Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gildie w Iyash

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Gildie w Iyash Empty
PisanieTemat: Gildie w Iyash   Gildie w Iyash I_icon_minitimeSro Lis 23, 2011 6:38 pm

Ja mam pytanie, co się dzieję z przedstawicielami gildii?? Czemu nie piszą podań o rekrutacje czy inne rzeczy?? Bo w Char to już mają 3 a my ani jednej...
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Gildie w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Gildie w Iyash   Gildie w Iyash I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 1:00 pm

W KOŃCU ktoś o nas napisał. ; >
Jak widzisz.. W Char ludzie interesują się sprawami swoich Gildii i swojego królestwa.
A tutaj zapewne też będą, ale póki co ich nie ma. Trzeba czekać na działania członków swojej nacji.

Offtopic :
Mnie osobiście obchodzą sprawy królestwa i mojej Gildii (Gildia Zabójców), już zrobiłem rekrutację i objaśnienie naszych działań w królestwie.
Ale ciesz się, wy macie więcej dużo członków - tylko szkoda że takich mniej interesujących się królestwem (nacją). ;x

Oczywiście nie obrażam was, drodzy wojownicy ; >
Tylko trochę mniej leniuchowania - a więcej pisania! Very Happy

Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Gildie w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Gildie w Iyash   Gildie w Iyash I_icon_minitimeCzw Lis 24, 2011 1:13 pm

Ja akurat jestem tym "bardziej" aktywnym Smile ponieważ zawsze po szkole siedzę do końca dnia na forum Smile ale czasami robię przerwy godzinne/2 godzinne na Minecrafta lub na Skyrim'a
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Gildie w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Gildie w Iyash   Gildie w Iyash I_icon_minitimePon Gru 05, 2011 3:41 pm

Gildie jak i aktywni człownkowie się zjawili w Gildiach nie będzie już zmian w strukturalnych więc temat jest
Do zamknięcia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gildie w Iyash Empty
PisanieTemat: Re: Gildie w Iyash   Gildie w Iyash I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gildie w Iyash
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Kroniki archiwalne-
Skocz do: