Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Siema pytążki xD

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kanels




Liczba postów : 35
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : Szczecinek

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 10:19 pm

Siema, yo, witajcie, ahoj, hi i co tam jeszcze chcecie Very Happy

Jestem Kanels, cynamonowy, mówią na mnie Torcik. Lubię grać w Tenisa, w piłce kibicuję dla Lecha, słucham HH, Reggae, Dancehall i wszystko w tych klimatach, ogólnie wszystko co mi wpadnie w ucho, niczym nie gardzę Very Happy. Co by tutaj jeszcze... jestem zajefajny... taaa... co by tutaj jeszcze. Serwer wydaje się być za przeproszeniem zajebisty, to będzie mój pierwszy serwer RP na Minecrafcie. Oby się miło grało bo jak będzie inaczej to was zaszantażuję tym, że zwołam całą ekipę z GMP i będzie jak to mówią "Rozp******"... Hmmm, to chyba na tyle, właśnie... pisałem że jestem zajefajny? Jak nie to mówię że jestem zajefajny king
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 5:24 am

aha, no to mam kolejnego ziomka z Poznania lub okolic Very Happy
Coś im nie idzie w tym sezonie, Lech jest piąty?
Poza tym to Witaj!
Powrót do góry Go down
Kanels




Liczba postów : 35
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : Szczecinek

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 12:37 pm

Ja jestem ze Szczecinka, inne województwo... ale Lecha uwielbiam. Poza tym Lech jest czwarty Neutral
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 1:53 pm

Witaj!
W jakiej nacji jesteś? ;>
A lubisz koszykówkę ? ;D
Powrót do góry Go down
Kanels




Liczba postów : 35
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : Szczecinek

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 2:21 pm

Akurat tak się składa że składając podanie wybrałem jałowe, gorące piaski, ale na wielbłądzie sobie nie potatajam, szkoda... ale świnia chętna. Nie, nie gram w kosza i nie interesuję się koszem, gram w tenisa ziemnego Very Happy


Ostatnio zmieniony przez Kanels dnia Pią Lis 25, 2011 2:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 2:22 pm

Ja uwielbiam koszykówkę(mój ulubiony sport), tenisem również nie pogardzę Very Happy
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 2:24 pm

Ja w tenisa nigdy nie grałem i raczej nie będę. A w zamian uwielbiam koszykówkę.

TOPIC :
Dobrze że jednak jesteś w Char ; >
Przyda się nam taki wojownik, jak Ty! Very Happy
Powrót do góry Go down
Kanels




Liczba postów : 35
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : Szczecinek

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 2:30 pm

Heh, pierwsza pochwała od szefa xD
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 2:33 pm

Edgarsz jest królem, nie ja ; >
Jestem Dyplomatą królewskim, przywódcą Gildii Zabójców, i być może w przyszłości przywódcą swojego zamku (pierw osady, jestem za Twoim pomysłem z działu Propozycje) Very Happy

Jeżeli chcesz, dołącz do Gildii Zabójców ; >
Powrót do góry Go down
Kanels




Liczba postów : 35
Join date : 24/11/2011
Age : 28
Skąd : Szczecinek

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 3:03 pm

Aaaa, no tak xD. Ty to jeszcze nie szef, ale dyplomata, dalej się cieszę xD
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitimePią Lis 25, 2011 4:01 pm

Ja także się cieszę ; >
Być może.. kiedyś będę królem Char'u, ale potrzebuję poparcia wielu osób, tego mi właśnie brakuje.. takie czasy Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Siema pytążki xD  Empty
PisanieTemat: Re: Siema pytążki xD    Siema pytążki xD  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Siema pytążki xD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Siema all ;]
» siema- nowerek
» Siema ludki
» Siema jestem apsidejzi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: