Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rozmowy o Iyash

Go down 
+5
Lowcakur
Tydon
Molom
Salatko
KaMaZZ
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 6:20 pm

Ja też wszystkie możliwy formy komunikacji (Skype, TS3 Muble).
Powrót do góry Go down
Nerty




Liczba postów : 26
Join date : 26/11/2011

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:40 pm

oj tam taktyka taktyką wątpie żeby ktoś o tym pomyślał grając już na serwerze. Ba mało tego wątpie żeby to ktoś przyczytał xd
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:43 pm

Mała zmiana tematu!!!

Mam takie pytanko:
Co jest z gildią Budowniczych i Rolników?! Wszystkie pozostałe gildie już się zbierają, otwierają rekrutację itp. Nie wiem kto jest przywódcą poszczególnych gildii, ale proszę żebyście zaczynali już rekrutować, czy coś.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:45 pm

Rolników nomaf, zaraz dostanie PW, a na budowniczych jeszcze nikt się nie zgłosił... Jeśli ktoś jest wolny (w sensie gildii) to niech się zapisze, bo bez budowniczego nie będzie domków. Poza tym poszukiwany jest nowy zarządca gildii Leśniczych, chyba że Lowca ich weźmie.
Powrót do góry Go down
KaMaZZ




Liczba postów : 189
Join date : 19/11/2011
Age : 25
Skąd : Iyash

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:47 pm

Ja pójdę na leśniczych. Proszę, już od dawna staram się o gildie
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:49 pm

Podanko trza złożyć ;P
I przypominam że to król ustala gdzie jest siedziba gildii (chodzi o osadę).


Ostatnio zmieniony przez Molom dnia Czw Gru 01, 2011 7:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:49 pm

To wiesz co zrób?
Napisz nowy temat w dziale budowniczych "Rekrutacja na przywódcę Gildii". Podaj tam wzór, wymagania itp. Jak się zgłosi dużo osób to jako król, wybierzesz przywódce.

I mam jeszcze jedną wiadomość. Na MPC staram się wysyłać wszystkim ludziom z Iyash linki do forum, ze wskazaniem, żeby poprosili o zmianę nicku i wypowiadanie się w tym dziale. Mam nadzieję, że dzięki temu będzie więcej ludzi "świadomych" sytuacji w naszej Nacji Very Happy Mam nadzieję, że nie jesteś zły, że się nie zapytałem Razz
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:50 pm

Tydon do podań na przywódców jest odpowiedni temat. Nie mam zamiaru robić zamieszania.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:52 pm

Wiem, ale mam wrażenie, że nie każdy o tym wie. Start serwera już nie długo, a my mamy 2/4 gildie w miarę sprawne. Trzeba jakoś zmobilizować ludzi.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:54 pm

Ok, już robię.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:57 pm

Bardzo dziękuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 7:59 pm

Bardzo proszę. Atw. mamy najwięcej tematów i postów ze wszystkim nacji Very Happy
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 8:00 pm

To głównie przez nasz spam xD Jeszcze niedawno (chyba) mówiłeś, że mało się ogólnie osób angażuje Razz

Wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł: w dziale "Sąd i Prawo" możesz dać jakieś wzory np. na przyznanie komuś kary za coś.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 8:10 pm

Do gildii można się już zapisać? Bo przecież dopiero mieszczaninem trzeba być żeby dołączyć.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitimeCzw Gru 01, 2011 8:11 pm

Z tego co wiem, to można się zapisywać teraz, a dołączysz do niej na serwerze jak będziesz miał mieszczanina.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozmowy o Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rozmowy o Iyash   Rozmowy o Iyash - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rozmowy o Iyash
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Karczma-
Skocz do: