Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Może się ładnie przedstawie? : )

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
MadaraSatan




Liczba postów : 5
Join date : 29/11/2011
Age : 32
Skąd : Brodnica

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeWto Lis 29, 2011 9:45 pm

Cześć, jestem Paweł i mam 19 lat. Coś o sobie? Aktualnie gram w zespole rockowym na gitarze, czasami nawet wokal. Można rzec, że bawię się trochę moim życiem na różne sposoby. Od kilku lat zajmuje się... (możecie mnie wyśmiać i się ponabijać) W naszym kraju nie często spotykaną szamanistyką, magią runiczną i odmiennymi stanami umysłu. Jestem bardzo przywiązany do przyrody i zwierząt. Sam mam psa i zapewne jakieś coś żyjącego pod moim łóżkiem wraz z klopsami z tamtej wigilii. Można ze mną gadać na wiele tematów, jestem bardzo otwarty. Coś z wyglądu? Typowy metal (a dokładniej rockers ), czyli długie (blond) włosy, kurtka skórzana lub jeansowa katana ( nie miecz tylko kamizelka ), glany i inne bajery. Ludzie nazywają mnie szatanistą czy normalnie poje*em, ale co mam się przejmować. Ważne jest to, że może nie długo założę prawdziwą rodzinę i będę się czuł spełniony. Nie wiem czy czegoś brakuję, więc możecie się jeszcze pytać. Pozdrawiam Paweł : )
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 8:44 am

Witam.Wspomniałeś,że jesteś wokalistą...Jeżeli gdzieś wrzuciłeś jakiś twój cover/kawałek to ja posłucham.
Powrót do góry Go down
MadaraSatan




Liczba postów : 5
Join date : 29/11/2011
Age : 32
Skąd : Brodnica

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 4:50 pm

Wiesz, nie udzielam się na yt z moimi kawałkami czy coś, ale moge niedługo wrzucić Very Happy
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 8:14 pm

Buuuu... idź się umyj w wodzie święconej satanisto...ok babcia już poszła, tak serio to witam serdecznie, jest w sumie mało osób, które tak obszernie o sobie mówią. Mówisz, że zakładasz rodzinę, żenisz się?
Powrót do góry Go down
RiPul




Liczba postów : 20
Join date : 29/11/2011
Age : 29
Skąd : Opole

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 8:35 pm

Witaj, miło cię poznać, życzę tobie miłej gry!!!
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/xXjacek2010jacekXx
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 8:43 pm

Witaj, ładnie o sobie napisałeś ; )
Niestety nie podoba mi się ta "magia", którą opisałeś.
Ale mam nadzieję że będzie się nam dobrze grało, gdyż Twoja nacja ma sojusz z naszą nacją - Char. ; >
Pozdrawiam, i życzę miłej gry ;>
Powrót do góry Go down
MadaraSatan




Liczba postów : 5
Join date : 29/11/2011
Age : 32
Skąd : Brodnica

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 9:14 pm

Dziękuje za miłe powitanie : ) Co do mojej magii. Jest to sposób łączenia się z innymi światami bez potrzeby snu. Aby udać się do innego świata trzeba zasnąć i połączyć świadomy sen i OOBE, a ty wystarczają tylko kamienie z wyrytymi znakami, które dają trans. Mogę długo o tym dyskutować, ale na ts Razz Ktoś się pytał czy się będę brał ślub. Oczywiście, już długo nad tym myślałem, gdyż bardzo kocham drugą osobę i jesteśmy ze sobą 6 lat ( od kiedy maiłem 15 ), mimo tego mieliśmy tylko 2 sprzeczki, ale nie długie. : )
Powrót do góry Go down
RiPul




Liczba postów : 20
Join date : 29/11/2011
Age : 29
Skąd : Opole

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 9:28 pm

Witaj, powodzenia w grze!!!
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/xXjacek2010jacekXx
MadaraSatan




Liczba postów : 5
Join date : 29/11/2011
Age : 32
Skąd : Brodnica

Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitimeSro Lis 30, 2011 9:33 pm

Ja pierdziele ale odwaliłem Very Happy Napisałem, że mam dziewczyne od 6 lat bo to prawda, ale pozniej, że od kiedy miałem 15 lat. Sorki ludzie łeb mi już pęka Very Happy W sumie to od 13 roku życia : )
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Może się ładnie przedstawie? : ) Empty
PisanieTemat: Re: Może się ładnie przedstawie? : )   Może się ładnie przedstawie? : ) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Może się ładnie przedstawie? : )
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: