Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Królowie nacji

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 4:57 pm

1. Skoro mogą być w gildii to czy królowie będą pracować? Bo jakoś nie wyobrażam sobie np. króla rolnika ;O

2. Skąd zdobędą kasę i surowce skoro nie będą pracować? Z podatków?

3. Czy jeżeli zbieram ludzi, którzy są przeciwko królowi żeby go obalić to mogą mnie/ich aresztować?
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 4:59 pm


To chyba oczywiste że jak spiskujesz to przychodzi armia do domy, robi porządek, wywalają z miasta i papa Smile

Kasa z podatków idzie chyba na konto całej nacji, a król decyduje co się z nią robi.
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 4:59 pm

1. Jeżeli mają lub należą do Gildii, muszą pracować. Chociaż królowi nie wypada np. należeć do Gildii Rolników, lecz do jakiejś poważniejszej.

2. Zapewne także z podatków. A z jeszcze czego, to nie wiem, być może z handlu.

3. Zapewne tak, możesz zostać aresztowany wraz z ludźmi.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 5:01 pm

Moment, moment... ja nie chcę spiskować tylko obalić go w sposób prawny (o ile taki istnieje) czyli wyrzec się jego rządów z większą częścią mieszkańców.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 5:03 pm

Aaa... myślałem że poprostu chcesz to zrobić w moim stylu Very Happy
Nie no, jeśli jest jakiś miły to może odda władze. Albo wezwie wojsko i zrobi pogrom ludzi Twisted Evil
O ile takie coś jest możliwe.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 5:04 pm

Na Chartumie było możliwe, że jeśli ileś tam ludzi się zbierze przeciwko królowi, mogą go zdjąć z tronu . Thandor opiera się praktycznie na tym samym, więc myślę, że także będzie taka możliwość .
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 5:05 pm

Jeżeli masz poparcie 3/4 mieszkańców to zapewne król zostanie obalony, czyli jednak nie pójdziesz "siedzieć". ; >
A jeżeli mniej, to król pewnie wyślę swoje "mini - wojsko" do Twojej chatki Very Happy
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitimeCzw Gru 08, 2011 5:06 pm

Dobra wyjaśnione temat do zamknięcia...

@UP

Aaa... na herbatkę wpadną ? Very Happy

//Kenji

Tak, na herbatkę z chlorkiem potasu .


//WodzuPL

Warn za offtop?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Królowie nacji Empty
PisanieTemat: Re: Królowie nacji   Królowie nacji I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Królowie nacji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Otchłań-
Skocz do: