Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Otwarta] Rekrutacja

Go down 
+6
Iosovoi
Czekolada
SilvEx
grafik1995
LoozaQ
Tydon
10 posters
AutorWiadomość
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 7:11 pm

Witam wszystkich


Niedawno przejąłem gildię Leśniczych i w związku z tym, chciałbym wznowić rekrutację. Wszystkie wiadomości, które uznam za offtopic zostaną usunięte. Przejdę do rzeczy.

Czym jest zawód drwala?


Otóż jak wszyscy wiedzą, nasza nacja, bardzo potrzebuje drewna. Nasza zadaniem jest, aby każdy kto potrzebuje drewna, dostał je. Czy to ciemne, czy to jasne, czy to brzoza. Każde drewno jest nam potrzebne. Każdy myśli, że nasza praca, nie jest zbyt ciekawa. Ścinanie i sadzenie. Jest to w znacznym stopniu prawda, ale nie można się zniechęcać. Pomyślcie, ile osób potrzebuje tego drewna. Prawie, że każda gildia, każda osada, inne nacje.

Oto jaki wzór, według którego, musicie napisać podanie:
Kod:
 
[color=green][b]Nick:[/b][/color] Tutaj piszesz.
[color=green][b]Wiek:[/b][/color] Tutaj piszesz.
[color=green][b]Mikrofon:[/b][/color] Tutaj piszesz.
[color=green][b]Ile czasu poświęcasz grze:[/b][/color] Tutaj piszesz.
[color=green][b]Posiadasz Mieszczanina:[/b][/color] Tutaj piszesz.
[color=green][b]Coś o sobie:[/b][/color] Tutaj piszesz.
[color=green][b]Dlaczego akurat ta gildia:[/b][/color] Tutaj piszesz.



Mieszczanin jest OBOWIĄZKOWY. Po zaakceptowaniu podania, musicie napisać jeszcze jedno w dziale "Podania".


Ostatnio zmieniony przez Tydon dnia Wto Sty 17, 2012 6:21 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 7:31 pm

Nick: LoozaQ
Wiek: 13
Mikrofon: Tak
Ile czasu poświęcasz grze: 2-3 godziny dziennie
Coś o sobie: Jestem raczej pogodny, systematyczny, wywiązuje się z obowiązków.
Dlaczego akurat ta gildia: Ponieważ ma mało członków i nie mam gildii

Przyjęty!
Powrót do góry Go down
grafik1995




Liczba postów : 17
Join date : 09/12/2011

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimeSob Gru 10, 2011 2:42 pm

Nick::grafik1995
Wiek: : 13 Lat.
Mikrofon: : Posiadam
Ile czasu poświęcasz grze: : Min.2 h dziennie a w weekendy więcej
Coś o sobie:Mam na imię Jacek.Lubię grać w piłkę nożną.
W Mincrafta gram od wersji 1.5
Dlaczego akurat ta gildia: Lubię zorganizowaną pracę ,a to właśnie dla mnie drwale są najbardziej zorganizowani .
Lubię również klimaty drwali , takie małe przytulne chatki z drewna .

Przyjęty
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 3:34 pm

Nick:SilvEx
Wiek:13, z hakiem ..
Mikrofon:Taak.
Ile czasu poświęcasz grze:Zależy jaki dzień... Ale średnio 2-3 h, czasami jeszcze więcej...
Coś o sobie:Mam na imię Michał , mam wiele zainteresowań lecz , największymi są , Sztuki walki (teakwon-do) , grafika komputerowa , j.ang oraz gry komputerowe , CrossFire , LoL (nie wiem czemu w to gram ;c) i oczywiście MineCraft..Smile
Dlaczego akurat ta gildia:Szczerze , nie wiem sam co mnie do tego skusiło ,być może estetyczny wygląd "Wioski Gildii"?, a może dlatego , że jest to jeden z ważniejszych materiałów w grze ,na którym przy odpowiednim kupcu, można dużo zarobić. Ponieważ najprzytulniej wyglądają domy z budowane z niego ? ...Smile


Przyjęty


Ostatnio zmieniony przez SilvEx dnia Czw Gru 15, 2011 8:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Czekolada




Liczba postów : 10
Join date : 11/12/2011

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimeCzw Gru 15, 2011 5:23 pm

Nick:Czekolada
Wiek:15
Mikrofon:Już tak.Very Happy
Ile czasu poświęcasz grze:Około 2-3 h dziennie.
Coś o sobie:Nazywam się Daniel i mam 14 lat, interesuję się informatyką, sportem oraz wieloma innymi rzeczami których wolałbym nie ujawniać publicznie(XD).W minecrafta gram od wersji 1.2, często na classicu.
Dlaczego akurat ta gildia:Dlatego, że bardzo lubię w MC rąbać drewno!(XD).Myślę, że tą gildię trzeba rozwinąć.Lubię las...właściwie to mieszkam "prawie" w lesie.(Około 20 m xd).


Ty ja też xD.
Przyjęty
Powrót do góry Go down
Iosovoi

Iosovoi


Liczba postów : 58
Join date : 13/11/2011
Age : 27

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimePon Gru 26, 2011 1:08 pm

Nick: Iosovoi
Wiek: 15
Mikrofon: Mam
Ile czasu poświęcasz grze: Zależy od ilości sprawdzianów itp. w szkole, ale tak 1-3h codziennie to dam radę Very Happy
Coś o sobie: Nie umiem pisać o sobie, jestem dziewczyną i to musicie wiedzieć.
Dlaczego akurat ta gildia: Nie umiem budować ładnych rzeczy, nie lubię walczyć ze szkieletami, zastanawiałam się nad rolnictwem, ale jak nacja leśna, to trzeba się dostosować Smile

Fajnie, że będziemy mieć w teamie dziewczynę. Następnym razem rozpisz się bardziej w "Coś o sobie". Oczywiście przyjęta Very Happy
Powrót do góry Go down
Jagoda1478




Liczba postów : 16
Join date : 07/01/2012
Age : 25
Skąd : Mieszkowice

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: podanie MieszkoPL   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 2:37 pm

Nick:MieszkoPL
Wiek:13
Mikrofon:Tak
Ile czasu poświęcasz grze:4-6h
Coś o sobie:Jestem raczej fajny. Lubie pilke nozna oraz koszykowke. Jednak moim najwiekszym hobby jest minecraft
Dlaczego akurat ta gildia:Zawsze chcialem byc drwalem i kocham siekiery

Przyjęty.

Powrót do góry Go down
kamsiti




Liczba postów : 32
Join date : 29/11/2011

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 2:44 pm

Nick: Kamisti
Wiek: 13
Mikrofon: Zepsuł się, ale w najbliższym czasie zamierzam kupić nowy.
Ile czasu poświęcasz grze: 2-4h
Posiadasz Mieszczanina: Mam magnata
Coś o sobie: Nazywam się Jakub, mieszkam w Bydgoszczy, lubię grać w minecrafta, interesuję się terrarystką.
Dlaczego akurat ta gildia: Ponieważ uznałem na tej gildi można się wzbogacić, i liczę że będziemy miło razem pracować.

Przyjęty
Powrót do góry Go down
Thadel




Liczba postów : 30
Join date : 11/01/2012

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 5:19 pm

Nick: Thadel
Wiek: 14
Mikrofon: Tak
Ile czasu poświęcasz grze: 4/5h
Posiadasz Mieszczanina: TaK
Coś o sobie: Byłem kupcem ale zrezygnowałem a teraz spróbuje sił tutaj.
Dlaczego akurat ta gildia: Pokładam nadzieje w tej gildii. Pomoge sie rozwinąć.

Ortografia.Przyjęty.


Very Happy Sorry


Ostatnio zmieniony przez Thadel dnia Wto Sty 17, 2012 6:04 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 5:54 pm

Nick:\ KaMaZZ25
Wiek:13
Mikrofon: Yes Sir
Ile czasu poświęcasz grze: 1 min - 5 godz. dziennie (Widzisz to ;P)
Posiadasz Mieszczanina: Nie, Magnacik
Coś o sobie: Nazywam się Wojtek, wiek raczej nie ważny Wink Lubię grę w MC itp. Słucham Reeage,Hip-Hop.
Dlaczego akurat ta gildia: Ponieważ chce zarobić i służyć kraju.

Przyjęty

Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Otwarta] Rekrutacja Empty
PisanieTemat: Re: [Otwarta] Rekrutacja   [Otwarta] Rekrutacja I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Otwarta] Rekrutacja
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rekrutacja
» Rekrutacja
» Rekrutacja
» Rekrutacja
» Rekrutacja na Budowniczych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Leśnicy-
Skocz do: