do niego i gra bardziej mnie zaciekawiła. W domu zacząłem w nią grać sam (wersja 1.2_02), grałem na peaceful, bo nie chciałem się zabić i stracić wszystkiego xD W pierwszym save'ku zamieszkałem w jakiejś skale i gdy obudowałem ją drewnem myślałem, że zrobiłem coś PRO. Po jakimś czasie włączyłem potworki na spróbowanie i ... padłem. Jakimś programem (renderował on moją mapę z widoku ptaka i szukałem mojego domku) zacząłem szukać mojego domku, bo był daleko od spawnu ;d W drugim sejvie zbudowałem DREWNIANY fort (15 x 15 x 5 [wysokość]) po czym chciałem zrobić fosę ... z LAWY xD Kolejnych save'ów nie pamiętam do poprzedniego i tego który mam teraz. W międzyczasie grałem multi z kolegą Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Molom

Liczba postów : 484

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 7:42 pm

1.7.3 powiadasz... Ja swoją przygodę zacząłem w Alpha 1.2.o (Hallowen Update!), więc wiem co to hardkor dzi**o! A tak na serio to moja pierwsza gra była spowodowana darmowym weekend'em, kiedy to wraz z siostrą zaczęliśmy lamic w alphe. Moja gra wyglądała tak: chwila grania, zobaczenie czegoś nowego, wołanie do siostry, sprawdzanie na angielskiej minepedii i znowu gra. Miałem tam lepiankę z wieżą wartowniczą i głupią kopalnią. Pamiętam te czasy gdy jarałem się redstone'm. Lecz pewnej pechowej nocy w mój wizjer wpadł creep i baza ka bum. Zrozpaczony już nie wchodziłem na save, aż dowiedziałem się o pecefull'u. Wtedy grałem na nim i jakoś bałem się easy włączyć. Miałem własną farmę nad zalewem i zabiłem 2 pająki 0_0. Potem dowiedziałem się o INVEdit i zaczęły się cheaty, a potem mi się znudziło. Potem, gdy już weszła alpha 1.2.0 zorganizowałem se premium i bawiłem się obsidianem i TNT. Koniec.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Guerin

Liczba postów : 25

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 7:52 pm

Ja rozpocząłem przygodę z minecraftem od wersji 1.5 , grę polecił mi kolega . Hmm moja pierwsza reakcja ? WTF ???? zdziwiła mnie grafika ale gdy kolega wszystko wytłumaczył gra okazała się fajna i gram w pixele do dziś .
Mój pierwszy save ... podchodzę do drzewa , klikam klikam klikam klikam ... ŚCINAJ SIE DO (tu pada wulgarne słowo) potem się skapnąłem że trzeba przytrzymać Very Happy .
crafting w większości pokazał mi youtub .
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MarekZet

Liczba postów : 1329

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 7:59 pm

Od 1.3. Na grafikę w grach nie zwracam uwagi, toteż szybko Minecraft mi się spodobał. Dowiedziałem się od niego od kolegi, przyszedł do mnie do domu i mi pokazał. Pierwsze chwile.. drzewo rąbane kilofem(nie wiedziałem, że jest taka rzecz jak siekiera), pisanie SMS-ów do kolegów jak zrobić pochodnie. ach... Kopanie na poziomie 50 i dziwienie się dlaczego tak mało surowców znajduję.. Małe, brzydkie, ale posiadające klimat chatki, z kolejką napędzaną skomplikowanym systemem boosterów.. To były czasy.. Ale teraz wcale nie jest gorzej! Klimat jest, tylko że inny. Bardzo mi się podoba obecny Minecraft i sądzę, że rozwija się w dobrym kierunku. Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenji

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 8:01 pm

MarekZet napisał:
To były czasy.. Ale teraz wcale nie jest gorzej! Klimat jest, tylko że inny. Bardzo mi się podoba obecny Minecraft i sądzę, że rozwija się w dobrym kierunku. Wink

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adamzz

Liczba postów : 247

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 8:02 pm

Początki? Od 1.5 . Kolega mi pokazał grę . Na początku grałem multi (wiem ,że dziwne) i mi się spodobało aż tak ,że do dziś zrobiłem max 2 savy na singlu . Laughing

Tydon

Liczba postów : 191

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 08, 2011 8:22 pm

Ja zacząłem grać od 1.2_02. O grze przeczytałem w Cd-action. Na początku myślałem, jak cała moja klasa: "Co za syf". Dzisiaj pół klasy ze mną gra. Pierwsze co w Minecrafcie zrobiłem to ściąłem drzewo. Gdy zrobiło się ciemno, usłyszałem niepokojące dźwięki. Zrobiłem tunel 1x2 z małym skrętem. Co chwilę patrzyłem, czy ktoś nie idzie. Nagle do tunelu wlazł CREEPER. Myślałem, że to nic groźnego, więc zbiłem go ręką,a on wybuchł. Przez pierwsze 8 save'ów myślałem, że gra się kasuje po śmierci xD

W pokoju siedział smok. Nie był bardzo duży. Ot, wielkości przeciętnej krowy. Na nasze warunki mieszkaniowe było to jednak sporo. Zajmował trzy czwarte podłogi. Złożone skrzydła pokrywały mu grzbiet, zielone łuski błyszczały jadowicie. Siedział na podwiniętym pod siebie ogonie, przednie zaś, opatrzone potężnymi szponami łapy wsparł na tapczanie. Od czasu do czasu ział od niechcenia ogniem, z nozdrzy wykwitały mu kłęby brunatnego dymu o przyjemnym zapachu tytoniu „Amfora”.

NIE NARZEKAJ, TYLKO CZEKAJ
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Marnios

Liczba postów : 361

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Pią Gru 09, 2011 7:04 am

Ja zacząłem grać na 1.7.1 Na pierwszy świecie spędziłem spokojną noc. Rano po wyjściu z jaskini zabiłem dwa creepery a potem dopadli mnie ich koledzy. Na drugim świecie miałem ładny dom z widokiem lecz podczas jego budowy zabił mnie pająk i go nie odnalazłem. Na 3 świecie mieszkałem w jaskini miałem wieże lecz skasowałem ten świat bo nie znalazłem żelaza. Na 4 świecie mam dom fontannę, kolejkę i wieże. Po 3 dniach od zakupienia minecrafta zacząłem grać na serwerze królestwo Chartum.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenji

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Pią Gru 09, 2011 9:02 am

Marnios napisał:
lecz skasowałem ten świat bo nie znalazłem żelaza.\

https://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LoozaQ

Liczba postów : 188

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Pią Gru 09, 2011 10:31 am

Kenji dobijasz mnie tym Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sadzio

Liczba postów : 653

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Pią Gru 09, 2011 10:51 am

A ja zacząłem na classicu lol!

Potem Alpha.. chyba 1.2.0 jeśli coś takiego istnieje bounce

Zacząłem zbierać drewno [ wiedziałem większość od poradników CTSG Very Happy ] , nazbieralem ziemie, cobbla i się zabunkrowałem. Zbudowałem se bunkier przed wejściem do jaskini [ taki bunkier - kloc 5x6 z otworami jako okna. Fosa ... szerokości 1 klocka i głębokości 1 klocka xD ]. Potem jak zacząłem szukać węgla to usłyszałem ten dźwięk który... oznacza że gdzieś jest jaskinia. I przeraziłem się, wyłączyłem MC i nie grałem przez 2 dni, bo się bałem Razz

Potem dobudowałem drugie piętro dla bunkra, zrobiłem jaskinie, człowiek się rozwijał. I patrząc z drugiego piętra widzę że coś chodzi w nocy. Wziołem drewnianą siekiere i polazłem obczaić co to takiego. I nagle to zaczyna iść w moją strone. Jak mnie uderzyło to zaczołem tak uciekać że zgubiłem bunkier... i usunołem save.

Potem BETA 1.3

Już było lepiej, znalazłem żelazo, nauczyłem się walczyć. Zrobiłem se dom w góze taki jak ma/miał CTSG Razz

No i potem już było standardowo, nudno...
Początki były zawsze najlepsze Sad
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
BartekFCB

Liczba postów : 32

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Nie Gru 11, 2011 12:24 pm

Ja gdy pierwszy raz zagrałem w Minecrafta była to wersja Classic. Ale po miesiącu mi się znudził Very Happy Gdy usłyszałem że dodają nowe rzeczy do tej gry i że można ją ściągnąć na kompa to odrazu pobrałem ;D Wtedy była to wersja Indev. Wybudowałem sobie domek z drewna i otoczyłem go płotkiem. Tworzyłem różne epickie budowle, pierwsza taka moja budowla to był pomnik Mario ^^
Po prostu wtedy się od tej gry uzależniłem Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JacobTab
Król Iyash

Liczba postów : 248

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Nie Gru 11, 2011 1:08 pm

Zaczęło się od wersji 1.2_02 alpha oraz 1.2 beta (niemożna było zrobić cukru na tort!Sad ) pojawiłem się w najpiękniejszym miejscu w świecie minecrafta dolina obudowana ze wszystkich stron górami i tylko jednym małym wyjściem mały wodospad pięknie a na środku spawn Very Happy kolejne savey to było budowanie zakmów w powietrzu i chęć robiania wszędzie schronień na wypadek wyprawy żeby się gdzieś ukryć na noc. Później zawitałem na 1 serwer miltiplayer działki aklep adminowski teraz wydaje się że to shit ale wtedy była to rozgrywka pierwsza klasa. W lutym postawiłem pierwszy serwer miasto działki npc z q ciekawe lokacje (może kiedyś postawie takowego serwa) zawsze mierzyłem wysoko chodziło mi o uzyskanie dzieła w którym gracz mógłby przeżywać przygode jakieś 2 godziny poźniej wersje 1.4 1.5 były mi w sumie nieznane gdyż niemiałem kompa Smile w wakacje zakupiłem oryginał i pogrywałem na różnych serwerach aż zawędrowałem tutaj Smile

Liczba postów : 13

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 22, 2011 7:43 pm

Mój początek z minecraftem był dziwny. Do gry namówiła mnie koleżanka i pierwsze co zrobiłem to wszedłem na serwer multiplayer z nią. Pytałem się ciągle jak zrobić deski, pochodnie, narzędzia, workbench. Dopiero to dwóch dniach zacząłem grać na single. Na początek kopanie dirta i stawianie z niego domku obok wykopalisk xd Potem zacząłem robić dziwne wieże z dirta 2 x 1 o różnej wysokości z małymi domkami na szczytach, oraz między nimi mosty. Myślałem że jestem pro bo takie domy połączone mostami to było dla mnie coś wielkiego. Potem odkryłem cobbla i zacząłem się fascynować kamiennymi bunkrami, których ściany było grube na 2 klocki, bo myślałem że jak ściana grubsza to jakoś lepiej coś. Dopiero potem odkryłem żelazo, złoto, redstone, nowe wersje minecrafta przychodziły: nether, łóżko itp. wkońcu zacząłem robić artystyczne domki z drewna i hihihi teraz umiem wszystko weeeeeee cheers

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!! santa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kenji

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Czw Gru 22, 2011 9:30 pm

Skaciu napisał:
Mój początek z minecraftem był dziwny. Do gry namówiła mnie koleżanka i pierwsze co zrobiłem to wszedłem na serwer multiplayer z nią. Pytałem się ciągle jak zrobić deski, pochodnie, narzędzia, workbench. Dopiero to dwóch dniach zacząłem grać na single. Na początek kopanie dirta i stawianie z niego domku obok wykopalisk xd Potem zacząłem robić dziwne wieże z dirta 2 x 1 o różnej wysokości z małymi domkami na szczytach, oraz między nimi mosty. Myślałem że jestem pro bo takie domy połączone mostami to było dla mnie coś wielkiego. Potem odkryłem cobbla i zacząłem się fascynować kamiennymi bunkrami, których ściany było grube na 2 klocki, bo myślałem że jak ściana grubsza to jakoś lepiej coś. Dopiero potem odkryłem żelazo, złoto, redstone, nowe wersje minecrafta przychodziły: nether, łóżko itp. wkońcu zacząłem robić artystyczne domki z drewna i hihihi teraz umiem wszystko weeeeeee cheers

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!! santa

Ewww... od której wersji grasz ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mamaraga

Liczba postów : 133

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    Pią Gru 23, 2011 11:47 am

Mnie namówił kolega.Zacząłem od 1.5.01 i pierwszy mój save polegał na drewnianym klocku z łóżkiem i kilka pochodniami.Wzorowałem się na CTSG, ale z czasem przeszedłem na JJay.Pamiętam jak chciałem wydobyć żelazo, zamiast szukać w jaskiniach robiłem pionowe dziury w górach.
Potem zainspirowałem się JJay'em i zacząłem robić normalne domy.Pamiętam , że zawsze grałem na normalu, bardzo lubiłem zabawy z potworami.Chyba do wersji 1..7 robiłem cobblowe domy.Teraz gram na 3 save i jak na razie idzie mi dobrze...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Armoro
Gość

PisanieTemat: ************** **************   Czw Mar 08, 2012 9:13 am

Powrót do góry Go down
MWPL
Gość

PisanieTemat: **************   Sob Mar 24, 2012 1:32 pm

Powrót do góry Go down
Adrimi
Gość

PisanieTemat: **************   Czw Kwi 26, 2012 9:07 am

************** ************** ************** ************** ************** ************** **************.**************,************** **************.************** ************** **************
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wasze początki z Minecraftem =)    

Powrót do góry Go down

Wasze początki z Minecraftem =)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wasze opinie