Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zajęcia wędrowców

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Erathiel




Liczba postów : 2
Join date : 20/11/2011

Zajęcia wędrowców Empty
PisanieTemat: Zajęcia wędrowców   Zajęcia wędrowców I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 7:26 pm

Otóż wybrałem w podaniu na WL wędrowce i teraz się zastanawiam dokładniej co będzie robił? Wiem, że będzie podróżował i miał przywileje kupca - jednakże co miałby sprzedawać? Słyszałem, że miałby płacić podatki, ale niby komu? I jakie byłyby jeszcze inne sposoby zarobku, bo sam handel to jakoś marnie mi to wygląda.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Zajęcia wędrowców Empty
PisanieTemat: Re: Zajęcia wędrowców   Zajęcia wędrowców I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 7:29 pm

Podatki niby za co? Nie ma stałego pobytu zamieszkania i podróżuje z nacji do nacji więc płacić może tylko za nocleg (który i tak jest zbędny, bo wątpie żeby 32 osoby na serwie chciały spać) właścicielowi.

Ma mieć możliwość sprzedawania książek.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zajęcia wędrowców Empty
PisanieTemat: Re: Zajęcia wędrowców   Zajęcia wędrowców I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 7:31 pm

Może także pracować u mieszkańców osady w której aktualnie przebywa, np. na roli.

Podatków nie płaci...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zajęcia wędrowców Empty
PisanieTemat: Re: Zajęcia wędrowców   Zajęcia wędrowców I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zajęcia wędrowców
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Co do wędrowców...
» Pytanie o wędrowców
» [Plugin]BookWorm dla wędrowców

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Otchłań-
Skocz do: