Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zmiana nacji.

Go down 
+2
Kenji
SplashArt
6 posters
AutorWiadomość
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 5:47 pm

Można zmieniać nację, tu, na forum? Bo nie wiem czy nie zdecydować się na Quehati albo Char, albo Iyash. Po prostu gracze trochę mniej interesują się "innymi obywatelami". Nie mamy gildii, ani takich ludzi jak król itd. Może to i dobrze... Nie mamy nawet rozwiniętego działu poświęconego nam, Bandytą.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 6:43 pm

To zdecyduj się i dołącz do jakiegoś miasta Very Happy . Ja Cię mogę usunąć z grupy bandytów i wyślesz próśbę o przyłączenie do grupy jakiejś tam nacji Razz . I historię postaci raczej będziesz musiał zmienić albo coś dodać .
Powrót do góry Go down
izuleczka




Liczba postów : 28
Join date : 19/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 8:10 pm

ja tez prosze o zmiane nacji (jak moge) bo tak w której jestem ma liche szanse na przetrwanie (to moja opinia)


ps: na Yerdyn
Powrót do góry Go down
MikoGot




Liczba postów : 89
Join date : 19/11/2011

Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 8:13 pm

Wybacz mi waćpanna, że się wtrącam w twoją decyzję ale twoja nacja właśnie Cię potrzebuje.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 1:53 pm

Dział bandyty jeszcze dziś zostanie rozwinięty(wędrowców także). Co do zmiany nacji- można
Powrót do góry Go down
izuleczka




Liczba postów : 28
Join date : 19/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 10:25 am

to jak moge zmienić nacje i jak moge to jak mam zmienić
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitimeSro Gru 07, 2011 10:45 am

Poproś administratora o zmianę nacji.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zmiana nacji. Empty
PisanieTemat: Re: Zmiana nacji.   Zmiana nacji. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zmiana nacji.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Otchłań-
Skocz do: