Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Od czego zacząć?

Go down 
+5
goste111
groith
Marnios
MarekZet
Regips
9 posters
AutorWiadomość
Regips

Regips


Liczba postów : 6
Join date : 25/11/2011
Skąd : Warszawa

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 8:55 pm

Witam

Z góry przepraszam, za temat[o ile go powtórzyłem]. Mianowicie, Jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o kwestię MC w wersji multiplayer. Nigdy nie potrzebowałem czegoś takiego jak zmiana nicku albo skina. i z tego właśnie rodzą się moje pytanie.

Faktem jest, że nie każdy może sobie pozwolić na kupno gry bez przetestowania jej.

Pierwsza rzecz to jak na wersji [określmy to] testowej zmienić nick ? [znalazłem jeden program umożliwiający wprowadzenie własnego a nie narzuconego odgórnie "Player", lecz posiada zasadniczą wadę bo narzuca skin zmodyfikowany do jakiejś poronionej wersji - a zgodnie z teorią podstawowy char.png jest taki jak w oryginalnej grze]

Kolejna rzecz to jak zmienić skina bez posiadania konta premium ? [domyślam się, że jest to możliwe lecz przegrzebywanie tony linków w necie jest bardzo czasochłonne] - pytanie powstało po wykorzystaniu pliku MinecraftSP. Nie mam pojęcia z jakiego katalogu bierze wygląd skina podstawowego.

Z góry dziękuję za pomoc. I proszę o jak najmniejszą ilość komentarzy typu "kup se oryginał". - tak zrobię to po wypłacie ;]

Pozdrawiam

Regips
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 11:01 am

Zmiana nicku zależy od Twojego launchera, z którego odpalasz grę. Na wersji pirackiej jeżeli wpiszesz nick, który posiada już ktoś posiadający oryginalną wersję gry, będziesz miał jego skin.

Niestety nie wiem, jak na wersji pirackiej zmienić skin. Musisz podmieniać grafiki w plikach gry, ale nie wiem jak dokładnie. Na wersji oryginalnej robi się to znacznie łatwiej- zmienia się skin przez oficjalną stronę internetową.

Pozdrawiam.

Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 11:04 am

Na piracie można zrobić jedynie tak że tylko ty widzisz ten skin
Powrót do góry Go down
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 11:55 am

Jest taka wersja pirackiego minecrafta pełnouprawnionego-Mineshafter.Tam możesz mieć dowolny skin i widzieć go będą inni posiadacze Mineshafter'a oraz ty będziesz widział ich skiny.Dosyć dużo osób ma Mineshafter'a więc się nie martw...http://mineshafter.appspot.com/
Powrót do góry Go down
goste111

goste111


Liczba postów : 129
Join date : 13/11/2011
Skąd : Z kądś gdzie Ci się nigdy nie śniło

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 4:05 pm

1.Wpisujesz %appdata% w uruchom.
2.Otwierasz folder .minecraft
3.Wchodzisz w folder bin i JAVA minecraft otwierasz przez WinRAR
4.Usuwasz folder METAINF
5.Wchodzisz w folder mob.
6.Nazwę pobranego skina zmieniasz na: char
7.Wrzucasz skin do mob,potwierdzasz i masz skin.
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 5:01 pm

Ta... i na multiplayerze widzisz każdego w swoim skinie oraz nikt inny nie widzi, że masz inny .
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 5:25 pm

Witaj!
Jest taki jeden program, a mianowicie : MineShafter.
Sam go oczywiście używam, nie wiesz jak się nim obsługiwać?
https://www.youtube.com/watch?v=lTP2m3YkFco
Very Happy

Co do zmiany nicku, nie wiem jak to jest na innych launcherach, używam MineCraft SP, i launcher MineShafter.
Powrót do góry Go down
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 6:35 pm

Proponowałbym, aby mineshafter był obowiązkowy na serwie, dzięki temu klimat bardzo sie polepszy, nie bedzie sie widzialo wszedzie takich samych skinów nie pasujących do średniowiecza


Ostatnio zmieniony przez Arivern dnia Nie Lis 27, 2011 6:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 6:37 pm

Oczywiście jestem za tym pomysłem.
Sam mam "rycerski" skin, i wyglądam jak jakiś Król Artur Very Happy
Jeżeli chcesz, napisz temat w dziale Propozycje.
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 6:49 pm

było już, że ktoś proponował mineshaftera w Propozycjach można by poszukać
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitimeNie Lis 27, 2011 6:59 pm

Nie... odpowiedź brzmi: NIE !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Od czego zacząć? Empty
PisanieTemat: Re: Od czego zacząć?   Od czego zacząć? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Od czego zacząć?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Muzyka- czego słuchasz?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Minecraft :: Problemy-
Skocz do: