IP - 46.105.133.121(ts3)

IndeksPortalCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Siedziba Gildii

Go down 
AutorWiadomość
Tydon

Liczba postów : 191

PisanieTemat: Siedziba Gildii   Pon Gru 05, 2011 7:22 pm

Witam wszystkich

Oprócz członków i zastępcy, potrzebujemy miejsca, gdzie będziemy spędzać miło czas, trzymać nasze surowce, oraz gdzie będzie można się przespać. Bardzo proszę, aby ktoś (nawet osoby z poza gildii) zaproponował miejsce gdzie będzie się mieściła nasza baza, oraz projekt samej bazy. Chciałem się również zapytać, czy jakaś osada chciałaby nas mieć w sąsiedztwie?

Leśniczówki, w których można się przespać i przechowywać drewno.
Spoiler:

Wpadłem również, na pomysł siedziby. Bardzo proszę, żebyście mówili, co dodać i co zmienić:

W pokoju siedział smok. Nie był bardzo duży. Ot, wielkości przeciętnej krowy. Na nasze warunki mieszkaniowe było to jednak sporo. Zajmował trzy czwarte podłogi. Złożone skrzydła pokrywały mu grzbiet, zielone łuski błyszczały jadowicie. Siedział na podwiniętym pod siebie ogonie, przednie zaś, opatrzone potężnymi szponami łapy wsparł na tapczanie. Od czasu do czasu ział od niechcenia ogniem, z nozdrzy wykwitały mu kłęby brunatnego dymu o przyjemnym zapachu tytoniu „Amfora”.

NIE NARZEKAJ, TYLKO CZEKAJ

Ostatnio zmieniony przez Tydon dnia Sro Gru 28, 2011 4:28 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
SilvEx

Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: Siedziba Gildii   Nie Gru 18, 2011 12:48 pm

Witam , również pozwoliłem sobie zrobić projekt leśniczówki , iż jestem już 'oficjalnym' członkiem gildii Smile.

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Siedziba Gildii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1