Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują....

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
MicksRMC




Liczba postów : 6
Join date : 01/12/2011

Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... Empty
PisanieTemat: Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują....   Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 10:08 pm

1. Jak, będąc chłopem, będę zarabiał kasę na płacenie podatków, i komu je płacić ?
2. Każdy dostaje od razu działkę, czy musi sobie kupić lub zbudować ?
3. Czego mam się spodziewać jako chłop, jakich zadań... ?
4. Czy jeśli będę chciał wyjść z gry, to czy muszę jakoś to zawiadamiać na chacie RP ?
5. Czy podczas gry np. w Iyash, można wszystko "rzucić" i zostać bandytą. ?

Być może część z nich jest w Regulaminie lub FAQ, ale czytając nie znalazłem odpowiedzi albo przeoczyłem...

To takie kilka pytań, które chciałem zadać. Odpowiedzi pomogły by mi w jak najlepszym odgrywaniu roli i tworzeniu klimatu. Z góry dziekuje za odp. Wink
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują....   Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 10:20 pm

1. Możesz zarabiać u jakiegoś szlachcica, na przykład w Iyash w gildii rolników, potrzeba chłopów. Jest plugin (chyba), który automatycznie zbiera podatek.
2. Możesz dołączyć do jakieś nacji, a następnie do osady. Ale dla chłopa jest to nieopłacalne, bo musi płacić za dom i za podatek.
3. Różnych: zbieranie plonów itp.
4. Zależy co robisz, bo jeśli odgrywasz scenkę RP, to musisz, a jak na przykład siedzisz w domu, to możesz się pożegnać OOC.
5.Tak // WodzuPL
Powrót do góry Go down
MicksRMC




Liczba postów : 6
Join date : 01/12/2011

Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują....   Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... I_icon_minitimePią Gru 02, 2011 11:18 am

Dzięki...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują....   Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują.... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kilka pytan odnśnie rozgrywki, które ciągle mnie nutrują....
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kilka pytań
» Kilka pytań
» pytań pare o lwc
» Kolejna seria pytań ode mnie..
» Kilka pytań odniośnie bandytów.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Otchłań-
Skocz do: