Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Neczerrrr -.-

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Neczerrrr -.- Empty
PisanieTemat: Neczerrrr -.-   Neczerrrr -.- I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 5:01 pm

Na swoim epickim zapisie zrobiłem portal do Netheru, który na złość musiał się zrespić przy bedrocku, a po kilku próbach kopania, wyszedłem wyżej . No i niestety, żadnych twierdz Netherowych ni było . Teraz chcę zrobić portal do innego Netherowego świata, który mam nadzieje zrespi się z Twierdzą . Proszę o pomoc . Próby odpalania portalu w innym miejscu nie odniosły skutku .
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Neczerrrr -.- Empty
PisanieTemat: Re: Neczerrrr -.-   Neczerrrr -.- I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 5:03 pm

Usuń w plikach gry świat Netheru, następnie stwórz portal i wejdź do niego- Nether wygeneruje się od nowa.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Neczerrrr -.- Empty
PisanieTemat: Re: Neczerrrr -.-   Neczerrrr -.- I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 5:05 pm

Cóż za błyskawiczna odpowiedź ! Jednak jakie pliki w zapisie SINGLE PLAYER świata Netheru są ?!
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Neczerrrr -.- Empty
PisanieTemat: Re: Neczerrrr -.-   Neczerrrr -.- I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 5:08 pm

Tego to ja sam nie wiem..
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Neczerrrr -.- Empty
PisanieTemat: Re: Neczerrrr -.-   Neczerrrr -.- I_icon_minitimeNie Gru 04, 2011 5:33 pm

Kurka no... DIM-1 to niby pliki Netheru, usunąłem je, ale nadal respawnuje się w tym samym miejscu . Potem wziąłem z trybu creative wygenerowany Nether z twierdzami i wsadziłem do mojego zapisu, na darmo :/ .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Neczerrrr -.- Empty
PisanieTemat: Re: Neczerrrr -.-   Neczerrrr -.- I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Neczerrrr -.-
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Minecraft :: Problemy-
Skocz do: